Sport Picks

Stadium Background

TSV Buchholz 08 vs Paloma - H2H Analysis, Preview & Predictions

Tyskland Tyskland

Oberliga Hamburg
søn. 11. okt. 2026
VS
12:00 p.m.
Vårt Tips

Kampsammendrag

TSV Buchholz 08 host Paloma in the Oberliga Hamburg. This has the makings of an open, high-scoring game. Recent numbers: TSV Buchholz 08 at 2.55 goals for, 2.19 against; Paloma at 2.67 for, 1.6 against. Head-to-head, TSV Buchholz 08 have won 2 to Paloma's 2, with 1 draws. They last met on 9. mai 2026, ending 4:0. The numbers (2.00 xG vs 2.81) point toward Paloma. AI goal market prediction: Over 2.5, BTTS: GG.

Seierssannsynlighet

Beregnet fra 10 000 simulerte kamper basert på hjemmebanefordel og form

13%
TSV Buchholz 08
17%
Uavgjort
70%
Paloma
Uavgjort-prognose: 17% Favoritt: Paloma

Modellens Sikkerhet

Aggregert sikkerhetsskår

88% / Svært Høy Sikkerhet
  • Form's been kind to Paloma lately — more wins on the board than TSV Buchholz 08.
  • 70% — that's where the model lands on Paloma taking it.
  • Regular Oberliga Hamburg form gives a decent read on both sides.
  • Høy effektivitet tyder på en målrik kamp (Sannsynlighet for Over 2.5: 86%).

Målsannsynlighet

Forventninger for målmarkeder basert på xG-historie

Over 0.5 Mål 99%
Over 1.5 Mål 94%
Over 2.5 Mål 86%
Over 3.5 Mål 75%
Over 4.5 Mål 34%
Begge lag scorer (BTTS) 78.2%
TSV Buchholz 08 Rent bur 10%
Paloma Rent bur 10%

Siste Formanalyse

Snitt per kamp

Metrikk TSV Buchholz 08 Paloma
Kamper Spilt 31 30
Seire 14 18
Uavgjort 5 4
Tap 12 8
Mål Scoret 2.55 2.67
Mål Sluppet Inn 2.19 1.6
Forventede Mål (xG) 2.00 2.81
Forventede Mål Sluppet Inn (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historiske suksessrater i nøkkelmarkeder

9. mai 2026 Oberliga Hamburg
TSV Buchholz 08 vs Paloma
4:0
9. nov. 2025 Oberliga Hamburg
Paloma vs TSV Buchholz 08
5:0
6. feb. 2025 Oberliga Hamburg
TSV Buchholz 08 vs Paloma
2:3
4. aug. 2024 Oberliga Hamburg
Paloma vs TSV Buchholz 08
1:4
3. mars 2024 Oberliga Hamburg
TSV Buchholz 08 vs Paloma
0:0

SokaPicks Momentum-Indeks

Akkumulert formindeks justert for motstander og slitasje (0-100)

TSV Buchholz 08 14 / 100
Paloma 65 / 100
Slik kalkuleres det: Vektet formel av formkurve (60%), måldifferanser (20%), hjemmebanefordel (10%) og fravær (10%).

Angreps- og Forsvarsstyrke

ANGREP FORSVAR POSSESJON DISIPLIN
TSV Buchholz 08 Paloma

Modell-Prognose

Resultatfrekvenser og hovedmarkeder

Hovedtips Paloma Win (2)
Sekundærtips Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Prognose Yes (GG)
Over/Under Tips Over 2.5

Smart Innsikt

Mønstre oppdaget automatisk av systemet

TSV Buchholz 08's goal record stands at 87% scoring rate across 31 recent games.

Paloma has conceded goals in 83% of their last 30 outings.

H2H data points to 3.80 goals as a typical output.

Recent resilience: TSV Buchholz 08 stayed unbeaten in 3 of the last 5 games.

Måltrender

TSV Buchholz 08 VS Paloma
2.38 Mål scoret 3
2.63 Mål sluppet inn 1.63
88% Over 1.5 100%
75% Over 2.5 100%
75% Over 3.5 75%

Recent Form & Match History

TSV Buchholz 08

(Home)
04 Oct
Tesla Hamburg
6 : 1
TSV Buchholz 08
29 Sept
Teutonia Ottensen
6 : 3
TSV Buchholz 08
27 Sept
TSV Buchholz 08
1 : 0
Eintracht Norderstedt II
18 Sept
Harksheide
2 : 2
TSV Buchholz 08
13 Sept
TSV Buchholz 08
5 : 5
Altona
Page 1 of 7

Paloma

(Away)
04 Oct
Paloma
1 : 4
ETSV Hamburg
27 Sept
TSV Concordia
2 : 3
Paloma
20 Sept
Paloma
3 : 1
Teutonia Ottensen
12 Sept
Dassendorf
1 : 2
Paloma
06 Sept
Paloma
3 : 2
Sasel
Page 1 of 6