Sport Picks

Stadium Background

Viitorul Corbeanca vs FC Pucioasa - H2H Analysis, Preview & Predictions

Romania Romania

Liga 3 - Seria 3
fre. 6. nov. 2026
VS
12:00 p.m.
Vårt Tips

Kampsammendrag

Viitorul Corbeanca host FC Pucioasa in the Liga 3 - Seria 3. Little to choose between these two on current form. Recent numbers: Viitorul Corbeanca at 0.5 goals for, 1.25 against; FC Pucioasa at 1.41 for, 1.55 against. Past meetings favor Viitorul Corbeanca slightly — 1-0-0 in wins/losses/draws. They last met on 29. aug. 2026, ending 0:1. Model xG sits at 1.13 vs 1.00, favoring FC Pucioasa. AI prediction: Away (2) Win — correct score tipped at 1-2.

Seierssannsynlighet

Beregnet fra 10 000 simulerte kamper basert på hjemmebanefordel og form

13%
Viitorul Corbeanca
17%
Uavgjort
70%
FC Pucioasa
Uavgjort-prognose: 17% Favoritt: FC Pucioasa

Modellens Sikkerhet

Aggregert sikkerhetsskår

88% / Svært Høy Sikkerhet
  • Form's been kind to FC Pucioasa lately — more wins on the board than Viitorul Corbeanca.
  • 70% — that's where the model lands on FC Pucioasa taking it.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • Høy effektivitet tyder på en målrik kamp (Sannsynlighet for Over 2.5: 78%).

Målsannsynlighet

Forventninger for målmarkeder basert på xG-historie

Over 0.5 Mål 92%
Over 1.5 Mål 82%
Over 2.5 Mål 78%
Over 3.5 Mål 19%
Over 4.5 Mål 9%
Begge lag scorer (BTTS) 65.8%
Viitorul Corbeanca Rent bur 20%
FC Pucioasa Rent bur 13%

Siste Formanalyse

Snitt per kamp

Metrikk Viitorul Corbeanca FC Pucioasa
Kamper Spilt 8 29
Seire 1 11
Uavgjort 3 4
Tap 4 14
Mål Scoret 0.5 1.41
Mål Sluppet Inn 1.25 1.55
Forventede Mål (xG) 1.13 1.00
Forventede Mål Sluppet Inn (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historiske suksessrater i nøkkelmarkeder

29. aug. 2026 Liga 3 - Seria 3
FC Pucioasa vs Viitorul Corbeanca
0:1

SokaPicks Momentum-Indeks

Akkumulert formindeks justert for motstander og slitasje (0-100)

Viitorul Corbeanca 16 / 100
FC Pucioasa 66 / 100
Slik kalkuleres det: Vektet formel av formkurve (60%), måldifferanser (20%), hjemmebanefordel (10%) og fravær (10%).

Angreps- og Forsvarsstyrke

ANGREP FORSVAR POSSESJON DISIPLIN
Viitorul Corbeanca FC Pucioasa

Modell-Prognose

Resultatfrekvenser og hovedmarkeder

Hovedtips FC Pucioasa Win (2)
Sekundærtips Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Prognose Yes (GG)
Over/Under Tips Over 2.5

Smart Innsikt

Mønstre oppdaget automatisk av systemet

Defensive concern: FC Pucioasa conceded in 69% of 29 recent games.

Viitorul Corbeanca found the back of the net in 38% of recent matches (8 games).

Historical meetings average 1.00 goals per match.

Solid form: Viitorul Corbeanca remains unbeaten in 2 of 5 recent matches.

Måltrender

Viitorul Corbeanca VS FC Pucioasa
0.5 Mål scoret 0.75
1.25 Mål sluppet inn 1.75
63% Over 1.5 50%
13% Over 2.5 38%
13% Over 3.5 25%

Recent Form & Match History

Viitorul Corbeanca

(Home)
09 Oct
Flacara Moreni
3 : 2
Viitorul Corbeanca
03 Oct
Tunari
2 : 0
Viitorul Corbeanca
25 Sept
Viitorul Corbeanca
1 : 1
Paulesti
23 Sept
Urban Titu
0 : 0
Viitorul Corbeanca
18 Sept
Viitorul Corbeanca
0 : 2
Petrolul Berca
Page 1 of 2

FC Pucioasa

(Away)
10 Oct
FC Pucioasa
3 : 2
Petrolul Berca
03 Oct
CSO Plopeni
0 : 0
FC Pucioasa
26 Sept
FC Pucioasa
3 : 0
CSM Ramnicu Sarat
22 Sept
FC Pucioasa
0 : 1
Flacara Moreni
19 Sept
AS Vointa Crevedia
2 : 2
FC Pucioasa
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Flacara Moreni 8 7 1 0 27:7 22
2 Tunari 8 5 2 1 16:11 17
3 Blejoi 8 4 2 2 17:9 14
4 Petrolul Berca 8 4 1 3 20:18 13
5 Progresul Draganesti 8 3 3 2 13:14 12
6 AS Vointa Crevedia 8 3 1 4 18:16 10
7 CSO Plopeni 8 3 1 4 8:13 10
8 FC Pucioasa 8 2 3 3 9:8 9
9 Urban Titu 8 2 3 3 10:15 9
10 CSM Ramnicu Sarat 8 2 2 4 9:19 8
11 Viitorul Corbeanca 8 1 3 4 4:10 6
12 Paulesti 8 0 2 6 4:15 2
Promotion - Liga 3 - Promotion Group 2026/2027 (Main)
Relegation - Liga 3 - Seria 3 (Relegation Group)