Sport Picks

Stadium Background

Viveiro vs Racing Club Villalbes - H2H Analysis, Preview & Predictions

Spania Spania

Tercera RFEF - Group 1
søn. 18. okt. 2026
VS
04:00 p.m.
Vårt Tips

Kampsammendrag

Viveiro host Racing Club Villalbes in the Tercera RFEF - Group 1. This one's hard to separate. Racing Club Villalbes have shipped 1.03 goals a game lately, while Viveiro have conceded 1.17 and scored 0.86. Past meetings favor Viveiro slightly — 2-0-3 in wins/losses/draws. They last met on 8. feb. 2026, ending 2:2. xG projections (1.38 - 1.06) back Racing Club Villalbes to edge this. Away (2) are the model's selection here, or BTTS: GG.

Seierssannsynlighet

Beregnet fra 10 000 simulerte kamper basert på hjemmebanefordel og form

31%
Viveiro
39%
Uavgjort
30%
Racing Club Villalbes
Uavgjort-prognose: 39% Favoritt: Draw

Modellens Sikkerhet

Aggregert sikkerhetsskår

65% / Middels Sikkerhet
  • Racing Club Villalbes have won more games recently than Viveiro.
  • Hard to split these two; draw probability sits at 39%.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • Høy effektivitet tyder på en målrik kamp (Sannsynlighet for Over 2.5: 78%).

Målsannsynlighet

Forventninger for målmarkeder basert på xG-historie

Over 0.5 Mål 92%
Over 1.5 Mål 82%
Over 2.5 Mål 78%
Over 3.5 Mål 25%
Over 4.5 Mål 11%
Begge lag scorer (BTTS) 66.6%
Viveiro Rent bur 20%
Racing Club Villalbes Rent bur 10%

Siste Formanalyse

Snitt per kamp

Metrikk Viveiro Racing Club Villalbes
Kamper Spilt 29 32
Seire 8 13
Uavgjort 9 12
Tap 12 7
Mål Scoret 0.86 1.06
Mål Sluppet Inn 1.17 1.03
Forventede Mål (xG) 1.38 1.06
Forventede Mål Sluppet Inn (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historiske suksessrater i nøkkelmarkeder

8. feb. 2026 Tercera RFEF - Group 1
Racing Club Villalbes vs Viveiro
2:2
21. sep. 2025 Tercera RFEF - Group 1
Viveiro vs Racing Club Villalbes
1:1
20. apr. 2025 Tercera RFEF - Group 1
Viveiro vs Racing Club Villalbes
2:0
6. des. 2024 Tercera RFEF - Group 1
Racing Club Villalbes vs Viveiro
1:1
5. feb. 2023 Tercera RFEF - Group 1
Racing Club Villalbes vs Viveiro
0:1

SokaPicks Momentum-Indeks

Akkumulert formindeks justert for motstander og slitasje (0-100)

Viveiro 32 / 100
Racing Club Villalbes 29 / 100
Slik kalkuleres det: Vektet formel av formkurve (60%), måldifferanser (20%), hjemmebanefordel (10%) og fravær (10%).

Angreps- og Forsvarsstyrke

ANGREP FORSVAR POSSESJON DISIPLIN
Viveiro Racing Club Villalbes

Modell-Prognose

Resultatfrekvenser og hovedmarkeder

Hovedtips Racing Club Villalbes Win (2)
Sekundærtips Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Prognose Yes (GG)
Over/Under Tips Over 2.5

Smart Innsikt

Mønstre oppdaget automatisk av systemet

H2H data points to 2.20 goals as a typical output.

Viveiro's goal record stands at 48% scoring rate across 29 recent games.

Racing Club Villalbes has conceded goals in 53% of their last 32 outings.

Recent resilience: Viveiro stayed unbeaten in 2 of the last 5 games.

Måltrender

Viveiro VS Racing Club Villalbes
0.5 Mål scoret 1.25
0.88 Mål sluppet inn 2.25
38% Over 1.5 75%
25% Over 2.5 75%
0% Over 3.5 50%

Recent Form & Match History

Viveiro

(Home)
04 Oct
Viveiro
0 : 0
Celtiga
27 Sept
Montaneros
1 : 2
Viveiro
20 Sept
Viveiro
0 : 1
Atletico Arteixo
13 Sept
Sarriana
2 : 0
Viveiro
06 Sept
Viveiro
0 : 1
Antela
Page 1 of 6

Racing Club Villalbes

(Away)
03 Oct
Silva SD
0 : 0
Racing Club Villalbes
27 Sept
CD Boiro
1 : 1
Racing Club Villalbes
19 Sept
Racing Club Villalbes
3 : 2
Celtiga
13 Sept
Montaneros
2 : 3
Racing Club Villalbes
05 Sept
Racing Club Villalbes
0 : 0
Atletico Arteixo
Page 1 of 7

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 CD Boiro 5 3 1 1 10:6 10
2 Barco 5 3 1 1 6:4 10
3 Lalin 5 3 1 1 5:3 10
4 Antela 5 3 1 1 5:4 10
5 Sarriana 5 3 0 2 9:7 9
6 Racing Club Villalbes 5 2 3 0 7:5 9
7 Alondras 5 3 0 2 10:9 9
8 Pontevedra B 5 2 1 2 9:6 7
9 Portonovo SD 5 2 1 2 7:6 7
10 Gran Pena 5 2 1 2 8:8 7
11 Estradense 5 2 1 2 8:9 7
12 Celtiga 5 1 2 2 5:6 5
13 Somozas 5 1 2 2 3:4 5
14 Atletico Arteixo 5 1 2 2 6:8 5
15 Silva SD 5 1 2 2 5:8 5
16 Viveiro 5 1 1 3 2:5 4
17 Arenteiro 5 1 0 4 4:7 3
18 Montaneros 5 1 0 4 7:11 3
Promotion - Tercera RFEF - Group 1 (Play Offs)