Προβλέψεις Σπορ

Stadium Background

AFC Nera Bogodinti vs CSM Deva - H2H Analysis, Preview & Predictions

Romania Romania

Liga 3 - Seria 7
Σάβ 24 Οκτ 2026
VS
12:00 μ.μ.
Η Πρόβλεψή μας

Περίληψη Αγώνα

AFC Nera Bogodinti host CSM Deva in the Liga 3 - Seria 7. This has CSM Deva written all over it on paper. Recent numbers: AFC Nera Bogodinti at 0.38 goals for, 2.88 against; CSM Deva at 2.04 for, 2.18 against. These two haven't met recently, so form does most of the talking. The numbers (1.94 xG vs 2.31) point toward CSM Deva. AI prediction: Away (2) Win — correct score tipped at 1-2.

Πιθανότητες Νίκης

Προκύπτει από 10.000 προσομοιώσεις φόρμας και έδρας

4%
AFC Nera Bogodinti
6%
Ισοπαλίες
90%
CSM Deva
Πρόβλεψη ισοπαλίας: 6% Φαβορί: CSM Deva

Σιγουριά Μοντέλου

Συνολικός δείκτης σιγουριάς

95% / Πολύ Υψηλό Σιγουριάς
  • Look at the last few games and CSM Deva come out ahead of AFC Nera Bogodinti on wins alone.
  • CSM Deva are the model's pick here, at 90%.
  • Regular Liga 3 - Seria 7 form gives a decent read on both sides.
  • Η υψηλή αποτελεσματικότητα δείχνει παιχνίδι με πολλά γκολ (Πιθανότητα Over 2.5: 78%).

Πιθανότητες Γκολ

Εκτιμήσεις για αγορές γκολ βάσει ιστορικού xG

Over 0.5 Γκολ 92%
Over 1.5 Γκολ 82%
Over 2.5 Γκολ 78%
Over 3.5 Γκολ 37.5%
Over 4.5 Γκολ 17%
Να Σκοράρουν και οι Δύο (G/G) 75.4%
AFC Nera Bogodinti Να μην δεχτεί γκολ 10%
CSM Deva Να μην δεχτεί γκολ 10%

Ανάλυση Πρόσφατης Φόρμας

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Στατιστικό AFC Nera Bogodinti CSM Deva
Αγώνες 8 28
Νίκες 0 10
Ισοπαλίες 2 10
Ήττες 6 8
Γκολ που Σημειώθηκαν 0.38 2.04
Γκολ που Δέχτηκαν 2.88 2.18
Expected Goals (xG) 1.94 2.31
Expected Goals Conceded (xGA) 1.10 1.40

H2H

Ιστορικά ποσοστά επιτυχίας στις βασικές αγορές

Δείκτης Momentum SokaPicks

Δείκτης απόδοσης συνυπολογίζοντας κούραση & αντίπαλο (0-100)

AFC Nera Bogodinti 10 / 100
CSM Deva 83 / 100
Πώς υπολογίζεται: Σταθμισμένος τύπος από φόρμα (60%), διαφορά γκολ (20%), έδρα (10%) και απουσίες (10%).

Δείκτης Ικανότητας Επίθεσης & Άμυνας

ΕΠΙΘΕΣΗ ΑΜΥΝΑ KATOXH ΠΕΙΘΑΡΧΙΑ
AFC Nera Bogodinti CSM Deva

Πρόβλεψη Μοντέλου

Προσομοιωμένα σκορ και βασικές αγορές

Κύρια Επιλογή CSM Deva Win (2)
Δεύτερη Επιλογή Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Αποτέλεσμα Yes (GG)
Over/Under Επιλογή Over 2.5

Έξυπνα Insights

Ιστορικές τάσεις που εντοπίστηκαν αυτόματα

CSM Deva's defensive record shows goals conceded in 75% of 28 matches.

Attacking prowess: AFC Nera Bogodinti scored in 38% of their last 8 outings.

AFC Nera Bogodinti went unbeaten in 1 of their last 5 games.

Difficult form: CSM Deva registered 2 defeats in their last 5 games.

Τάσεις Σκοραρίσματος

AFC Nera Bogodinti VS CSM Deva
0.38 Γκολ που Σημειώθηκαν 1.75
2.88 Γκολ που Δέχθηκαν 3.5
75% Over 1.5 88%
63% Over 2.5 75%
25% Over 3.5 50%

Recent Form & Match History

AFC Nera Bogodinti

(Home)
10 Oct
AFC Nera Bogodinti
1 : 4
Viitorul Arad
03 Oct
AFC Nera Bogodinti
0 : 0
Timisul Sag
26 Sept
Unirea Alba-Iulia
10 : 0
AFC Nera Bogodinti
23 Sept
AFC Nera Bogodinti
0 : 3
Metalurgistul Cugir
18 Sept
Ghiroda & Giarmata Vii
2 : 1
AFC Nera Bogodinti
Page 1 of 2

CSM Deva

(Away)
09 Oct
Metalurgistul Cugir
0 : 2
CSM Deva
03 Oct
CSM Deva
5 : 1
Ghiroda & Giarmata Vii
30 Sept
Campionii Arges
2 : 1
CSM Deva
26 Sept
Blaj
5 : 5
CSM Deva
22 Sept
CSM Deva
0 : 3
Unirea Santana
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Unirea Alba-Iulia 8 5 2 1 23:4 17
2 Blaj 8 5 2 1 19:13 17
3 Timisul Sag 8 5 2 1 10:5 17
4 Unirea Santana 8 5 0 3 15:6 15
5 CSM Deva 8 4 3 1 20:12 15
6 Ghiroda & Giarmata Vii 8 3 3 2 13:12 12
7 Viitorul Arad 8 3 3 2 12:12 12
8 Progresul Pecica 8 3 1 4 15:18 10
9 Metalurgistul Cugir 8 1 3 4 10:14 6
10 Univ. Alba Iulia 8 0 4 4 6:15 4
11 Politehnica Timisoara II 8 1 1 6 9:21 4
12 AFC Nera Bogodinti 8 0 2 6 3:23 2
Promotion - Liga 3 - Promotion Group 2026/2027 (Main)
Relegation - Liga 3 - Seria 7 (Relegation Group)