Προβλέψεις Σπορ

Stadium Background

Alverca B vs O Elvas CAD - H2H Analysis, Preview & Predictions

Πορτογαλία Πορτογαλία

Campeonato de Portugal - Group C
Κυρ 8 Νοε 2026
VS
03:00 μ.μ.
Η Πρόβλεψή μας

Περίληψη Αγώνα

Alverca B host O Elvas CAD in the Campeonato de Portugal - Group C. This one's hard to separate. Alverca B have averaged 1.77 scored and 1.13 conceded recently, against O Elvas CAD's 1.62 scored and 1.03 conceded. Head-to-head, Alverca B have won 2 to O Elvas CAD's 2, with 0 draws. They last met on 8 Μαρ 2026, ending 2:1. The numbers (1.19 xG vs 1.38) point toward O Elvas CAD. Home (1) are the model's selection here, or BTTS: GG.

Πιθανότητες Νίκης

Προκύπτει από 10.000 προσομοιώσεις φόρμας και έδρας

40%
Alverca B
33%
Ισοπαλίες
27%
O Elvas CAD
Πρόβλεψη ισοπαλίας: 33% Φαβορί: Alverca B

Σιγουριά Μοντέλου

Συνολικός δείκτης σιγουριάς

70% / Μεσαίο Σιγουριάς
  • O Elvas CAD have won more games recently than Alverca B.
  • Model gives Alverca B a 40% chance of winning this.
  • Regular Campeonato de Portugal - Group C form gives a decent read on both sides.
  • Η υψηλή αποτελεσματικότητα δείχνει παιχνίδι με πολλά γκολ (Πιθανότητα Over 2.5: 78%).

Πιθανότητες Γκολ

Εκτιμήσεις για αγορές γκολ βάσει ιστορικού xG

Over 0.5 Γκολ 92%
Over 1.5 Γκολ 82%
Over 2.5 Γκολ 78%
Over 3.5 Γκολ 25.5%
Over 4.5 Γκολ 11%
Να Σκοράρουν και οι Δύο (G/G) 74.6%
Alverca B Να μην δεχτεί γκολ 17%
O Elvas CAD Να μην δεχτεί γκολ 12%

Ανάλυση Πρόσφατης Φόρμας

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Στατιστικό Alverca B O Elvas CAD
Αγώνες 30 34
Νίκες 14 16
Ισοπαλίες 6 9
Ήττες 10 9
Γκολ που Σημειώθηκαν 1.77 1.62
Γκολ που Δέχτηκαν 1.13 1.03
Expected Goals (xG) 1.19 1.38
Expected Goals Conceded (xGA) 1.10 1.40

H2H

Ιστορικά ποσοστά επιτυχίας στις βασικές αγορές

8 Μαρ 2026 Campeonato de Portugal - Group D
Alverca B vs O Elvas CAD
2:1
2 Νοε 2025 Campeonato de Portugal - Group D
O Elvas CAD vs Alverca B
2:3
9 Μαρ 2025 Campeonato de Portugal - Group C
O Elvas CAD vs Alverca B
2:1
10 Νοε 2024 Campeonato de Portugal - Group C
Alverca B vs O Elvas CAD
1:3

Δείκτης Momentum SokaPicks

Δείκτης απόδοσης συνυπολογίζοντας κούραση & αντίπαλο (0-100)

Alverca B 39 / 100
O Elvas CAD 27 / 100
Πώς υπολογίζεται: Σταθμισμένος τύπος από φόρμα (60%), διαφορά γκολ (20%), έδρα (10%) και απουσίες (10%).

Δείκτης Ικανότητας Επίθεσης & Άμυνας

ΕΠΙΘΕΣΗ ΑΜΥΝΑ KATOXH ΠΕΙΘΑΡΧΙΑ
Alverca B O Elvas CAD

Πρόβλεψη Μοντέλου

Προσομοιωμένα σκορ και βασικές αγορές

Κύρια Επιλογή Alverca B Win (1)
Δεύτερη Επιλογή Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Αποτέλεσμα Yes (GG)
Over/Under Επιλογή Over 2.5

Έξυπνα Insights

Ιστορικές τάσεις που εντοπίστηκαν αυτόματα

Alverca B's goal record stands at 80% scoring rate across 30 recent games.

These sides typically produce 3.75 goals when they meet.

Defensive concern: O Elvas CAD conceded in 62% of 34 recent games.

Alverca B went unbeaten in 3 of their last 5 games.

Τάσεις Σκοραρίσματος

Alverca B VS O Elvas CAD
1.88 Γκολ που Σημειώθηκαν 1.88
0.88 Γκολ που Δέχθηκαν 0.5
63% Over 1.5 63%
63% Over 2.5 25%
38% Over 3.5 13%

Recent Form & Match History

Alverca B

(Home)
01 Nov
Mortagua FC
0 : 0
Alverca B
25 Oct
Alverca B
3 : 0
Nogueirense
11 Oct
Oliveira Hospital
3 : 1
Alverca B
27 Sept
Alverca B
5 : 0
Fazendense
13 Sept
Naval 1893
1 : 0
Alverca B
Page 1 of 6

O Elvas CAD

(Away)
01 Nov
O Elvas CAD
3 : 1
Naval 1893
25 Oct
SB Castelo Branco
1 : 3
O Elvas CAD
11 Oct
O Elvas CAD
1 : 2
Uniao Da Serra
27 Sept
O Elvas CAD
2 : 0
Sertanense
19 Sept
O Elvas CAD
0 : 2
Leiria
Page 1 of 7

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Os Marialvas 7 5 1 1 12:4 16
2 O Elvas CAD 7 5 1 1 13:6 16
3 Mortagua FC 7 4 2 1 11:5 14
4 Oliveira Hospital 7 4 2 1 13:9 14
5 Uniao Da Serra 7 3 3 1 10:8 12
6 SB Castelo Branco 7 3 1 3 11:14 10
7 Malveira 7 2 3 2 10:11 9
8 Fatima 7 2 2 3 15:11 8
9 Nogueirense 7 1 5 1 11:13 8
10 Naval 1893 7 2 1 4 7:9 7
11 Alverca B 7 2 1 4 10:7 7
12 Sertanense 7 0 5 2 5:9 5
13 GD Os Nazarenos 7 1 2 4 5:12 5
14 Fazendense 7 0 1 6 8:23 1
Promotion - Campeonato de Portugal - Group A (Promotion Group)
Relegation - Campeonato de Portugal - Relegation Group 2026/2027 (Main)