Προβλέψεις Σπορ

Stadium Background

CF Os Belenenses vs Covilha - H2H Analysis, Preview & Predictions

Πορτογαλία Πορτογαλία

Liga 3 Estádio do Restelo, Lisbon
Κυρ 25 Οκτ 2026
VS
03:00 μ.μ.
Η Πρόβλεψή μας

Περίληψη Αγώνα

CF Os Belenenses host Covilha in the Liga 3. This one's hard to separate. CF Os Belenenses have averaged 1.74 scored and 1 conceded recently, against Covilha's 0.82 scored and 1.29 conceded. Head-to-head, CF Os Belenenses have won 2 to Covilha's 0, with 2 draws. They last met on 21 Δεκ 2025, ending 0:4. The numbers (1.31 xG vs 0.88) point toward CF Os Belenenses. AI prediction: Home (1) Win — correct score tipped at 2-1.

Πιθανότητες Νίκης

Προκύπτει από 10.000 προσομοιώσεις φόρμας και έδρας

90%
CF Os Belenenses
6%
Ισοπαλίες
4%
Covilha
Πρόβλεψη ισοπαλίας: 6% Φαβορί: CF Os Belenenses

Σιγουριά Μοντέλου

Συνολικός δείκτης σιγουριάς

95% / Πολύ Υψηλό Σιγουριάς
  • CF Os Belenenses have won more games recently than Covilha.
  • Model gives CF Os Belenenses a 90% chance of winning this.
  • Regular Liga 3 form gives a decent read on both sides.
  • Η υψηλή αποτελεσματικότητα δείχνει παιχνίδι με πολλά γκολ (Πιθανότητα Over 2.5: 78%).

Πιθανότητες Γκολ

Εκτιμήσεις για αγορές γκολ βάσει ιστορικού xG

Over 0.5 Γκολ 92%
Over 1.5 Γκολ 82%
Over 2.5 Γκολ 78%
Over 3.5 Γκολ 25.5%
Over 4.5 Γκολ 11%
Να Σκοράρουν και οι Δύο (G/G) 71.4%
CF Os Belenenses Να μην δεχτεί γκολ 20%
Covilha Να μην δεχτεί γκολ 10%

Ανάλυση Πρόσφατης Φόρμας

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Στατιστικό CF Os Belenenses Covilha
Αγώνες 31 28
Νίκες 18 7
Ισοπαλίες 7 9
Ήττες 6 12
Γκολ που Σημειώθηκαν 1.74 0.82
Γκολ που Δέχτηκαν 1 1.29
Expected Goals (xG) 1.31 0.88
Expected Goals Conceded (xGA) 1.10 1.40

H2H

Ιστορικά ποσοστά επιτυχίας στις βασικές αγορές

21 Δεκ 2025 Liga 3
Covilha vs CF Os Belenenses
0:4
11 Οκτ 2025 Liga 3
CF Os Belenenses vs Covilha
3:0
13 Δεκ 2024 Liga 3
CF Os Belenenses vs Covilha
2:2
1 Σεπ 2024 Liga 3
Covilha vs CF Os Belenenses
2:2

Δείκτης Momentum SokaPicks

Δείκτης απόδοσης συνυπολογίζοντας κούραση & αντίπαλο (0-100)

CF Os Belenenses 85 / 100
Covilha 10 / 100
Πώς υπολογίζεται: Σταθμισμένος τύπος από φόρμα (60%), διαφορά γκολ (20%), έδρα (10%) και απουσίες (10%).

Δείκτης Ικανότητας Επίθεσης & Άμυνας

ΕΠΙΘΕΣΗ ΑΜΥΝΑ KATOXH ΠΕΙΘΑΡΧΙΑ
CF Os Belenenses Covilha

Πρόβλεψη Μοντέλου

Προσομοιωμένα σκορ και βασικές αγορές

Κύρια Επιλογή CF Os Belenenses Win (1)
Δεύτερη Επιλογή Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Αποτέλεσμα Yes (GG)
Over/Under Επιλογή Over 2.5

Έξυπνα Insights

Ιστορικές τάσεις που εντοπίστηκαν αυτόματα

CF Os Belenenses's goal record stands at 87% scoring rate across 31 recent games.

Historical meetings average 3.75 goals per match.

Recent resilience: CF Os Belenenses stayed unbeaten in 5 of the last 5 games.

Covilha let in goals in 79% of their last 28 matches.

Τάσεις Σκοραρίσματος

CF Os Belenenses VS Covilha
1.75 Γκολ που Σημειώθηκαν 0.5
1.25 Γκολ που Δέχθηκαν 0.88
75% Over 1.5 38%
63% Over 2.5 25%
38% Over 3.5 13%

Recent Form & Match History

CF Os Belenenses

(Home)
19 Sept
Beira Mar
0 : 2
CF Os Belenenses
13 Sept
CF Os Belenenses
1 : 0
Atletico CP
06 Sept
Vitoria Sernache
1 : 3
CF Os Belenenses
30 Aug
Lusitano GC
1 : 2
CF Os Belenenses
22 Aug
CF Os Belenenses
5 : 0
Santarem
Page 1 of 7

Covilha

(Away)
12 Sept
Lusitano GC
2 : 2
Covilha
05 Sept
Mafra
1 : 0
Covilha
30 Aug
Covilha
0 : 1
Mortagua FC
22 Aug
Covilha
0 : 3
Atletico CP
16 Aug
Vitoria Sernache
0 : 0
Covilha
Page 1 of 6

League Standings (Group 1)

Pos Team P W D L GD Pts
1 Paredes 5 4 0 1 8:4 12
2 Leca 6 3 1 2 9:8 10
3 AD Marco 09 6 3 1 2 6:5 10
4 Varzim 5 3 0 2 8:5 9
5 AD Fafe 5 2 2 1 8:4 8
6 SC Vianense 5 2 2 1 6:5 8
7 Vitoria Guimaraes B 5 1 2 2 4:5 5
8 Trofense 5 1 1 3 2:7 4
9 Sao Joao de Ver 5 0 3 2 3:6 3
10 Pacos Ferreira 5 0 2 3 5:10 2
Promotion - Liga 3 (Promotion Group)
Relegation - Liga 3 (Relegation Group)

League Standings (Group 2)

Pos Team P W D L GD Pts
1 CF Os Belenenses 5 5 0 0 13:2 15
2 Atletico CP 5 3 1 1 8:3 10
3 Oliveirense 5 2 2 1 7:7 8
4 Mafra 5 2 1 2 9:5 7
5 Louletano 5 2 1 2 7:7 7
6 Caldas SC 5 2 1 2 5:5 7
7 Santarem 6 2 1 3 6:10 7
8 Covilha 5 1 2 2 4:6 5
9 Lusitano GC 6 1 2 3 4:8 5
10 Vitoria Sernache 5 0 1 4 3:13 1
Promotion - Liga 3 (Promotion Group)
Relegation - Liga 3 (Relegation Group)