Προβλέψεις Σπορ

Stadium Background

CSM Deva vs Viitorul Arad - H2H Analysis, Preview & Predictions

Romania Romania

Liga 3 - Seria 7
Παρ 30 Οκτ 2026
VS
01:00 μ.μ.
Η Πρόβλεψή μας

Περίληψη Αγώνα

CSM Deva host Viitorul Arad in the Liga 3 - Seria 7. Expect goals in this one — both sides have been finding the net. Viitorul Arad have shipped 1.55 goals a game lately, while CSM Deva have conceded 2.18 and scored 2.04. These two haven't met recently, so form does most of the talking. xG projections (2.13 - 1.38) back CSM Deva to edge this. Over 2.5 looks the sharpest market angle here.

Πιθανότητες Νίκης

Προκύπτει από 10.000 προσομοιώσεις φόρμας και έδρας

50%
CSM Deva
28%
Ισοπαλίες
22%
Viitorul Arad
Πρόβλεψη ισοπαλίας: 28% Φαβορί: CSM Deva

Σιγουριά Μοντέλου

Συνολικός δείκτης σιγουριάς

76% / Υψηλό Σιγουριάς
  • CSM Deva average 2.04 goals a game right now, well clear of Viitorul Arad's 1.21.
  • Win probability leans CSM Deva's way, sitting at 50%.
  • Regular Liga 3 - Seria 7 form gives a decent read on both sides.
  • Η υψηλή αποτελεσματικότητα δείχνει παιχνίδι με πολλά γκολ (Πιθανότητα Over 2.5: 78%).

Πιθανότητες Γκολ

Εκτιμήσεις για αγορές γκολ βάσει ιστορικού xG

Over 0.5 Γκολ 92%
Over 1.5 Γκολ 82%
Over 2.5 Γκολ 78%
Over 3.5 Γκολ 56.5%
Over 4.5 Γκολ 25%
Να Σκοράρουν και οι Δύο (G/G) 72.6%
CSM Deva Να μην δεχτεί γκολ 17%
Viitorul Arad Να μην δεχτεί γκολ 10%

Ανάλυση Πρόσφατης Φόρμας

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Στατιστικό CSM Deva Viitorul Arad
Αγώνες 28 29
Νίκες 10 10
Ισοπαλίες 10 3
Ήττες 8 16
Γκολ που Σημειώθηκαν 2.04 1.21
Γκολ που Δέχτηκαν 2.18 1.55
Expected Goals (xG) 2.13 1.38
Expected Goals Conceded (xGA) 1.10 1.40

H2H

Ιστορικά ποσοστά επιτυχίας στις βασικές αγορές

Δείκτης Momentum SokaPicks

Δείκτης απόδοσης συνυπολογίζοντας κούραση & αντίπαλο (0-100)

CSM Deva 48 / 100
Viitorul Arad 22 / 100
Πώς υπολογίζεται: Σταθμισμένος τύπος από φόρμα (60%), διαφορά γκολ (20%), έδρα (10%) και απουσίες (10%).

Δείκτης Ικανότητας Επίθεσης & Άμυνας

ΕΠΙΘΕΣΗ ΑΜΥΝΑ KATOXH ΠΕΙΘΑΡΧΙΑ
CSM Deva Viitorul Arad

Πρόβλεψη Μοντέλου

Προσομοιωμένα σκορ και βασικές αγορές

Κύρια Επιλογή CSM Deva Win (1)
Δεύτερη Επιλογή Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Αποτέλεσμα Yes (GG)
Over/Under Επιλογή Over 2.5

Έξυπνα Insights

Ιστορικές τάσεις που εντοπίστηκαν αυτόματα

CSM Deva found the back of the net in 79% of recent matches (28 games).

Viitorul Arad has conceded goals in 72% of their last 29 outings.

Solid form: CSM Deva remains unbeaten in 3 of 5 recent matches.

Difficult form: Viitorul Arad registered 2 defeats in their last 5 games.

Τάσεις Σκοραρίσματος

CSM Deva VS Viitorul Arad
2.38 Γκολ που Σημειώθηκαν 1
1.75 Γκολ που Δέχθηκαν 1.88
88% Over 1.5 75%
75% Over 2.5 63%
50% Over 3.5 63%

Recent Form & Match History

CSM Deva

(Home)
09 Oct
Metalurgistul Cugir
0 : 2
CSM Deva
03 Oct
CSM Deva
5 : 1
Ghiroda & Giarmata Vii
30 Sept
Campionii Arges
2 : 1
CSM Deva
26 Sept
Blaj
5 : 5
CSM Deva
22 Sept
CSM Deva
0 : 3
Unirea Santana
Page 1 of 6

Viitorul Arad

(Away)
10 Oct
AFC Nera Bogodinti
1 : 4
Viitorul Arad
03 Oct
Viitorul Arad
0 : 4
Unirea Alba-Iulia
26 Sept
Metalurgistul Cugir
1 : 3
Viitorul Arad
23 Sept
Viitorul Arad
1 : 1
Ghiroda & Giarmata Vii
18 Sept
Blaj
3 : 1
Viitorul Arad
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Unirea Alba-Iulia 8 5 2 1 23:4 17
2 Blaj 8 5 2 1 19:13 17
3 Timisul Sag 8 5 2 1 10:5 17
4 Unirea Santana 8 5 0 3 15:6 15
5 CSM Deva 8 4 3 1 20:12 15
6 Ghiroda & Giarmata Vii 8 3 3 2 13:12 12
7 Viitorul Arad 8 3 3 2 12:12 12
8 Progresul Pecica 8 3 1 4 15:18 10
9 Metalurgistul Cugir 8 1 3 4 10:14 6
10 Univ. Alba Iulia 8 0 4 4 6:15 4
11 Politehnica Timisoara II 8 1 1 6 9:21 4
12 AFC Nera Bogodinti 8 0 2 6 3:23 2
Promotion - Liga 3 - Promotion Group 2026/2027 (Main)
Relegation - Liga 3 - Seria 7 (Relegation Group)