Προβλέψεις Σπορ

Stadium Background

Gancabasar vs MOIK Baku - H2H Analysis, Preview & Predictions

Azerbaijan Azerbaijan

I Liqa
Τετ 25 Νοε 2026
VS
03:00 μ.μ.
Η Πρόβλεψή μας

Περίληψη Αγώνα

Gancabasar host MOIK Baku in the I Liqa. Recent head-to-head results give a strong hint here. Recent numbers: Gancabasar at 1.77 goals for, 1.83 against; MOIK Baku at 1.4 for, 1.7 against. Head-to-head, Gancabasar have won 0 to MOIK Baku's 4, with 1 draws. They last met on 2 Απρ 2026, ending 2:1. xG projections (1.63 - 1.56) back MOIK Baku to edge this. Home (1) are the model's selection here, or BTTS: GG.

Πιθανότητες Νίκης

Προκύπτει από 10.000 προσομοιώσεις φόρμας και έδρας

90%
Gancabasar
6%
Ισοπαλίες
4%
MOIK Baku
Πρόβλεψη ισοπαλίας: 6% Φαβορί: Gancabasar

Σιγουριά Μοντέλου

Συνολικός δείκτης σιγουριάς

95% / Πολύ Υψηλό Σιγουριάς
  • MOIK Baku carry the better recent record into this one.
  • 90% — that's where the model lands on Gancabasar taking it.
  • Regular I Liqa form gives a decent read on both sides.
  • Η υψηλή αποτελεσματικότητα δείχνει παιχνίδι με πολλά γκολ (Πιθανότητα Over 2.5: 78%).
  • History favors MOIK Baku here — 4 wins from the last 5 head-to-heads.

Πιθανότητες Γκολ

Εκτιμήσεις για αγορές γκολ βάσει ιστορικού xG

Over 0.5 Γκολ 99%
Over 1.5 Γκολ 88%
Over 2.5 Γκολ 78%
Over 3.5 Γκολ 37.5%
Over 4.5 Γκολ 17%
Να Σκοράρουν και οι Δύο (G/G) 75%
Gancabasar Να μην δεχτεί γκολ 15%
MOIK Baku Να μην δεχτεί γκολ 10%

Ανάλυση Πρόσφατης Φόρμας

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Στατιστικό Gancabasar MOIK Baku
Αγώνες 30 30
Νίκες 11 12
Ισοπαλίες 4 6
Ήττες 15 12
Γκολ που Σημειώθηκαν 1.77 1.4
Γκολ που Δέχτηκαν 1.83 1.7
Expected Goals (xG) 1.63 1.56
Expected Goals Conceded (xGA) 1.10 1.40

H2H

Ιστορικά ποσοστά επιτυχίας στις βασικές αγορές

2 Απρ 2026 I Liqa
MOIK Baku vs Gancabasar
2:1
5 Φεβ 2026 I Liqa
Gancabasar vs MOIK Baku
2:2
16 Οκτ 2025 I Liqa
MOIK Baku vs Gancabasar
4:1
10 Απρ 2025 I Liqa
MOIK Baku vs Gancabasar
2:1
6 Φεβ 2025 I Liqa
MOIK Baku vs Gancabasar
2:1

Δείκτης Momentum SokaPicks

Δείκτης απόδοσης συνυπολογίζοντας κούραση & αντίπαλο (0-100)

Gancabasar 84 / 100
MOIK Baku 10 / 100
Πώς υπολογίζεται: Σταθμισμένος τύπος από φόρμα (60%), διαφορά γκολ (20%), έδρα (10%) και απουσίες (10%).

Δείκτης Ικανότητας Επίθεσης & Άμυνας

ΕΠΙΘΕΣΗ ΑΜΥΝΑ KATOXH ΠΕΙΘΑΡΧΙΑ
Gancabasar MOIK Baku

Πρόβλεψη Μοντέλου

Προσομοιωμένα σκορ και βασικές αγορές

Κύρια Επιλογή Gancabasar Win (1)
Δεύτερη Επιλογή Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Αποτέλεσμα Yes (GG)
Over/Under Επιλογή Over 2.5

Έξυπνα Insights

Ιστορικές τάσεις που εντοπίστηκαν αυτόματα

MOIK Baku's defensive record shows goals conceded in 83% of 30 matches.

These sides typically produce 3.60 goals when they meet.

Gancabasar's goal record stands at 77% scoring rate across 30 recent games.

Recent resilience: Gancabasar stayed unbeaten in 4 of the last 5 games.

Τάσεις Σκοραρίσματος

Gancabasar VS MOIK Baku
2.38 Γκολ που Σημειώθηκαν 2.13
1 Γκολ που Δέχθηκαν 0.88
88% Over 1.5 88%
75% Over 2.5 63%
25% Over 3.5 50%

Recent Form & Match History

Gancabasar

(Home)
05 Nov
Sabail
2 : 2
Gancabasar
29 Oct
FC Khankendi
2 : 3
Gancabasar
22 Oct
Gancabasar
7 : 0
Zaqatala PFK
16 Oct
Karvan
2 : 1
Gancabasar
10 Oct
Gancabasar
2 : 0
Baku Sporting
Page 1 of 6

MOIK Baku

(Away)
05 Nov
Zaqatala PFK
1 : 1
MOIK Baku
28 Oct
MOIK Baku
1 : 9
Sahdag Qusar
22 Oct
MOIK Baku
3 : 1
Karvan
16 Oct
Baku Sporting
1 : 3
MOIK Baku
09 Oct
MOIK Baku
3 : 0
Mingachevir
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Gancabasar 7 5 1 1 19:6 16
2 Sahdag Qusar 6 5 0 1 14:2 15
3 MOIK Baku 7 4 2 1 13:5 14
4 Karvan 7 4 1 2 14:8 13
5 Sabail 7 3 3 1 10:7 12
6 Shimal 7 2 2 3 14:15 8
7 FC Khankendi 7 1 3 3 5:8 6
8 Zaqatala PFK 7 1 2 4 7:22 5
9 Mingachevir 6 1 1 4 5:14 4
10 Baku Sporting 7 0 1 6 4:18 1
Promotion - Premier League 2027/2028 (Main)
Promotion - Premier League (Relegation)
Relegation - I Liqa (Relegation)