Προβλέψεις Σπορ

Stadium Background

Jwayya SC vs Al Sahel - H2H Analysis, Preview & Predictions

Lebanon Lebanon

Premier League
Κυρ 25 Οκτ 2026
VS
02:00 μ.μ.
Η Πρόβλεψή μας

Περίληψη Αγώνα

Jwayya SC host Al Sahel in the Premier League. This one's hard to separate. Recent numbers: Jwayya SC at 1.21 goals for, 0.86 against; Al Sahel at 1.26 for, 0.97 against. Head-to-head, Jwayya SC have won 0 to Al Sahel's 1, with 1 draws. They last met on 2 Ιουλ 2026, ending 0:0. The numbers (0.93 xG vs 1.13) point toward Jwayya SC. The model calls this a Draw — both sides look evenly matched.

Πιθανότητες Νίκης

Προκύπτει από 10.000 προσομοιώσεις φόρμας και έδρας

36%
Jwayya SC
30%
Ισοπαλίες
34%
Al Sahel
Πρόβλεψη ισοπαλίας: 30% Φαβορί: Jwayya SC

Σιγουριά Μοντέλου

Συνολικός δείκτης σιγουριάς

66% / Μεσαίο Σιγουριάς
  • Al Sahel have won more games recently than Jwayya SC.
  • 36% — that's where the model lands on Jwayya SC taking it.
  • Regular Premier League form gives a decent read on both sides.
  • Η υψηλή αποτελεσματικότητα δείχνει παιχνίδι με πολλά γκολ (Πιθανότητα Over 2.5: 78%).

Πιθανότητες Γκολ

Εκτιμήσεις για αγορές γκολ βάσει ιστορικού xG

Over 0.5 Γκολ 92%
Over 1.5 Γκολ 82%
Over 2.5 Γκολ 78%
Over 3.5 Γκολ 70%
Over 4.5 Γκολ 32%
Να Σκοράρουν και οι Δύο (G/G) 65%
Jwayya SC Να μην δεχτεί γκολ 20%
Al Sahel Να μην δεχτεί γκολ 16%

Ανάλυση Πρόσφατης Φόρμας

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Στατιστικό Jwayya SC Al Sahel
Αγώνες 29 34
Νίκες 13 14
Ισοπαλίες 8 8
Ήττες 8 12
Γκολ που Σημειώθηκαν 1.21 1.26
Γκολ που Δέχτηκαν 0.86 0.97
Expected Goals (xG) 0.93 1.13
Expected Goals Conceded (xGA) 1.10 1.40

H2H

Ιστορικά ποσοστά επιτυχίας στις βασικές αγορές

2 Ιουλ 2026 Premier League
Jwayya SC vs Al Sahel
0:0
26 Δεκ 2025 Premier League
Al Sahel vs Jwayya SC
2:0

Δείκτης Momentum SokaPicks

Δείκτης απόδοσης συνυπολογίζοντας κούραση & αντίπαλο (0-100)

Jwayya SC 36 / 100
Al Sahel 34 / 100
Πώς υπολογίζεται: Σταθμισμένος τύπος από φόρμα (60%), διαφορά γκολ (20%), έδρα (10%) και απουσίες (10%).

Δείκτης Ικανότητας Επίθεσης & Άμυνας

ΕΠΙΘΕΣΗ ΑΜΥΝΑ KATOXH ΠΕΙΘΑΡΧΙΑ
Jwayya SC Al Sahel

Πρόβλεψη Μοντέλου

Προσομοιωμένα σκορ και βασικές αγορές

Κύρια Επιλογή Draw (X)
Δεύτερη Επιλογή Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:2
BTTS Αποτέλεσμα Yes (GG)
Over/Under Επιλογή Over 2.5

Έξυπνα Insights

Ιστορικές τάσεις που εντοπίστηκαν αυτόματα

Jwayya SC's goal record stands at 69% scoring rate across 29 recent games.

Defensive concern: Al Sahel conceded in 62% of 34 recent games.

Jwayya SC has registered 3 games unbeaten in their last 5 outings.

Historical meetings average 1.00 goals per match.

Τάσεις Σκοραρίσματος

Jwayya SC VS Al Sahel
1 Γκολ που Σημειώθηκαν 1
1.25 Γκολ που Δέχθηκαν 0.86
75% Over 1.5 43%
38% Over 2.5 29%
13% Over 3.5 14%

Recent Form & Match History

Jwayya SC

(Home)
09 Oct
Jwayya SC
3 : 0
Al Mabarrah
01 Aug
Al Ahed
2 : 2
Jwayya SC
28 Jul
Jwayya SC
1 : 2
Al Ansar
24 Jul
Nejmeh SC
2 : 1
Jwayya SC
20 Jul
Jwayya SC
2 : 0
Al Ahed
Page 1 of 6

Al Sahel

(Away)
08 Oct
Al Sahel
0 : 1
Tadamon
02 Jul
Jwayya SC
0 : 0
Al Sahel
28 Jun
Al Ahed
4 : 2
Al Sahel
24 Jun
Al Sahel
3 : 0
Al Riyadi Abbasiyah
16 Jun
Al Sahel
2 : 0
Racing
Page 1 of 7

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Jwayya SC 1 1 0 0 3:0 3
2 Nejmeh SC 1 1 0 0 2:0 3
3 Al Ansar 1 1 0 0 2:1 3
4 Safa 1 1 0 0 2:1 3
5 Tadamon 1 1 0 0 1:0 3
6 Al Ahed 1 0 1 0 1:1 1
7 Tripoli SC 1 0 1 0 1:1 1
8 Al Hikma 1 0 0 1 1:2 0
9 Al Riyadi Abbasiyah 1 0 0 1 1:2 0
10 Al Sahel 1 0 0 1 0:1 0
11 Al Akhaa Al Ahli Aley 1 0 0 1 0:2 0
12 Al Mabarrah 1 0 0 1 0:3 0
Promotion - Premier League (Winners stage)
Relegation - Premier League (Losers stage)