Προβλέψεις Σπορ

Stadium Background

MFC Metalurh Zaporizhya U19 vs Dynamo Kyiv U19 - H2H Analysis, Preview & Predictions

Ukraine Ukraine

U19 League Slavutych-Arena, Zaporizhia
Τετ 3 Μαρ 2027
VS
11:00 π.μ.
Η Πρόβλεψή μας

Περίληψη Αγώνα

MFC Metalurh Zaporizhya U19 host Dynamo Kyiv U19 in the U19 League. This has Dynamo Kyiv U19 written all over it on paper. MFC Metalurh Zaporizhya U19 have averaged 1.15 scored and 2.85 conceded recently, against Dynamo Kyiv U19's 2.61 scored and 0.97 conceded. Head-to-head, MFC Metalurh Zaporizhya U19 have won 0 to Dynamo Kyiv U19's 1, with 0 draws. They last met on 19 Αυγ 2026, ending 5:1. Model xG sits at 1.13 vs 2.50, favoring Dynamo Kyiv U19. Away (2) are the model's selection here, or BTTS: GG.

Πιθανότητες Νίκης

Προκύπτει από 10.000 προσομοιώσεις φόρμας και έδρας

4%
MFC Metalurh Zaporizhya U19
6%
Ισοπαλίες
90%
Dynamo Kyiv U19
Πρόβλεψη ισοπαλίας: 6% Φαβορί: Dynamo Kyiv U19

Σιγουριά Μοντέλου

Συνολικός δείκτης σιγουριάς

95% / Πολύ Υψηλό Σιγουριάς
  • Look at the last few games and Dynamo Kyiv U19 come out ahead of MFC Metalurh Zaporizhya U19 on wins alone.
  • Model gives Dynamo Kyiv U19 a 90% chance of winning this.
  • Regular U19 League form gives a decent read on both sides.
  • Η υψηλή αποτελεσματικότητα δείχνει παιχνίδι με πολλά γκολ (Πιθανότητα Over 2.5: 78%).

Πιθανότητες Γκολ

Εκτιμήσεις για αγορές γκολ βάσει ιστορικού xG

Over 0.5 Γκολ 98%
Over 1.5 Γκολ 87.5%
Over 2.5 Γκολ 78%
Over 3.5 Γκολ 44%
Over 4.5 Γκολ 20%
Να Σκοράρουν και οι Δύο (G/G) 75.8%
MFC Metalurh Zaporizhya U19 Να μην δεχτεί γκολ 10%
Dynamo Kyiv U19 Να μην δεχτεί γκολ 13%

Ανάλυση Πρόσφατης Φόρμας

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Στατιστικό MFC Metalurh Zaporizhya U19 Dynamo Kyiv U19
Αγώνες 13 33
Νίκες 2 24
Ισοπαλίες 2 5
Ήττες 9 4
Γκολ που Σημειώθηκαν 1.15 2.61
Γκολ που Δέχτηκαν 2.85 0.97
Expected Goals (xG) 1.13 2.50
Expected Goals Conceded (xGA) 1.10 1.40

H2H

Ιστορικά ποσοστά επιτυχίας στις βασικές αγορές

19 Αυγ 2026 U19 League
Dynamo Kyiv U19 vs MFC Metalurh Zaporizhya U19
5:1

Δείκτης Momentum SokaPicks

Δείκτης απόδοσης συνυπολογίζοντας κούραση & αντίπαλο (0-100)

MFC Metalurh Zaporizhya U19 10 / 100
Dynamo Kyiv U19 84 / 100
Πώς υπολογίζεται: Σταθμισμένος τύπος από φόρμα (60%), διαφορά γκολ (20%), έδρα (10%) και απουσίες (10%).

Δείκτης Ικανότητας Επίθεσης & Άμυνας

ΕΠΙΘΕΣΗ ΑΜΥΝΑ KATOXH ΠΕΙΘΑΡΧΙΑ
MFC Metalurh Zaporizhya U19 Dynamo Kyiv U19

Πρόβλεψη Μοντέλου

Προσομοιωμένα σκορ και βασικές αγορές

Κύρια Επιλογή Dynamo Kyiv U19 Win (2)
Δεύτερη Επιλογή Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Αποτέλεσμα Yes (GG)
Over/Under Επιλογή Over 2.5

Έξυπνα Insights

Ιστορικές τάσεις που εντοπίστηκαν αυτόματα

MFC Metalurh Zaporizhya U19 scored in 85% of their last 13 games.

These sides typically produce 6.00 goals when they meet.

Dynamo Kyiv U19 let in goals in 61% of their last 33 matches.

Away concern: Dynamo Kyiv U19 has suffered 1 losses in 5 recent matches.

Τάσεις Σκοραρίσματος

MFC Metalurh Zaporizhya U19 VS Dynamo Kyiv U19
1.25 Γκολ που Σημειώθηκαν 1.88
3.13 Γκολ που Δέχθηκαν 1
100% Over 1.5 75%
88% Over 2.5 63%
63% Over 3.5 25%

Recent Form & Match History

MFC Metalurh Zaporizhya U19

(Home)
05 Nov
MFC Metalurh Zaporizhya U19
1 : 3
Shakhtar U19
28 Oct
Lviv U19
2 : 0
MFC Metalurh Zaporizhya U19
21 Oct
Livyi Bereg U19
3 : 2
MFC Metalurh Zaporizhya U19
14 Oct
MFC Metalurh Zaporizhya U19
0 : 5
Oleksandriya U19
06 Oct
Rukh Lviv U19
6 : 1
MFC Metalurh Zaporizhya U19
Page 1 of 3

Dynamo Kyiv U19

(Away)
04 Nov
Rangers U19
3 : 0
Dynamo Kyiv U19
28 Oct
Dynamo Kyiv U19
3 : 2
Rangers U19
21 Oct
Veres Rivne U19
1 : 2
Dynamo Kyiv U19
14 Oct
Dynamo Kyiv U19
1 : 0
Karpaty U19
07 Oct
Kolos Kovalivka U19
1 : 2
Dynamo Kyiv U19
Page 1 of 7

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Rukh Lviv U19 11 10 0 1 43:5 30
2 Dynamo Kyiv U19 11 8 1 2 23:10 25
3 Karpaty U19 13 8 1 4 23:13 25
4 Livyi Bereg U19 13 7 2 4 21:25 23
5 LNZ Cherkasy U19 13 6 3 4 19:16 21
6 Oleksandriya U19 13 5 4 4 23:21 19
7 Shakhtar U19 11 5 3 3 19:14 18
8 Veres Rivne U19 12 4 5 3 19:18 17
9 FC Kharkiv U19 13 4 4 5 17:23 16
10 Zhytomyr U19 12 4 1 7 13:20 13
11 Lviv U19 13 4 0 9 15:24 12
12 Obolon Kiev U19 11 2 4 5 9:16 10
13 MFC Metalurh Zaporizhya U19 13 2 2 9 15:37 8
14 Kolos Kovalivka U19 13 2 0 11 12:29 6
Promotion - UEFA Youth League 2027/2028 (League phase)
Relegation - U19 League (Relegation)