Προβλέψεις Σπορ

Stadium Background

Nagano Parceiro vs Kamatamare Sanuki - H2H Analysis, Preview & Predictions

Japan Japan

J3 League Nagano U Stadium, Nagano
Κυρ 8 Νοε 2026
VS
05:00 π.μ.
Η Πρόβλεψή μας

Περίληψη Αγώνα

Nagano Parceiro host Kamatamare Sanuki in the J3 League. This has Nagano Parceiro written all over it on paper. Nagano Parceiro have averaged 1.21 scored and 1.41 conceded recently, against Kamatamare Sanuki's 0.97 scored and 1.97 conceded. Head-to-head, Nagano Parceiro have won 3 to Kamatamare Sanuki's 1, with 1 draws. They last met on 5 Ιουν 2026, ending 0:1. xG projections (1.69 - 1.31) back Nagano Parceiro to edge this. Home (1) are the model's selection here, or BTTS: GG.

Πιθανότητες Νίκης

Προκύπτει από 10.000 προσομοιώσεις φόρμας και έδρας

70%
Nagano Parceiro
17%
Ισοπαλίες
13%
Kamatamare Sanuki
Πρόβλεψη ισοπαλίας: 17% Φαβορί: Nagano Parceiro

Σιγουριά Μοντέλου

Συνολικός δείκτης σιγουριάς

88% / Πολύ Υψηλό Σιγουριάς
  • Kamatamare Sanuki haven't matched Nagano Parceiro's recent run of results.
  • 70% — that's where the model lands on Nagano Parceiro taking it.
  • Regular J3 League form gives a decent read on both sides.
  • Η υψηλή αποτελεσματικότητα δείχνει παιχνίδι με πολλά γκολ (Πιθανότητα Over 2.5: 78%).

Πιθανότητες Γκολ

Εκτιμήσεις για αγορές γκολ βάσει ιστορικού xG

Over 0.5 Γκολ 92%
Over 1.5 Γκολ 82%
Over 2.5 Γκολ 78%
Over 3.5 Γκολ 38%
Over 4.5 Γκολ 17%
Να Σκοράρουν και οι Δύο (G/G) 69.4%
Nagano Parceiro Να μην δεχτεί γκολ 18%
Kamatamare Sanuki Να μην δεχτεί γκολ 10%

Ανάλυση Πρόσφατης Φόρμας

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Στατιστικό Nagano Parceiro Kamatamare Sanuki
Αγώνες 29 29
Νίκες 14 6
Ισοπαλίες 2 2
Ήττες 13 21
Γκολ που Σημειώθηκαν 1.21 0.97
Γκολ που Δέχτηκαν 1.41 1.97
Expected Goals (xG) 1.69 1.31
Expected Goals Conceded (xGA) 1.10 1.40

H2H

Ιστορικά ποσοστά επιτυχίας στις βασικές αγορές

5 Ιουν 2026 J2/J3 League
Kamatamare Sanuki vs Nagano Parceiro
0:1
13 Οκτ 2025 J3 League
Nagano Parceiro vs Kamatamare Sanuki
1:0
21 Ιουν 2025 J3 League
Kamatamare Sanuki vs Nagano Parceiro
0:1
24 Νοε 2024 J3 League
Nagano Parceiro vs Kamatamare Sanuki
0:2
16 Μαρ 2024 J3 League
Kamatamare Sanuki vs Nagano Parceiro
1:1

Δείκτης Momentum SokaPicks

Δείκτης απόδοσης συνυπολογίζοντας κούραση & αντίπαλο (0-100)

Nagano Parceiro 67 / 100
Kamatamare Sanuki 14 / 100
Πώς υπολογίζεται: Σταθμισμένος τύπος από φόρμα (60%), διαφορά γκολ (20%), έδρα (10%) και απουσίες (10%).

Δείκτης Ικανότητας Επίθεσης & Άμυνας

ΕΠΙΘΕΣΗ ΑΜΥΝΑ KATOXH ΠΕΙΘΑΡΧΙΑ
Nagano Parceiro Kamatamare Sanuki

Πρόβλεψη Μοντέλου

Προσομοιωμένα σκορ και βασικές αγορές

Κύρια Επιλογή Nagano Parceiro Win (1)
Δεύτερη Επιλογή Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Αποτέλεσμα Yes (GG)
Over/Under Επιλογή Over 2.5

Έξυπνα Insights

Ιστορικές τάσεις που εντοπίστηκαν αυτόματα

Kamatamare Sanuki has conceded goals in 90% of their last 29 outings.

Nagano Parceiro's goal record stands at 79% scoring rate across 29 recent games.

Recent resilience: Nagano Parceiro stayed unbeaten in 3 of the last 5 games.

Away concern: Kamatamare Sanuki has suffered 3 losses in 5 recent matches.

Τάσεις Σκοραρίσματος

Nagano Parceiro VS Kamatamare Sanuki
1.38 Γκολ που Σημειώθηκαν 1.13
1.5 Γκολ που Δέχθηκαν 2
63% Over 1.5 75%
50% Over 2.5 63%
38% Over 3.5 38%

Recent Form & Match History

Nagano Parceiro

(Home)
03 Nov
Kanazawa
0 : 2
Nagano Parceiro
31 Oct
Nagano Parceiro
3 : 1
Reilac Shiga
25 Oct
Giravanz Kitakyushu
3 : 1
Nagano Parceiro
21 Oct
Nagano Parceiro
0 : 1
Ryukyu
18 Oct
Nagano Parceiro
2 : 1
Matsumoto Yamaga
Page 1 of 6

Kamatamare Sanuki

(Away)
03 Nov
Kamatamare Sanuki
1 : 0
Matsumoto Yamaga
31 Oct
Kamatamare Sanuki
0 : 2
Nara Club
24 Oct
Thespakusatsu Gunma
1 : 0
Kamatamare Sanuki
21 Oct
Kamatamare Sanuki
3 : 1
Kanazawa
18 Oct
Kamatamare Sanuki
0 : 3
Kumamoto
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Kagoshima United 15 9 4 2 29:18 31
2 Nara Club 15 9 2 4 28:21 29
3 Gifu 15 9 1 5 28:15 28
4 SC Sagamihara 15 8 4 3 25:15 28
5 Renofa Yamaguchi 15 8 3 4 20:12 27
6 FC Osaka 15 7 5 3 25:15 26
7 Ehime 15 8 2 5 30:25 26
8 Kumamoto 15 6 6 3 17:10 24
9 Ryukyu 15 7 2 6 23:20 23
10 Nagano Parceiro 15 7 2 6 22:20 23
11 Kanazawa 15 6 2 7 27:21 20
12 Giravanz Kitakyushu 15 5 4 6 21:23 19
13 Tochigi SC 15 4 6 5 14:16 18
14 Matsumoto Yamaga 15 4 5 6 15:17 17
15 Reilac Shiga 15 5 2 8 19:27 17
16 Fukushima United 15 4 3 8 27:32 15
17 Gainare Tottori 15 4 3 8 15:29 15
18 Thespakusatsu Gunma 15 4 1 10 12:29 13
19 Kamatamare Sanuki 15 3 2 10 16:27 11
20 Kochi United 15 2 3 10 10:31 9
Promotion - J2 League 2027/2028 (Main)
Promotion - J3 League (Promotion - Play Offs)
Relegation - J3 League (Relegation)