Προβλέψεις Σπορ

Stadium Background

Ordabasy vs Zhenis - H2H Analysis, Preview & Predictions

Kazakhstan Kazakhstan

Premier League Stadion Kazhymukan Munaitpasov, Šymkent
Σάβ 24 Οκτ 2026
VS
01:00 μ.μ.
Η Πρόβλεψή μας

Περίληψη Αγώνα

Ordabasy host Zhenis in the Premier League. Form suggests where the edge lies here. Zhenis have shipped 1.34 goals a game lately, while Ordabasy have conceded 0.76 and scored 2.07. Past meetings favor Ordabasy slightly — 3-1-1 in wins/losses/draws. They last met on 16 Μαρ 2026, ending 0:2. The numbers (1.88 xG vs 1.00) point toward Ordabasy. AI prediction: Home (1) Win — correct score tipped at 2-1.

Πιθανότητες Νίκης

Προκύπτει από 10.000 προσομοιώσεις φόρμας και έδρας

90%
Ordabasy
6%
Ισοπαλίες
4%
Zhenis
Πρόβλεψη ισοπαλίας: 6% Φαβορί: Ordabasy

Σιγουριά Μοντέλου

Συνολικός δείκτης σιγουριάς

95% / Πολύ Υψηλό Σιγουριάς
  • Zhenis haven't matched Ordabasy's recent run of results.
  • Ordabasy are the model's pick here, at 90%.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • Η υψηλή αποτελεσματικότητα δείχνει παιχνίδι με πολλά γκολ (Πιθανότητα Over 2.5: 78%).

Πιθανότητες Γκολ

Εκτιμήσεις για αγορές γκολ βάσει ιστορικού xG

Over 0.5 Γκολ 92%
Over 1.5 Γκολ 82%
Over 2.5 Γκολ 78%
Over 3.5 Γκολ 37.5%
Over 4.5 Γκολ 17%
Να Σκοράρουν και οι Δύο (G/G) 73.8%
Ordabasy Να μην δεχτεί γκολ 20%
Zhenis Να μην δεχτεί γκολ 10%

Ανάλυση Πρόσφατης Φόρμας

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Στατιστικό Ordabasy Zhenis
Αγώνες 29 29
Νίκες 22 12
Ισοπαλίες 4 6
Ήττες 3 11
Γκολ που Σημειώθηκαν 2.07 1.34
Γκολ που Δέχτηκαν 0.76 1.34
Expected Goals (xG) 1.88 1.00
Expected Goals Conceded (xGA) 1.10 1.40

H2H

Ιστορικά ποσοστά επιτυχίας στις βασικές αγορές

16 Μαρ 2026 Premier League
Zhenis vs Ordabasy
0:2
13 Σεπ 2025 Premier League
Ordabasy vs Zhenis
2:1
30 Μαΐ 2025 Premier League
Zhenis vs Ordabasy
2:2
26 Οκτ 2024 Premier League
Ordabasy vs Zhenis
1:2
23 Ιουν 2024 Premier League
Zhenis vs Ordabasy
1:3

Δείκτης Momentum SokaPicks

Δείκτης απόδοσης συνυπολογίζοντας κούραση & αντίπαλο (0-100)

Ordabasy 85 / 100
Zhenis 10 / 100
Πώς υπολογίζεται: Σταθμισμένος τύπος από φόρμα (60%), διαφορά γκολ (20%), έδρα (10%) και απουσίες (10%).

Δείκτης Ικανότητας Επίθεσης & Άμυνας

ΕΠΙΘΕΣΗ ΑΜΥΝΑ KATOXH ΠΕΙΘΑΡΧΙΑ
Ordabasy Zhenis

Πρόβλεψη Μοντέλου

Προσομοιωμένα σκορ και βασικές αγορές

Κύρια Επιλογή Ordabasy Win (1)
Δεύτερη Επιλογή Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Αποτέλεσμα Yes (GG)
Over/Under Επιλογή Over 2.5

Έξυπνα Insights

Ιστορικές τάσεις που εντοπίστηκαν αυτόματα

Ordabasy's goal record stands at 97% scoring rate across 29 recent games.

H2H data points to 3.20 goals as a typical output.

Zhenis has conceded goals in 69% of their last 29 outings.

Ordabasy went unbeaten in 4 of their last 5 games.

Τάσεις Σκοραρίσματος

Ordabasy VS Zhenis
2.38 Γκολ που Σημειώθηκαν 1.5
0.5 Γκολ που Δέχθηκαν 1.38
88% Over 1.5 63%
75% Over 2.5 63%
25% Over 3.5 50%

Recent Form & Match History

Ordabasy

(Home)
17 Sept
Atyrau
0 : 3
Ordabasy
12 Sept
Ordabasy
1 : 0
FC Astana
05 Sept
Okzhetpes
2 : 1
Ordabasy
29 Aug
Ordabasy
3 : 0
Kyzylzhar
19 Aug
Altai
1 : 2
Ordabasy
Page 1 of 6

Zhenis

(Away)
10 Oct
Zhenis
1 : 2
Atyrau
18 Sept
Okzhetpes
3 : 1
Zhenis
12 Sept
Zhenis
3 : 1
Kyzylzhar
09 Sept
Kairat Almaty
3 : 0
Zhenis
05 Sept
Aktobe
1 : 0
Zhenis
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Ordabasy 27 20 4 3 55:19 64
2 Kairat Almaty 27 18 6 3 52:20 60
3 FC Astana 26 14 6 6 43:27 48
4 Aktobe 27 13 6 8 41:32 45
5 Okzhetpes 27 13 6 8 41:37 45
6 Yelimay Semey 26 10 8 8 36:36 38
7 Tobol 27 11 4 12 35:36 37
8 Ulytau 27 9 8 10 26:32 35
9 Zhenis 27 8 8 11 27:34 32
10 Kaspij Aktau 27 9 5 13 29:37 32
11 Kyzylzhar 27 7 6 14 28:40 27
12 Atyrau 26 5 11 10 20:29 26
13 Ertis Pavlodar 26 6 8 12 26:36 26
14 Altai 27 6 7 14 27:38 25
15 Kaisar Kyzylorda 27 4 12 11 23:37 24
16 Zhetysu Taldykorgan 27 5 7 15 26:45 22
Promotion - Champions League 2027/2028 (Qualification)
Promotion - Conference League 2027/2028 (Qualification)
Relegation - First League 2027 (Main)