Προβλέψεις Σπορ

Stadium Background

Pena vs Terrassa - H2H Analysis, Preview & Predictions

Ισπανία Ισπανία

Segunda RFEF - Group 2
Σάβ 7 Νοε 2026
VS
03:00 μ.μ.
Η Πρόβλεψή μας

Περίληψη Αγώνα

Pena host Terrassa in the Segunda RFEF - Group 2. This one's hard to separate. Pena have averaged 1.52 scored and 1.31 conceded recently, against Terrassa's 1.07 scored and 0.93 conceded. No recent head-to-head history to lean on here — form is the better guide. The numbers (0.94 xG vs 1.63) point toward Pena. AI prediction: Away (2) Win — correct score tipped at 0-1.

Πιθανότητες Νίκης

Προκύπτει από 10.000 προσομοιώσεις φόρμας και έδρας

9%
Pena
11%
Ισοπαλίες
80%
Terrassa
Πρόβλεψη ισοπαλίας: 11% Φαβορί: Terrassa

Σιγουριά Μοντέλου

Συνολικός δείκτης σιγουριάς

93% / Πολύ Υψηλό Σιγουριάς
  • Pena have won more games recently than Terrassa.
  • Model gives Terrassa a 80% chance of winning this.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • Οι δυνατές άμυνες ευνοούν ένα ελεγχόμενο παιχνίδι με χαμηλό σκορ.

Πιθανότητες Γκολ

Εκτιμήσεις για αγορές γκολ βάσει ιστορικού xG

Over 0.5 Γκολ 85%
Over 1.5 Γκολ 69%
Over 2.5 Γκολ 25%
Over 3.5 Γκολ 22%
Over 4.5 Γκολ 10%
Να Σκοράρουν και οι Δύο (G/G) 32%
Pena Να μην δεχτεί γκολ 14%
Terrassa Να μην δεχτεί γκολ 68%

Ανάλυση Πρόσφατης Φόρμας

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Στατιστικό Pena Terrassa
Αγώνες 29 29
Νίκες 14 13
Ισοπαλίες 8 8
Ήττες 7 8
Γκολ που Σημειώθηκαν 1.52 1.07
Γκολ που Δέχτηκαν 1.31 0.93
Expected Goals (xG) 0.94 1.63
Expected Goals Conceded (xGA) 1.10 1.40

H2H

Ιστορικά ποσοστά επιτυχίας στις βασικές αγορές

Δείκτης Momentum SokaPicks

Δείκτης απόδοσης συνυπολογίζοντας κούραση & αντίπαλο (0-100)

Pena 11 / 100
Terrassa 86 / 100
Πώς υπολογίζεται: Σταθμισμένος τύπος από φόρμα (60%), διαφορά γκολ (20%), έδρα (10%) και απουσίες (10%).

Δείκτης Ικανότητας Επίθεσης & Άμυνας

ΕΠΙΘΕΣΗ ΑΜΥΝΑ KATOXH ΠΕΙΘΑΡΧΙΑ
Pena Terrassa

Πρόβλεψη Μοντέλου

Προσομοιωμένα σκορ και βασικές αγορές

Κύρια Επιλογή Terrassa Win (2)
Δεύτερη Επιλογή Under 2.5 Goals or BTTS No
Correct Score 0:1
BTTS Αποτέλεσμα No (NG)
Over/Under Επιλογή Under 2.5

Έξυπνα Insights

Ιστορικές τάσεις που εντοπίστηκαν αυτόματα

Pena's goal record stands at 90% scoring rate across 29 recent games.

Solid form: Pena remains unbeaten in 3 of 5 recent matches.

Terrassa let in goals in 41% of their last 29 matches.

Τάσεις Σκοραρίσματος

Pena VS Terrassa
1.13 Γκολ που Σημειώθηκαν 1.38
1.88 Γκολ που Δέχθηκαν 0.75
88% Over 1.5 50%
50% Over 2.5 38%
38% Over 3.5 25%

Recent Form & Match History

Pena

(Home)
01 Nov
UD Barbastro
1 : 2
Pena
29 Oct
Pena
1 : 5
Huesca
24 Oct
Pena
1 : 1
Reus FC Reddis
18 Oct
Calamocha
1 : 1
Pena
10 Oct
Naxara
1 : 0
Pena
Page 1 of 6

Terrassa

(Away)
01 Nov
Terrassa
2 : 1
Reus FC Reddis
25 Oct
SD Logrones
0 : 0
Terrassa
21 Oct
Terrassa
1 : 0
Girona B
18 Oct
Terrassa
3 : 0
UD Logrones B
11 Oct
Olot
1 : 1
Terrassa
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Barcelona B 9 7 1 1 17:5 22
2 Espanyol B 8 6 1 1 20:6 19
3 Olot 9 5 3 1 15:8 18
4 Terrassa 9 5 3 1 9:3 18
5 Osasuna B 9 5 2 2 12:5 17
6 Girona B 9 5 1 3 17:12 16
7 CE Manresa 9 4 2 3 14:8 14
8 Ebro 9 4 2 3 13:10 14
9 Pena 9 3 3 3 11:12 12
10 Reus FC Reddis 9 3 2 4 9:12 11
11 Utebo FC 9 1 6 2 8:9 9
12 Tudelano 9 2 3 4 11:14 9
13 UD Logrones B 9 2 3 4 9:15 9
14 UD Barbastro 9 1 5 3 8:10 8
15 Naxara 8 1 3 4 4:13 6
16 SD Logrones 9 0 5 4 7:15 5
17 Calamocha 9 1 2 6 5:18 5
18 Arnedo 9 0 3 6 7:21 3
Promotion - Segunda RFEF - Group 1 (Promotion - Play Offs)
Relegation - Segunda RFEF - Group 1 (Play Out)