Προβλέψεις Σπορ

Stadium Background

Real Aviles vs CD Extremadura - H2H Analysis, Preview & Predictions

Ισπανία Ισπανία

Primera RFEF - Group 1 Estadio Roman Suarez Puerta, Avilés
Παρ 6 Νοε 2026
3 - 2
08:15 μ.μ.
Η Πρόβλεψή μας

Γεγονότα Αγώνα

15' Event
Menendez O.
30' Event
Diaz D.
Ασίστ: Nordin M.
35'
Doncel P.

Περίληψη Αγώνα

Real Aviles host CD Extremadura in the Primera RFEF - Group 1. This one's hard to separate. Recent numbers: Real Aviles at 1.47 goals for, 1.43 against; CD Extremadura at 2.09 for, 0.94 against. These two haven't met recently, so form does most of the talking. xG projections (1.44 - 1.69) back CD Extremadura to edge this. The model's pick is Away (2) to win or Over 2.5 goals.

Πιθανότητες Νίκης

Προκύπτει από 10.000 προσομοιώσεις φόρμας και έδρας

18%
Real Aviles
22%
Ισοπαλίες
60%
CD Extremadura
Πρόβλεψη ισοπαλίας: 22% Φαβορί: CD Extremadura

Σιγουριά Μοντέλου

Συνολικός δείκτης σιγουριάς

82% / Πολύ Υψηλό Σιγουριάς
  • CD Extremadura have won more games recently than Real Aviles.
  • CD Extremadura are the model's pick here, at 60%.
  • Regular Primera RFEF - Group 1 form gives a decent read on both sides.
  • Η υψηλή αποτελεσματικότητα δείχνει παιχνίδι με πολλά γκολ (Πιθανότητα Over 2.5: 78%).

Πιθανότητες Γκολ

Εκτιμήσεις για αγορές γκολ βάσει ιστορικού xG

Over 0.5 Γκολ 92%
Over 1.5 Γκολ 82%
Over 2.5 Γκολ 78%
Over 3.5 Γκολ 44%
Over 4.5 Γκολ 20%
Να Σκοράρουν και οι Δύο (G/G) 76.2%
Real Aviles Να μην δεχτεί γκολ 13%
CD Extremadura Να μην δεχτεί γκολ 10%

Ανάλυση Πρόσφατης Φόρμας

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Στατιστικό Real Aviles CD Extremadura
Αγώνες 30 32
Νίκες 8 20
Ισοπαλίες 12 8
Ήττες 10 4
Γκολ που Σημειώθηκαν 1.47 2.09
Γκολ που Δέχτηκαν 1.43 0.94
Expected Goals (xG) 1.44 1.69
Expected Goals Conceded (xGA) 1.10 1.40

H2H

Ιστορικά ποσοστά επιτυχίας στις βασικές αγορές

Ανάλυση Παίκτη-Κλειδί

Παίκτες με τη μεγαλύτερη επιρροή στο σκοράρισμα

Real Aviles Σύγκριση

Πρώτος Σκόρερ Menendez O.
1 Γκολ
Πρώτος σε Ασίστ Cayarga B.
1 Ast
Μέσος όρος xG / αγώνα 1.11
Μέσος όρος xA / αγώνα 0.72

CD Extremadura Σύγκριση

Πρώτος Σκόρερ Diaz D.
1 Γκολ
Πρώτος σε Ασίστ Burgos I.
1 Ast
Μέσος όρος xG / αγώνα 1.54
Μέσος όρος xA / αγώνα 0.94

Δείκτης Momentum SokaPicks

Δείκτης απόδοσης συνυπολογίζοντας κούραση & αντίπαλο (0-100)

Real Aviles 19 / 100
CD Extremadura 56 / 100
Πώς υπολογίζεται: Σταθμισμένος τύπος από φόρμα (60%), διαφορά γκολ (20%), έδρα (10%) και απουσίες (10%).

Δείκτης Ικανότητας Επίθεσης & Άμυνας

ΕΠΙΘΕΣΗ ΑΜΥΝΑ KATOXH ΠΕΙΘΑΡΧΙΑ
Real Aviles CD Extremadura

Πρόβλεψη Μοντέλου

Προσομοιωμένα σκορ και βασικές αγορές

Κύρια Επιλογή CD Extremadura Win (2)
Δεύτερη Επιλογή Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Αποτέλεσμα Yes (GG)
Over/Under Επιλογή Over 2.5

Έξυπνα Insights

Ιστορικές τάσεις που εντοπίστηκαν αυτόματα

Attacking prowess: Real Aviles scored in 87% of their last 30 outings.

Defensive concern: CD Extremadura conceded in 66% of 32 recent games.

Real Aviles went unbeaten in 3 of their last 5 games.

Τάσεις Σκοραρίσματος

Real Aviles VS CD Extremadura
1.88 Γκολ που Σημειώθηκαν 1.88
1.5 Γκολ που Δέχθηκαν 1
100% Over 1.5 50%
75% Over 2.5 50%
38% Over 3.5 50%

Recent Form & Match History

Real Aviles

(Home)
31 Oct
Real Union
0 : 3
Real Aviles
24 Oct
Real Aviles
1 : 3
UD Logrones
18 Oct
Real Aviles
3 : 0
UD Ourense
11 Oct
Ponferradina
0 : 2
Real Aviles
02 Oct
Real Aviles
1 : 2
Lugo
Page 1 of 6

CD Extremadura

(Away)
01 Nov
CD Extremadura
3 : 0
Unionistas de Salamanca
27 Oct
Don Benito
2 : 4
CD Extremadura
24 Oct
Deportivo Fabril
0 : 5
CD Extremadura
17 Oct
CD Extremadura
2 : 2
Real Union
10 Oct
CD Coria
2 : 4
CD Extremadura
Page 1 of 7

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Lugo 10 8 1 1 18:9 25
2 UD Logrones 10 6 2 2 20:13 20
3 Mirandes 10 5 2 3 13:10 17
4 Racing Club Ferrol 10 5 2 3 9:7 17
5 CD Extremadura 10 5 1 4 19:10 16
6 Ath Bilbao B 10 4 3 3 17:13 15
7 Pontevedra 10 4 3 3 12:11 15
8 Cacereno 10 4 3 3 9:8 15
9 Real Aviles 10 4 2 4 18:13 14
10 Ponferradina 10 3 5 2 6:6 14
11 Real Union 10 3 4 3 19:17 13
12 AD Merida 10 4 1 5 16:14 13
13 Leonesa 10 3 3 4 10:10 12
14 Zamora 10 3 3 4 11:12 12
15 Barakaldo 10 2 5 3 8:10 11
16 Deportivo Fabril 10 3 2 5 11:17 11
17 Unionistas de Salamanca 10 3 1 6 12:18 10
18 CD Coria 10 2 3 5 12:17 9
19 UD Ourense 10 2 2 6 4:15 8
20 Arenas Getxo 10 2 2 6 8:22 8
Promotion - LaLiga2 2027/2028 (Main)
Promotion - Primera RFEF - Group 1 (Promotion - Play Offs)