Προβλέψεις Σπορ

Stadium Background

Sileks vs Shkendija Haracine - H2H Analysis, Preview & Predictions

North Macedonia North Macedonia

1. MFL
Σάβ 24 Οκτ 2026
VS
03:00 μ.μ.
Η Πρόβλεψή μας

Περίληψη Αγώνα

Sileks host Shkendija Haracine in the 1. MFL. Both sides' recent runs tell most of the story. Sileks have averaged 1.37 scored and 0.93 conceded recently, against Shkendija Haracine's 1.86 scored and 0.97 conceded. Past meetings favor Sileks slightly — 0-0-1 in wins/losses/draws. They last met on 7 Αυγ 2026, ending 1:1. Model xG sits at 1.38 vs 1.13, favoring Shkendija Haracine. Away (2) are the model's selection here, or BTTS: GG.

Πιθανότητες Νίκης

Προκύπτει από 10.000 προσομοιώσεις φόρμας και έδρας

13%
Sileks
17%
Ισοπαλίες
70%
Shkendija Haracine
Πρόβλεψη ισοπαλίας: 17% Φαβορί: Shkendija Haracine

Σιγουριά Μοντέλου

Συνολικός δείκτης σιγουριάς

88% / Πολύ Υψηλό Σιγουριάς
  • Shkendija Haracine carry the better recent record into this one.
  • Model gives Shkendija Haracine a 70% chance of winning this.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • Η υψηλή αποτελεσματικότητα δείχνει παιχνίδι με πολλά γκολ (Πιθανότητα Over 2.5: 78%).

Πιθανότητες Γκολ

Εκτιμήσεις για αγορές γκολ βάσει ιστορικού xG

Over 0.5 Γκολ 92%
Over 1.5 Γκολ 82%
Over 2.5 Γκολ 78%
Over 3.5 Γκολ 25.5%
Over 4.5 Γκολ 11%
Να Σκοράρουν και οι Δύο (G/G) 65.8%
Sileks Να μην δεχτεί γκολ 20%
Shkendija Haracine Να μην δεχτεί γκολ 10%

Ανάλυση Πρόσφατης Φόρμας

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Στατιστικό Sileks Shkendija Haracine
Αγώνες 30 29
Νίκες 11 16
Ισοπαλίες 8 6
Ήττες 11 7
Γκολ που Σημειώθηκαν 1.37 1.86
Γκολ που Δέχτηκαν 0.93 0.97
Expected Goals (xG) 1.38 1.13
Expected Goals Conceded (xGA) 1.10 1.40

H2H

Ιστορικά ποσοστά επιτυχίας στις βασικές αγορές

7 Αυγ 2026 1. MFL
Shkendija Haracine vs Sileks
1:1

Δείκτης Momentum SokaPicks

Δείκτης απόδοσης συνυπολογίζοντας κούραση & αντίπαλο (0-100)

Sileks 16 / 100
Shkendija Haracine 65 / 100
Πώς υπολογίζεται: Σταθμισμένος τύπος από φόρμα (60%), διαφορά γκολ (20%), έδρα (10%) και απουσίες (10%).

Δείκτης Ικανότητας Επίθεσης & Άμυνας

ΕΠΙΘΕΣΗ ΑΜΥΝΑ KATOXH ΠΕΙΘΑΡΧΙΑ
Sileks Shkendija Haracine

Πρόβλεψη Μοντέλου

Προσομοιωμένα σκορ και βασικές αγορές

Κύρια Επιλογή Shkendija Haracine Win (2)
Δεύτερη Επιλογή Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Αποτέλεσμα Yes (GG)
Over/Under Επιλογή Over 2.5

Έξυπνα Insights

Ιστορικές τάσεις που εντοπίστηκαν αυτόματα

Sileks scored in 63% of their last 30 games.

Shkendija Haracine's defensive record shows goals conceded in 62% of 29 matches.

These sides typically produce 2.00 goals when they meet.

Sileks went unbeaten in 2 of their last 5 games.

Τάσεις Σκοραρίσματος

Sileks VS Shkendija Haracine
1.63 Γκολ που Σημειώθηκαν 1
1.25 Γκολ που Δέχθηκαν 1.13
75% Over 1.5 63%
50% Over 2.5 38%
38% Over 3.5 13%

Recent Form & Match History

Sileks

(Home)
18 Sept
Sileks
0 : 0
Tikves
13 Sept
Sileks
2 : 2
Bregalnica Stip
07 Sept
Struga
1 : 0
Sileks
28 Aug
Sileks
0 : 2
Shkendija Tetovo
24 Aug
Vardar
4 : 1
Sileks
Page 1 of 6

Shkendija Haracine

(Away)
19 Sept
Vardar
2 : 0
Shkendija Haracine
14 Sept
Shkendija Haracine
1 : 0
FK Skopje
09 Sept
Detonit Plackovica
1 : 3
Shkendija Haracine
04 Sept
Bregalnica Stip
0 : 1
Shkendija Haracine
30 Aug
Bashkimi
1 : 2
Shkendija Haracine
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Shkendija Tetovo 8 6 1 1 20:8 19
2 Struga 8 5 2 1 19:5 17
3 Vardar 8 4 2 2 14:8 14
4 Tikves 8 3 4 1 17:7 13
5 Shkendija Haracine 8 4 1 3 6:9 13
6 Bregalnica Stip 8 3 1 4 11:13 10
7 Sileks 8 2 3 3 13:10 9
8 Arsimi 8 2 2 4 6:19 8
9 Bashkimi 8 1 1 6 7:25 4
10 FK Skopje 8 0 3 5 3:12 3
Promotion - Champions League 2027/2028 (Qualification)
Promotion - Conference League 2027/2028 (Qualification)
Relegation - 1. MFL (Relegation)
Relegation - 2. MFL 2027/2028 (Main)