Προβλέψεις Σπορ

Stadium Background

SK Strakonice 1908 vs Taborsko akademie - H2H Analysis, Preview & Predictions

Czech Republic Czech Republic

4. liga - Group A
Κυρ 8 Νοε 2026
VS
01:00 μ.μ.
Η Πρόβλεψή μας

Περίληψη Αγώνα

SK Strakonice 1908 host Taborsko akademie in the 4. liga - Group A. This has the makings of an open, high-scoring game. SK Strakonice 1908 have averaged 2.59 scored and 1.86 conceded recently, against Taborsko akademie's 1.28 scored and 1.69 conceded. No recent head-to-head history to lean on here — form is the better guide. Model xG sits at 1.75 vs 2.63, favoring SK Strakonice 1908. AI goal market prediction: Over 2.5, BTTS: GG.

Πιθανότητες Νίκης

Προκύπτει από 10.000 προσομοιώσεις φόρμας και έδρας

4%
SK Strakonice 1908
6%
Ισοπαλίες
90%
Taborsko akademie
Πρόβλεψη ισοπαλίας: 6% Φαβορί: Taborsko akademie

Σιγουριά Μοντέλου

Συνολικός δείκτης σιγουριάς

95% / Πολύ Υψηλό Σιγουριάς
  • Form's been kind to SK Strakonice 1908 lately — more wins on the board than Taborsko akademie.
  • 90% — that's where the model lands on Taborsko akademie taking it.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • Η υψηλή αποτελεσματικότητα δείχνει παιχνίδι με πολλά γκολ (Πιθανότητα Over 2.5: 78%).

Πιθανότητες Γκολ

Εκτιμήσεις για αγορές γκολ βάσει ιστορικού xG

Over 0.5 Γκολ 99%
Over 1.5 Γκολ 100%
Over 2.5 Γκολ 78%
Over 3.5 Γκολ 62.5%
Over 4.5 Γκολ 28%
Να Σκοράρουν και οι Δύο (G/G) 73.8%
SK Strakonice 1908 Να μην δεχτεί γκολ 10%
Taborsko akademie Να μην δεχτεί γκολ 10%

Ανάλυση Πρόσφατης Φόρμας

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Στατιστικό SK Strakonice 1908 Taborsko akademie
Αγώνες 29 29
Νίκες 16 9
Ισοπαλίες 1 7
Ήττες 12 13
Γκολ που Σημειώθηκαν 2.59 1.28
Γκολ που Δέχτηκαν 1.86 1.69
Expected Goals (xG) 1.75 2.63
Expected Goals Conceded (xGA) 1.10 1.40

H2H

Ιστορικά ποσοστά επιτυχίας στις βασικές αγορές

Δείκτης Momentum SokaPicks

Δείκτης απόδοσης συνυπολογίζοντας κούραση & αντίπαλο (0-100)

SK Strakonice 1908 10 / 100
Taborsko akademie 83 / 100
Πώς υπολογίζεται: Σταθμισμένος τύπος από φόρμα (60%), διαφορά γκολ (20%), έδρα (10%) και απουσίες (10%).

Δείκτης Ικανότητας Επίθεσης & Άμυνας

ΕΠΙΘΕΣΗ ΑΜΥΝΑ KATOXH ΠΕΙΘΑΡΧΙΑ
SK Strakonice 1908 Taborsko akademie

Πρόβλεψη Μοντέλου

Προσομοιωμένα σκορ και βασικές αγορές

Κύρια Επιλογή Taborsko akademie Win (2)
Δεύτερη Επιλογή Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Αποτέλεσμα Yes (GG)
Over/Under Επιλογή Over 2.5

Έξυπνα Insights

Ιστορικές τάσεις που εντοπίστηκαν αυτόματα

SK Strakonice 1908 scored in 86% of their last 29 games.

Taborsko akademie has conceded goals in 79% of their last 29 outings.

Τάσεις Σκοραρίσματος

SK Strakonice 1908 VS Taborsko akademie
2 Γκολ που Σημειώθηκαν 1.88
3.38 Γκολ που Δέχθηκαν 1.5
100% Over 1.5 100%
100% Over 2.5 63%
75% Over 3.5 50%

Recent Form & Match History

SK Strakonice 1908

(Home)
31 Oct
Spartak Sobeslav
3 : 1
SK Strakonice 1908
25 Oct
SK Strakonice 1908
1 : 2
Hluboka nad Vltavou
17 Oct
Domazlice B
6 : 0
SK Strakonice 1908
11 Oct
SK Strakonice 1908
1 : 4
Petrin Plzen
03 Oct
SK Horovice
2 : 1
SK Strakonice 1908
Page 1 of 6

Taborsko akademie

(Away)
01 Nov
Taborsko akademie
2 : 0
Spartak Pribram
24 Oct
Nyrsko
1 : 4
Taborsko akademie
17 Oct
Taborsko akademie
1 : 1
Krimice
10 Oct
Doubravka
1 : 1
Taborsko akademie
03 Oct
Taborsko akademie
3 : 2
Milevsko
Page 1 of 6