Προβλέψεις Σπορ

Stadium Background

Tampines vs FC Jurong - H2H Analysis, Preview & Predictions

Singapore Singapore

Premier League Tampines Stadium, Tampines
Κυρ 29 Νοε 2026
VS
11:30 π.μ.
Η Πρόβλεψή μας

Περίληψη Αγώνα

Tampines host FC Jurong in the Premier League. This one's hard to separate. Recent numbers: Tampines at 2.33 goals for, 1.4 against; FC Jurong at 2.21 for, 0.97 against. Past meetings favor FC Jurong slightly — 2-3-0 in wins/losses/draws. They last met on 30 Απρ 2026, ending 2:1. xG projections (0.84 - 1.69) back FC Jurong to edge this. Away (2) are the model's selection here, or BTTS: GG.

Πιθανότητες Νίκης

Προκύπτει από 10.000 προσομοιώσεις φόρμας και έδρας

18%
Tampines
22%
Ισοπαλίες
60%
FC Jurong
Πρόβλεψη ισοπαλίας: 22% Φαβορί: FC Jurong

Σιγουριά Μοντέλου

Συνολικός δείκτης σιγουριάς

82% / Πολύ Υψηλό Σιγουριάς
  • FC Jurong have won more games recently than Tampines.
  • FC Jurong are the model's pick here, at 60%.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • Η υψηλή αποτελεσματικότητα δείχνει παιχνίδι με πολλά γκολ (Πιθανότητα Over 2.5: 78%).

Πιθανότητες Γκολ

Εκτιμήσεις για αγορές γκολ βάσει ιστορικού xG

Over 0.5 Γκολ 92%
Over 1.5 Γκολ 82%
Over 2.5 Γκολ 78%
Over 3.5 Γκολ 27%
Over 4.5 Γκολ 12%
Να Σκοράρουν και οι Δύο (G/G) 71.8%
Tampines Να μην δεχτεί γκολ 13%
FC Jurong Να μην δεχτεί γκολ 17%

Ανάλυση Πρόσφατης Φόρμας

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Στατιστικό Tampines FC Jurong
Αγώνες 30 29
Νίκες 16 21
Ισοπαλίες 5 2
Ήττες 9 6
Γκολ που Σημειώθηκαν 2.33 2.21
Γκολ που Δέχτηκαν 1.4 0.97
Expected Goals (xG) 0.84 1.69
Expected Goals Conceded (xGA) 1.10 1.40

H2H

Ιστορικά ποσοστά επιτυχίας στις βασικές αγορές

30 Απρ 2026 Premier League
FC Jurong vs Tampines
2:1
4 Απρ 2026 Premier League
FC Jurong vs Tampines
3:2
14 Φεβ 2026 Premier League
Tampines vs FC Jurong
2:1
20 Δεκ 2025 Singapore Cup
Tampines vs FC Jurong
1:3
14 Δεκ 2025 Singapore Cup
FC Jurong vs Tampines
0:4

Δείκτης Momentum SokaPicks

Δείκτης απόδοσης συνυπολογίζοντας κούραση & αντίπαλο (0-100)

Tampines 19 / 100
FC Jurong 57 / 100
Πώς υπολογίζεται: Σταθμισμένος τύπος από φόρμα (60%), διαφορά γκολ (20%), έδρα (10%) και απουσίες (10%).

Δείκτης Ικανότητας Επίθεσης & Άμυνας

ΕΠΙΘΕΣΗ ΑΜΥΝΑ KATOXH ΠΕΙΘΑΡΧΙΑ
Tampines FC Jurong

Πρόβλεψη Μοντέλου

Προσομοιωμένα σκορ και βασικές αγορές

Κύρια Επιλογή FC Jurong Win (2)
Δεύτερη Επιλογή Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Αποτέλεσμα Yes (GG)
Over/Under Επιλογή Over 2.5

Έξυπνα Insights

Ιστορικές τάσεις που εντοπίστηκαν αυτόματα

Attacking prowess: Tampines scored in 90% of their last 30 outings.

These sides typically produce 3.80 goals when they meet.

Tampines went unbeaten in 3 of their last 5 games.

FC Jurong's defensive record shows goals conceded in 48% of 29 matches.

Τάσεις Σκοραρίσματος

Tampines VS FC Jurong
1.25 Γκολ που Σημειώθηκαν 2
1.38 Γκολ που Δέχθηκαν 0.43
75% Over 1.5 71%
50% Over 2.5 57%
25% Over 3.5 29%

Recent Form & Match History

Tampines

(Home)
11 Oct
Tanjong Pagar
0 : 4
Tampines
07 Oct
Kuching City FC
2 : 2
Tampines
17 Sept
Shanghai Shenhua
2 : 1
Tampines
11 Sept
Tampines
2 : 0
Balestier Khalsa
06 Sept
Lion City Sailors
2 : 0
Tampines
Page 1 of 6

FC Jurong

(Away)
10 Oct
Geylang
3 : 1
FC Jurong
18 Sept
FC Jurong
3 : 0
Hougang
13 Sept
Young Lions
0 : 4
FC Jurong
16 May
FC Jurong
3 : 0
Young Lions
10 May
Lion City Sailors
0 : 2
FC Jurong
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Geylang 3 3 0 0 9:2 9
2 Tampines 2 2 0 0 6:0 6
3 FC Jurong 3 2 0 1 8:3 6
4 Lion City Sailors 2 1 1 0 8:3 4
5 Balestier Khalsa 3 1 0 2 5:7 3
6 Tanjong Pagar 3 1 0 2 4:8 3
7 Hougang 3 0 1 2 3:7 1
8 Young Lions 3 0 0 3 2:15 0
Promotion - AFC Champions League 2027/2028 (Qualification)
Promotion - AFC Champions League 2 2027/2028 (Main)