Προβλέψεις Σπορ

Stadium Background

Uniao Da Serra vs Fatima - H2H Analysis, Preview & Predictions

Πορτογαλία Πορτογαλία

Campeonato de Portugal - Group C Campo da Portela, Santa Catarina da Serra
Κυρ 8 Νοε 2026
VS
03:00 μ.μ.
Η Πρόβλεψή μας

Περίληψη Αγώνα

Uniao Da Serra host Fatima in the Campeonato de Portugal - Group C. Neither defense has been convincing lately, which should mean goals. Uniao Da Serra have averaged 1.53 scored and 1.07 conceded recently, against Fatima's 1.42 scored and 1.12 conceded. Head-to-head, Uniao Da Serra have won 1 to Fatima's 0, with 1 draws. They last met on 10 Ιαν 2026, ending 0:0. Model xG sits at 1.75 vs 1.50, favoring Uniao Da Serra. The model tips Over 2.5 goals in this one.

Πιθανότητες Νίκης

Προκύπτει από 10.000 προσομοιώσεις φόρμας και έδρας

27%
Uniao Da Serra
33%
Ισοπαλίες
40%
Fatima
Πρόβλεψη ισοπαλίας: 33% Φαβορί: Fatima

Σιγουριά Μοντέλου

Συνολικός δείκτης σιγουριάς

70% / Μεσαίο Σιγουριάς
  • Look at the last few games and Uniao Da Serra come out ahead of Fatima on wins alone.
  • 40% — that's where the model lands on Fatima taking it.
  • Regular Campeonato de Portugal - Group C form gives a decent read on both sides.
  • Η υψηλή αποτελεσματικότητα δείχνει παιχνίδι με πολλά γκολ (Πιθανότητα Over 2.5: 78%).

Πιθανότητες Γκολ

Εκτιμήσεις για αγορές γκολ βάσει ιστορικού xG

Over 0.5 Γκολ 98%
Over 1.5 Γκολ 87.5%
Over 2.5 Γκολ 78%
Over 3.5 Γκολ 37.5%
Over 4.5 Γκολ 17%
Να Σκοράρουν και οι Δύο (G/G) 70.6%
Uniao Da Serra Να μην δεχτεί γκολ 16%
Fatima Να μην δεχτεί γκολ 10%

Ανάλυση Πρόσφατης Φόρμας

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Στατιστικό Uniao Da Serra Fatima
Αγώνες 30 33
Νίκες 15 12
Ισοπαλίες 9 10
Ήττες 6 11
Γκολ που Σημειώθηκαν 1.53 1.42
Γκολ που Δέχτηκαν 1.07 1.12
Expected Goals (xG) 1.75 1.50
Expected Goals Conceded (xGA) 1.10 1.40

H2H

Ιστορικά ποσοστά επιτυχίας στις βασικές αγορές

10 Ιαν 2026 Campeonato de Portugal - Group C
Uniao Da Serra vs Fatima
0:0
10 Αυγ 2025 Campeonato de Portugal - Group C
Fatima vs Uniao Da Serra
0:2

Δείκτης Momentum SokaPicks

Δείκτης απόδοσης συνυπολογίζοντας κούραση & αντίπαλο (0-100)

Uniao Da Serra 28 / 100
Fatima 38 / 100
Πώς υπολογίζεται: Σταθμισμένος τύπος από φόρμα (60%), διαφορά γκολ (20%), έδρα (10%) και απουσίες (10%).

Δείκτης Ικανότητας Επίθεσης & Άμυνας

ΕΠΙΘΕΣΗ ΑΜΥΝΑ KATOXH ΠΕΙΘΑΡΧΙΑ
Uniao Da Serra Fatima

Πρόβλεψη Μοντέλου

Προσομοιωμένα σκορ και βασικές αγορές

Κύρια Επιλογή Fatima Win (2)
Δεύτερη Επιλογή Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Αποτέλεσμα Yes (GG)
Over/Under Επιλογή Over 2.5

Έξυπνα Insights

Ιστορικές τάσεις που εντοπίστηκαν αυτόματα

Uniao Da Serra found the back of the net in 83% of recent matches (30 games).

Fatima let in goals in 67% of their last 33 matches.

Uniao Da Serra went unbeaten in 4 of their last 5 games.

These sides typically produce 1.00 goals when they meet.

Τάσεις Σκοραρίσματος

Uniao Da Serra VS Fatima
2.25 Γκολ που Σημειώθηκαν 1.88
1.13 Γκολ που Δέχθηκαν 1.25
100% Over 1.5 75%
63% Over 2.5 63%
25% Over 3.5 50%

Recent Form & Match History

Uniao Da Serra

(Home)
01 Nov
Os Marialvas
2 : 1
Uniao Da Serra
25 Oct
Uniao Da Serra
1 : 1
Malveira
18 Oct
Vitoria Setubal
1 : 2
Uniao Da Serra
11 Oct
O Elvas CAD
1 : 2
Uniao Da Serra
20 Sept
Amora
3 : 4
Uniao Da Serra
Page 1 of 6

Fatima

(Away)
01 Nov
Fatima
6 : 1
Fazendense
25 Oct
Sertanense
2 : 2
Fatima
18 Oct
Fatima
1 : 0
Academico Viseu
11 Oct
Fatima
1 : 3
GD Os Nazarenos
20 Sept
Fatima
4 : 1
Vinhais
Page 1 of 7

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Os Marialvas 7 5 1 1 12:4 16
2 O Elvas CAD 7 5 1 1 13:6 16
3 Mortagua FC 7 4 2 1 11:5 14
4 Oliveira Hospital 7 4 2 1 13:9 14
5 Uniao Da Serra 7 3 3 1 10:8 12
6 SB Castelo Branco 7 3 1 3 11:14 10
7 Malveira 7 2 3 2 10:11 9
8 Fatima 7 2 2 3 15:11 8
9 Nogueirense 7 1 5 1 11:13 8
10 Naval 1893 7 2 1 4 7:9 7
11 Alverca B 7 2 1 4 10:7 7
12 Sertanense 7 0 5 2 5:9 5
13 GD Os Nazarenos 7 1 2 4 5:12 5
14 Fazendense 7 0 1 6 8:23 1
Promotion - Campeonato de Portugal - Group A (Promotion Group)
Relegation - Campeonato de Portugal - Relegation Group 2026/2027 (Main)