Προβλέψεις Σπορ

Stadium Background

Vila Mea vs CDC Montalegre - H2H Analysis, Preview & Predictions

Πορτογαλία Πορτογαλία

Campeonato de Portugal - Group A
Κυρ 6 Δεκ 2026
VS
03:00 μ.μ.
Η Πρόβλεψή μας

Περίληψη Αγώνα

Vila Mea host CDC Montalegre in the Campeonato de Portugal - Group A. Little to choose between these two on current form. Recent numbers: Vila Mea at 1.21 goals for, 1.24 against; CDC Montalegre at 0.93 for, 1.17 against. These two haven't met recently, so form does most of the talking. The numbers (0.76 xG vs 0.81) point toward CDC Montalegre. AI prediction: Draw (X). Expect a competitive, tight affair.

Πιθανότητες Νίκης

Προκύπτει από 10.000 προσομοιώσεις φόρμας και έδρας

31%
Vila Mea
40%
Ισοπαλίες
29%
CDC Montalegre
Πρόβλεψη ισοπαλίας: 40% Φαβορί: Draw

Σιγουριά Μοντέλου

Συνολικός δείκτης σιγουριάς

66% / Μεσαίο Σιγουριάς
  • Form's been kind to CDC Montalegre lately — more wins on the board than Vila Mea.
  • 40% chance of a draw — the model doesn't see a clear favorite.
  • Regular Campeonato de Portugal - Group A form gives a decent read on both sides.
  • Η υψηλή αποτελεσματικότητα δείχνει παιχνίδι με πολλά γκολ (Πιθανότητα Over 2.5: 78%).

Πιθανότητες Γκολ

Εκτιμήσεις για αγορές γκολ βάσει ιστορικού xG

Over 0.5 Γκολ 92%
Over 1.5 Γκολ 82%
Over 2.5 Γκολ 78%
Over 3.5 Γκολ 70%
Over 4.5 Γκολ 32%
Να Σκοράρουν και οι Δύο (G/G) 71.8%
Vila Mea Να μην δεχτεί γκολ 20%
CDC Montalegre Να μην δεχτεί γκολ 19%

Ανάλυση Πρόσφατης Φόρμας

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Στατιστικό Vila Mea CDC Montalegre
Αγώνες 29 29
Νίκες 6 9
Ισοπαλίες 14 11
Ήττες 9 9
Γκολ που Σημειώθηκαν 1.21 0.93
Γκολ που Δέχτηκαν 1.24 1.17
Expected Goals (xG) 0.76 0.81
Expected Goals Conceded (xGA) 1.10 1.40

H2H

Ιστορικά ποσοστά επιτυχίας στις βασικές αγορές

Δείκτης Momentum SokaPicks

Δείκτης απόδοσης συνυπολογίζοντας κούραση & αντίπαλο (0-100)

Vila Mea 32 / 100
CDC Montalegre 30 / 100
Πώς υπολογίζεται: Σταθμισμένος τύπος από φόρμα (60%), διαφορά γκολ (20%), έδρα (10%) και απουσίες (10%).

Δείκτης Ικανότητας Επίθεσης & Άμυνας

ΕΠΙΘΕΣΗ ΑΜΥΝΑ KATOXH ΠΕΙΘΑΡΧΙΑ
Vila Mea CDC Montalegre

Πρόβλεψη Μοντέλου

Προσομοιωμένα σκορ και βασικές αγορές

Κύρια Επιλογή Draw (X)
Δεύτερη Επιλογή Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:2
BTTS Αποτέλεσμα Yes (GG)
Over/Under Επιλογή Over 2.5

Έξυπνα Insights

Ιστορικές τάσεις που εντοπίστηκαν αυτόματα

Vila Mea's goal record stands at 72% scoring rate across 29 recent games.

Defensive concern: CDC Montalegre conceded in 66% of 29 recent games.

Vila Mea went unbeaten in 3 of their last 5 games.

Away concern: CDC Montalegre has suffered 1 losses in 5 recent matches.

Τάσεις Σκοραρίσματος

Vila Mea VS CDC Montalegre
0.88 Γκολ που Σημειώθηκαν 1.13
0.5 Γκολ που Δέχθηκαν 0.63
38% Over 1.5 63%
25% Over 2.5 13%
13% Over 3.5 13%

Recent Form & Match History

Vila Mea

(Home)
01 Nov
Braga B
2 : 2
Vila Mea
25 Oct
Vila Mea
1 : 3
Brito
11 Oct
Celoricense
0 : 0
Vila Mea
13 Sept
Vila Mea
4 : 0
Vinhais
06 Sept
Rebordosa
1 : 0
Vila Mea
Page 1 of 6

CDC Montalegre

(Away)
01 Nov
CDC Montalegre
2 : 0
Maria de Fonte
25 Oct
CDC Montalegre
0 : 1
Ponte da Barca
11 Oct
GD Braganca
0 : 2
CDC Montalegre
13 Sept
CDC Montalegre
1 : 1
Maia Lidador
05 Sept
Braga B
2 : 2
CDC Montalegre
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 AD Limianos 7 5 2 0 17:10 17
2 Braga B 7 4 3 0 14:7 15
3 GD Braganca 7 4 1 2 9:6 13
4 CDC Montalegre 7 3 3 1 9:4 12
5 Tirsense 7 4 0 3 13:10 12
6 Chaves B 7 4 0 3 9:6 12
7 Ponte da Barca 7 3 1 3 7:9 10
8 Rebordosa 7 2 3 2 10:3 9
9 Celoricense 7 2 3 2 5:5 9
10 Vila Mea 7 2 3 2 10:8 9
11 Maia Lidador 7 2 2 3 9:9 8
12 Brito 7 2 0 5 9:17 6
13 Maria de Fonte 7 1 1 5 4:12 4
14 Vinhais 7 0 0 7 3:22 0
Promotion - Campeonato de Portugal - Group A (Promotion Group)
Relegation - Campeonato de Portugal - Relegation Group 2026/2027 (Main)