Προβλέψεις Σπορ

Stadium Background

Voluntari 2 vs Progresul Mogosoaia - H2H Analysis, Preview & Predictions

Romania Romania

Liga 3 - Seria 5
Παρ 13 Νοε 2026
VS
12:00 μ.μ.
Η Πρόβλεψή μας

Περίληψη Αγώνα

Voluntari 2 host Progresul Mogosoaia in the Liga 3 - Seria 5. Progresul Mogosoaia are expected to control this from the start. Voluntari 2 have averaged 1.21 scored and 2.41 conceded recently, against Progresul Mogosoaia's 1.52 scored and 1.69 conceded. Head-to-head, Voluntari 2 have won 0 to Progresul Mogosoaia's 1, with 0 draws. They last met on 4 Σεπ 2026, ending 1:0. xG projections (1.81 - 1.88) back Progresul Mogosoaia to edge this. The model's pick is Home (1) to win or Over 2.5 goals.

Πιθανότητες Νίκης

Προκύπτει από 10.000 προσομοιώσεις φόρμας και έδρας

30%
Voluntari 2
39%
Ισοπαλίες
31%
Progresul Mogosoaia
Πρόβλεψη ισοπαλίας: 39% Φαβορί: Draw

Σιγουριά Μοντέλου

Συνολικός δείκτης σιγουριάς

65% / Μεσαίο Σιγουριάς
  • Look at the last few games and Progresul Mogosoaia come out ahead of Voluntari 2 on wins alone.
  • Model puts this one close, with a 39% draw probability.
  • Regular Liga 3 - Seria 5 form gives a decent read on both sides.
  • Η υψηλή αποτελεσματικότητα δείχνει παιχνίδι με πολλά γκολ (Πιθανότητα Over 2.5: 78%).

Πιθανότητες Γκολ

Εκτιμήσεις για αγορές γκολ βάσει ιστορικού xG

Over 0.5 Γκολ 99%
Over 1.5 Γκολ 88%
Over 2.5 Γκολ 78%
Over 3.5 Γκολ 38%
Over 4.5 Γκολ 17%
Να Σκοράρουν και οι Δύο (G/G) 72.6%
Voluntari 2 Να μην δεχτεί γκολ 10%
Progresul Mogosoaia Να μην δεχτεί γκολ 10%

Ανάλυση Πρόσφατης Φόρμας

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Στατιστικό Voluntari 2 Progresul Mogosoaia
Αγώνες 29 29
Νίκες 5 13
Ισοπαλίες 4 4
Ήττες 20 12
Γκολ που Σημειώθηκαν 1.21 1.52
Γκολ που Δέχτηκαν 2.41 1.69
Expected Goals (xG) 1.81 1.88
Expected Goals Conceded (xGA) 1.10 1.40

H2H

Ιστορικά ποσοστά επιτυχίας στις βασικές αγορές

4 Σεπ 2026 Liga 3 - Seria 5
Progresul Mogosoaia vs Voluntari 2
1:0

Δείκτης Momentum SokaPicks

Δείκτης απόδοσης συνυπολογίζοντας κούραση & αντίπαλο (0-100)

Voluntari 2 29 / 100
Progresul Mogosoaia 30 / 100
Πώς υπολογίζεται: Σταθμισμένος τύπος από φόρμα (60%), διαφορά γκολ (20%), έδρα (10%) και απουσίες (10%).

Δείκτης Ικανότητας Επίθεσης & Άμυνας

ΕΠΙΘΕΣΗ ΑΜΥΝΑ KATOXH ΠΕΙΘΑΡΧΙΑ
Voluntari 2 Progresul Mogosoaia

Πρόβλεψη Μοντέλου

Προσομοιωμένα σκορ και βασικές αγορές

Κύρια Επιλογή Voluntari 2 Win (1)
Δεύτερη Επιλογή Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Αποτέλεσμα Yes (GG)
Over/Under Επιλογή Over 2.5

Έξυπνα Insights

Ιστορικές τάσεις που εντοπίστηκαν αυτόματα

Voluntari 2 found the back of the net in 62% of recent matches (29 games).

Progresul Mogosoaia let in goals in 72% of their last 29 matches.

Voluntari 2 went unbeaten in 3 of their last 5 games.

H2H data points to 1.00 goals as a typical output.

Τάσεις Σκοραρίσματος

Voluntari 2 VS Progresul Mogosoaia
1.5 Γκολ που Σημειώθηκαν 1.75
2 Γκολ που Δέχθηκαν 2.13
88% Over 1.5 88%
63% Over 2.5 75%
38% Over 3.5 38%

Recent Form & Match History

Voluntari 2

(Home)
30 Oct
Voluntari 2
4 : 2
FCSB 2
24 Oct
SCM Dunarea Giurgiu
5 : 3
Voluntari 2
16 Oct
Voluntari 2
1 : 1
Omega Sport
10 Oct
Progresul Spartac
1 : 2
Voluntari 2
02 Oct
Voluntari 2
0 : 2
CSM Alexandria
Page 1 of 6

Progresul Mogosoaia

(Away)
30 Oct
Adunatii-Copaceni
2 : 0
Progresul Mogosoaia
24 Oct
Progresul Mogosoaia
4 : 2
Oxigen Bucuresti
16 Oct
FCSB 2
5 : 2
Progresul Mogosoaia
10 Oct
Progresul Mogosoaia
2 : 1
Inter Ilfov
03 Oct
SCM Dunarea Giurgiu
1 : 1
Progresul Mogosoaia
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Omega Sport 11 7 4 0 15:7 25
2 Inter Ilfov 11 7 2 2 28:16 23
3 SCM Dunarea Giurgiu 11 6 5 0 27:16 23
4 CSM Alexandria 11 6 3 2 16:10 21
5 Progresul Mogosoaia 11 4 3 4 17:21 15
6 Adunatii-Copaceni 11 5 0 6 9:17 15
7 Cetatea Turnu Magurele 11 2 6 3 21:15 12
8 Din. Bucuresti 2 11 4 0 7 14:20 12
9 Voluntari 2 11 3 2 6 16:20 11
10 FCSB 2 11 3 1 7 22:30 10
11 Oxigen Bucuresti 11 3 1 7 14:23 10
12 Progresul Spartac 11 2 1 8 12:16 7
Promotion - Liga 3 - Promotion Group 2026/2027 (Main)
Relegation - Liga 3 - Seria 5 (Relegation Group)