Sport Tippek

Stadium Background

Adunatii-Copaceni vs Din. Bucuresti 2 - H2H Analysis, Preview & Predictions

Romania Romania

Liga 3 - Seria 5
2026. nov. 13., P
VS
du. 12:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Adunatii-Copaceni host Din. Bucuresti 2 in the Liga 3 - Seria 5. Din. Bucuresti 2 go into this one as the clear favorite. Adunatii-Copaceni have averaged 0.82 scored and 1.86 conceded recently, against Din. Bucuresti 2's 1.24 scored and 2.14 conceded. Past meetings favor Adunatii-Copaceni slightly — 1-0-0 in wins/losses/draws. They last met on 2026. szept. 4., ending 0:2. Model xG sits at 1.20 vs 1.00, favoring Din. Bucuresti 2. The model's pick is Away (2) to win or Over 2.5 goals.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

31%
Adunatii-Copaceni
39%
Döntetlenek
30%
Din. Bucuresti 2
Döntetlen valószínűség: 39% Favorit: Draw

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

65% / Közepes Magabiztosság
  • Adunatii-Copaceni have won more games recently than Din. Bucuresti 2.
  • Model puts this one close, with a 39% draw probability.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 19%
Over 4.5 Gól 9%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 65.4%
Adunatii-Copaceni Kapott gól nélkül 20%
Din. Bucuresti 2 Kapott gól nélkül 12%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Adunatii-Copaceni Din. Bucuresti 2
Meccsek 28 29
Győzelmek 10 8
Döntetlenek 0 2
Vereségek 18 19
Lőtt Gólok 0.82 1.24
Kapott Gólok 1.86 2.14
Várható Gólok (xG) 1.20 1.00
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. szept. 4. Liga 3 - Seria 5
Din. Bucuresti 2 vs Adunatii-Copaceni
0:2

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Adunatii-Copaceni 32 / 100
Din. Bucuresti 2 29 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Adunatii-Copaceni Din. Bucuresti 2

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Din. Bucuresti 2 Win (2)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Defensive concern: Din. Bucuresti 2 conceded in 79% of 29 recent games.

Games between these two average 2.00 goals.

Din. Bucuresti 2's recent record shows 4 losses from the last 5 matches.

Adunatii-Copaceni scored in 50% of their last 28 games.

Gólszerzési trendek

Adunatii-Copaceni VS Din. Bucuresti 2
0.5 Lőtt gólok 1.13
2.13 Kapott gólok 1.63
75% Felett 1.5 75%
50% Felett 2.5 50%
13% Felett 3.5 25%

Recent Form & Match History

Adunatii-Copaceni

(Home)
30 Oct
Adunatii-Copaceni
2 : 0
Progresul Mogosoaia
23 Oct
FCSB 2
6 : 0
Adunatii-Copaceni
16 Oct
Adunatii-Copaceni
0 : 3
SCM Dunarea Giurgiu
10 Oct
Omega Sport
2 : 1
Adunatii-Copaceni
02 Oct
Adunatii-Copaceni
2 : 1
Progresul Spartac
Page 1 of 6

Din. Bucuresti 2

(Away)
30 Oct
Din. Bucuresti 2
4 : 5
SCM Dunarea Giurgiu
24 Oct
Omega Sport
2 : 0
Din. Bucuresti 2
16 Oct
Din. Bucuresti 2
2 : 0
Progresul Spartac
09 Oct
CSM Alexandria
1 : 0
Din. Bucuresti 2
02 Oct
Din. Bucuresti 2
1 : 2
Oxigen Bucuresti
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Omega Sport 11 7 4 0 15:7 25
2 Inter Ilfov 11 7 2 2 28:16 23
3 SCM Dunarea Giurgiu 11 6 5 0 27:16 23
4 CSM Alexandria 11 6 3 2 16:10 21
5 Progresul Mogosoaia 11 4 3 4 17:21 15
6 Adunatii-Copaceni 11 5 0 6 9:17 15
7 Cetatea Turnu Magurele 11 2 6 3 21:15 12
8 Din. Bucuresti 2 11 4 0 7 14:20 12
9 Voluntari 2 11 3 2 6 16:20 11
10 FCSB 2 11 3 1 7 22:30 10
11 Oxigen Bucuresti 11 3 1 7 14:23 10
12 Progresul Spartac 11 2 1 8 12:16 7
Promotion - Liga 3 - Promotion Group 2026/2027 (Main)
Relegation - Liga 3 - Seria 5 (Relegation Group)