Sport Tippek

Stadium Background

AFC Nera Bogodinti vs CSM Deva - H2H Analysis, Preview & Predictions

Romania Romania

Liga 3 - Seria 7
2026. okt. 24., Szo
VS
du. 12:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

AFC Nera Bogodinti host CSM Deva in the Liga 3 - Seria 7. This has CSM Deva written all over it on paper. Recent numbers: AFC Nera Bogodinti at 0.38 goals for, 2.88 against; CSM Deva at 2.04 for, 2.18 against. These two haven't met recently, so form does most of the talking. The numbers (1.94 xG vs 2.31) point toward CSM Deva. AI prediction: Away (2) Win — correct score tipped at 1-2.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

4%
AFC Nera Bogodinti
6%
Döntetlenek
90%
CSM Deva
Döntetlen valószínűség: 6% Favorit: CSM Deva

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

95% / Nagyon Magas Magabiztosság
  • Look at the last few games and CSM Deva come out ahead of AFC Nera Bogodinti on wins alone.
  • CSM Deva are the model's pick here, at 90%.
  • Regular Liga 3 - Seria 7 form gives a decent read on both sides.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 37.5%
Over 4.5 Gól 17%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 75.4%
AFC Nera Bogodinti Kapott gól nélkül 10%
CSM Deva Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika AFC Nera Bogodinti CSM Deva
Meccsek 8 28
Győzelmek 0 10
Döntetlenek 2 10
Vereségek 6 8
Lőtt Gólok 0.38 2.04
Kapott Gólok 2.88 2.18
Várható Gólok (xG) 1.94 2.31
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

AFC Nera Bogodinti 10 / 100
CSM Deva 83 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
AFC Nera Bogodinti CSM Deva

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp CSM Deva Win (2)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

CSM Deva's defensive record shows goals conceded in 75% of 28 matches.

Attacking prowess: AFC Nera Bogodinti scored in 38% of their last 8 outings.

AFC Nera Bogodinti went unbeaten in 1 of their last 5 games.

Difficult form: CSM Deva registered 2 defeats in their last 5 games.

Gólszerzési trendek

AFC Nera Bogodinti VS CSM Deva
0.38 Lőtt gólok 1.75
2.88 Kapott gólok 3.5
75% Felett 1.5 88%
63% Felett 2.5 75%
25% Felett 3.5 50%

Recent Form & Match History

AFC Nera Bogodinti

(Home)
10 Oct
AFC Nera Bogodinti
1 : 4
Viitorul Arad
03 Oct
AFC Nera Bogodinti
0 : 0
Timisul Sag
26 Sept
Unirea Alba-Iulia
10 : 0
AFC Nera Bogodinti
23 Sept
AFC Nera Bogodinti
0 : 3
Metalurgistul Cugir
18 Sept
Ghiroda & Giarmata Vii
2 : 1
AFC Nera Bogodinti
Page 1 of 2

CSM Deva

(Away)
09 Oct
Metalurgistul Cugir
0 : 2
CSM Deva
03 Oct
CSM Deva
5 : 1
Ghiroda & Giarmata Vii
30 Sept
Campionii Arges
2 : 1
CSM Deva
26 Sept
Blaj
5 : 5
CSM Deva
22 Sept
CSM Deva
0 : 3
Unirea Santana
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Unirea Alba-Iulia 8 5 2 1 23:4 17
2 Blaj 8 5 2 1 19:13 17
3 Timisul Sag 8 5 2 1 10:5 17
4 Unirea Santana 8 5 0 3 15:6 15
5 CSM Deva 8 4 3 1 20:12 15
6 Ghiroda & Giarmata Vii 8 3 3 2 13:12 12
7 Viitorul Arad 8 3 3 2 12:12 12
8 Progresul Pecica 8 3 1 4 15:18 10
9 Metalurgistul Cugir 8 1 3 4 10:14 6
10 Univ. Alba Iulia 8 0 4 4 6:15 4
11 Politehnica Timisoara II 8 1 1 6 9:21 4
12 AFC Nera Bogodinti 8 0 2 6 3:23 2
Promotion - Liga 3 - Promotion Group 2026/2027 (Main)
Relegation - Liga 3 - Seria 7 (Relegation Group)