Sport Tippek

Stadium Background

Al Sahel vs Al Ahed - H2H Analysis, Preview & Predictions

Lebanon Lebanon

Premier League
2026. okt. 30., P
VS
de. 11:15
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Al Sahel host Al Ahed in the Premier League. This matchup has a clear pattern when you look at past meetings. Al Sahel have averaged 1.26 scored and 0.97 conceded recently, against Al Ahed's 1.41 scored and 1.29 conceded. Head-to-head, Al Sahel have won 1 to Al Ahed's 4, with 0 draws. They last met on 2026. jún. 28., ending 4:2. The numbers (1.38 xG vs 1.24) point toward Al Ahed. Home (1) are the model's selection here, or BTTS: GG.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

50%
Al Sahel
28%
Döntetlenek
22%
Al Ahed
Döntetlen valószínűség: 28% Favorit: Al Sahel

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

76% / Magas Magabiztosság
  • Al Sahel haven't matched Al Ahed's recent run of results.
  • Model gives Al Sahel a 50% chance of winning this.
  • Regular Premier League form gives a decent read on both sides.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).
  • These two have met 5 times recently and Al Ahed have taken 4 of them.

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 32%
Over 4.5 Gól 14%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 69.4%
Al Sahel Kapott gól nélkül 19%
Al Ahed Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Al Sahel Al Ahed
Meccsek 34 34
Győzelmek 14 16
Döntetlenek 8 5
Vereségek 12 13
Lőtt Gólok 1.26 1.41
Kapott Gólok 0.97 1.29
Várható Gólok (xG) 1.38 1.24
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. jún. 28. Premier League
Al Ahed vs Al Sahel
4:2
2025. dec. 20. Premier League
Al Sahel vs Al Ahed
2:1
2025. márc. 30. Premier League
Al Sahel vs Al Ahed
1:8
2023. szept. 24. Premier League
Al Sahel vs Al Ahed
0:5
2023. ápr. 24. Lebanese Cup
Al Sahel vs Al Ahed
0:4

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Al Sahel 49 / 100
Al Ahed 22 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Al Sahel Al Ahed

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Al Sahel Win (1)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

These sides typically produce 5.40 goals when they meet.

Al Sahel found the back of the net in 62% of recent matches (34 games).

Al Ahed's defensive record shows goals conceded in 73% of 33 matches.

Al Sahel has registered 3 games unbeaten in their last 5 outings.

Gólszerzési trendek

Al Sahel VS Al Ahed
1 Lőtt gólok 1.63
0.86 Kapott gólok 1.75
43% Felett 1.5 75%
29% Felett 2.5 50%
14% Felett 3.5 50%

Recent Form & Match History

Al Sahel

(Home)
08 Oct
Al Sahel
0 : 1
Tadamon
02 Jul
Jwayya SC
0 : 0
Al Sahel
28 Jun
Al Ahed
4 : 2
Al Sahel
24 Jun
Al Sahel
3 : 0
Al Riyadi Abbasiyah
16 Jun
Al Sahel
2 : 0
Racing
Page 1 of 7

Al Ahed

(Away)
09 Oct
Tripoli SC
1 : 1
Al Ahed
01 Aug
Al Ahed
2 : 2
Jwayya SC
28 Jul
Nejmeh SC
2 : 1
Al Ahed
24 Jul
Al Ahed
1 : 1
Al Ansar
20 Jul
Jwayya SC
2 : 0
Al Ahed
Page 1 of 7

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Safa 2 2 0 0 5:1 6
2 Nejmeh SC 2 1 1 0 5:3 4
3 Tadamon 2 1 1 0 4:3 4
4 Jwayya SC 1 1 0 0 3:0 3
5 Al Ansar 1 1 0 0 2:1 3
6 Al Ahed 1 0 1 0 1:1 1
7 Tripoli SC 1 0 1 0 1:1 1
8 Al Hikma 1 0 0 1 1:2 0
9 Al Riyadi Abbasiyah 1 0 0 1 1:2 0
10 Al Akhaa Al Ahli Aley 1 0 0 1 0:2 0
11 Al Mabarrah 1 0 0 1 0:3 0
12 Al Sahel 2 0 0 2 0:4 0
Promotion - Premier League (Winners stage)
Relegation - Premier League (Losers stage)