Sport Tippek

Stadium Background

Al Sahel vs Safa - H2H Analysis, Preview & Predictions

Lebanon Lebanon

Premier League
2026. okt. 13., K
VS
du. 12:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Al Sahel host Safa in the Premier League. Little to choose between these two on current form. Al Sahel have averaged 1.3 scored and 0.97 conceded recently, against Safa's 1.62 scored and 1.09 conceded. Past meetings favor Safa slightly — 1-3-1 in wins/losses/draws. They last met on 2026. jún. 12., ending 0:1. Model xG sits at 1.38 vs 1.50, favoring Safa. The model calls this a Draw — both sides look evenly matched.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

42%
Al Sahel
20%
Döntetlenek
38%
Safa
Döntetlen valószínűség: 20% Favorit: Al Sahel

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

67% / Közepes Magabiztosság
  • Al Sahel haven't matched Safa's recent run of results.
  • 42% — that's where the model lands on Al Sahel taking it.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 70%
Over 4.5 Gól 32%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 68.2%
Al Sahel Kapott gól nélkül 16%
Safa Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Al Sahel Safa
Meccsek 33 34
Győzelmek 14 18
Döntetlenek 8 5
Vereségek 11 11
Lőtt Gólok 1.3 1.62
Kapott Gólok 0.97 1.09
Várható Gólok (xG) 1.38 1.50
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. jún. 12. Premier League
Al Sahel vs Safa
0:1
2025. dec. 30. Premier League
Safa vs Al Sahel
1:0
2025. jan. 31. Premier League
Safa vs Al Sahel
2:0
2023. aug. 25. Premier League
Al Sahel vs Safa
1:1
2022. nov. 26. Premier League
Safa vs Al Sahel
0:2

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Al Sahel 41 / 100
Safa 36 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Al Sahel Safa

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Draw (X)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:2
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Al Sahel scored in 64% of their last 33 games.

Safa let in goals in 71% of their last 34 matches.

H2H data points to 1.60 goals as a typical output.

Recent resilience: Al Sahel stayed unbeaten in 3 of the last 5 games.

Gólszerzési trendek

Al Sahel VS Safa
1.13 Lőtt gólok 1.63
1.38 Kapott gólok 1.63
75% Felett 1.5 75%
50% Felett 2.5 63%
13% Felett 3.5 38%

Recent Form & Match History

Al Sahel

(Home)
02 Jul
Jwayya SC
0 : 0
Al Sahel
28 Jun
Al Ahed
4 : 2
Al Sahel
24 Jun
Al Sahel
3 : 0
Al Riyadi Abbasiyah
16 Jun
Al Sahel
2 : 0
Racing
12 Jun
Al Sahel
0 : 1
Safa
Page 1 of 7

Safa

(Away)
03 Jul
Safa
4 : 0
Al Mabarrah
28 Jun
Jwayya SC
1 : 1
Safa
24 Jun
Al Ahed
4 : 1
Safa
20 Jun
Al Riyadi Abbasiyah
2 : 4
Safa
12 Jun
Al Sahel
0 : 1
Safa
Page 1 of 7

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Al Ahed 0 0 0 0 0:0 0
2 Tripoli SC 0 0 0 0 0:0 0
3 Al Ansar 0 0 0 0 0:0 0
4 Al Hikma 0 0 0 0 0:0 0
5 Nejmeh SC 0 0 0 0 0:0 0
6 Safa 0 0 0 0 0:0 0
7 Al Mabarrah 0 0 0 0 0:0 0
8 Al Sahel 0 0 0 0 0:0 0
9 Tadamon 0 0 0 0 0:0 0
10 Al Akhaa Al Ahli Aley 0 0 0 0 0:0 0
11 Al Riyadi Abbasiyah 0 0 0 0 0:0 0
12 Jwayya SC 0 0 0 0 0:0 0
Promotion - Premier League (Winners stage)
Relegation - Premier League (Losers stage)