Sport Tippek

Stadium Background

Banik Lehota pod Vtacnikom vs Z. Moravce-Vrable - H2H Analysis, Preview & Predictions

Slovakia Slovakia

2. liga Futbalovy stadion OFK Banik, Lehota pod Vtacnikom
2026. nov. 14., Szo
VS
du. 12:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Banik Lehota pod Vtacnikom host Z. Moravce-Vrable in the 2. liga. Banik Lehota pod Vtacnikom go into this one as the clear favorite. Recent numbers: Banik Lehota pod Vtacnikom at 1.61 goals for, 1.48 against; Z. Moravce-Vrable at 1.77 for, 1.13 against. Past meetings favor Z. Moravce-Vrable slightly — 0-1-3 in wins/losses/draws. They last met on 2026. aug. 1., ending 2:2. Model xG sits at 1.20 vs 1.00, favoring Banik Lehota pod Vtacnikom. Home (1) are the model's selection here, or BTTS: GG.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

60%
Banik Lehota pod Vtacnikom
22%
Döntetlenek
18%
Z. Moravce-Vrable
Döntetlen valószínűség: 22% Favorit: Banik Lehota pod Vtacnikom

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

82% / Nagyon Magas Magabiztosság
  • Attack-wise there's a gap: Z. Moravce-Vrable at 1.77 per game, Banik Lehota pod Vtacnikom at 1.61.
  • 60% — that's where the model lands on Banik Lehota pod Vtacnikom taking it.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 31.5%
Over 4.5 Gól 14%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 74.2%
Banik Lehota pod Vtacnikom Kapott gól nélkül 20%
Z. Moravce-Vrable Kapott gól nélkül 12%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Banik Lehota pod Vtacnikom Z. Moravce-Vrable
Meccsek 31 31
Győzelmek 14 14
Döntetlenek 8 8
Vereségek 9 9
Lőtt Gólok 1.61 1.77
Kapott Gólok 1.48 1.13
Várható Gólok (xG) 1.20 1.00
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. aug. 1. 2. liga
Z. Moravce-Vrable vs Banik Lehota pod Vtacnikom
2:2
2026. máj. 15. 2. liga
Banik Lehota pod Vtacnikom vs Z. Moravce-Vrable
3:3
2025. okt. 31. 2. liga
Z. Moravce-Vrable vs Banik Lehota pod Vtacnikom
1:1
2019. aug. 14. Slovak Cup
Banik Lehota pod Vtacnikom vs Z. Moravce-Vrable
0:3

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Banik Lehota pod Vtacnikom 58 / 100
Z. Moravce-Vrable 19 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Banik Lehota pod Vtacnikom Z. Moravce-Vrable

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Banik Lehota pod Vtacnikom Win (1)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Banik Lehota pod Vtacnikom found the back of the net in 94% of recent matches (31 games).

H2H data points to 3.75 goals as a typical output.

Z. Moravce-Vrable's defensive record shows goals conceded in 65% of 31 matches.

Banik Lehota pod Vtacnikom has registered 3 games unbeaten in their last 5 outings.

Gólszerzési trendek

Banik Lehota pod Vtacnikom VS Z. Moravce-Vrable
0.88 Lőtt gólok 1.13
1.63 Kapott gólok 1.5
50% Felett 1.5 75%
50% Felett 2.5 63%
25% Felett 3.5 38%

Recent Form & Match History

Banik Lehota pod Vtacnikom

(Home)
31 Oct
Inter Bratislava
2 : 3
Banik Lehota pod Vtacnikom
24 Oct
Banik Lehota pod Vtacnikom
1 : 0
Petrzalka
16 Oct
L. Mikulas
1 : 0
Banik Lehota pod Vtacnikom
13 Oct
Banik Lehota pod Vtacnikom
0 : 3
Michalovce
10 Oct
Banik Lehota pod Vtacnikom
1 : 0
Zvolen
Page 1 of 7

Z. Moravce-Vrable

(Away)
31 Oct
Z. Moravce-Vrable
0 : 0
Samorin
25 Oct
Malzenice
3 : 0
Z. Moravce-Vrable
21 Oct
Z. Moravce-Vrable
1 : 0
Komarno
17 Oct
FK Humenne
2 : 1
Z. Moravce-Vrable
12 Oct
Z. Moravce-Vrable
1 : 3
FK Pohronie
Page 1 of 7

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Samorin 15 10 3 2 27:16 33
2 Petrzalka 14 9 3 2 23:10 30
3 Povazska Bystrica 14 8 2 4 28:24 26
4 Presov 15 7 4 4 24:19 25
5 FK Pohronie 15 7 3 5 23:19 24
6 Zilina B 15 7 3 5 21:18 24
7 Galanta 15 7 2 6 23:26 23
8 L. Mikulas 15 6 4 5 22:18 22
9 Banik Lehota pod Vtacnikom 15 6 4 5 22:22 22
10 Inter Bratislava 15 5 6 4 33:22 21
11 Slovan Bratislava B 15 4 6 5 22:20 18
12 Malzenice 15 4 4 7 21:23 16
13 Z. Moravce-Vrable 15 3 5 7 14:19 14
14 FK Humenne 15 3 4 8 14:25 13
15 Zvolen 15 2 3 10 15:24 9
16 Bytca 15 3 0 12 14:41 9
Promotion - Nike liga 2027/2028 (Main)
Promotion - Nike liga (Relegation)