Sport Tippek

Stadium Background

Bashkimi vs Arsimi - H2H Analysis, Preview & Predictions

North Macedonia North Macedonia

1. MFL
2026. okt. 31., Szo
VS
du. 04:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Bashkimi host Arsimi in the 1. MFL. This has the makings of an open, high-scoring game. Recent numbers: Bashkimi at 1.1 goals for, 1.83 against; Arsimi at 1.55 for, 1.59 against. Head-to-head, Bashkimi have won 1 to Arsimi's 2, with 2 draws. They last met on 2026. aug. 14., ending 1:0. The numbers (1.69 xG vs 1.75) point toward Arsimi. Over 2.5 looks the sharpest market angle here.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

27%
Bashkimi
33%
Döntetlenek
40%
Arsimi
Döntetlen valószínűség: 33% Favorit: Arsimi

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

70% / Közepes Magabiztosság
  • Bashkimi haven't matched Arsimi's recent run of results.
  • 40% — that's where the model lands on Arsimi taking it.
  • Regular 1. MFL form gives a decent read on both sides.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 50%
Over 4.5 Gól 23%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 68.2%
Bashkimi Kapott gól nélkül 12%
Arsimi Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Bashkimi Arsimi
Meccsek 29 29
Győzelmek 7 12
Döntetlenek 8 6
Vereségek 14 11
Lőtt Gólok 1.1 1.55
Kapott Gólok 1.83 1.59
Várható Gólok (xG) 1.69 1.75
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. aug. 14. 1. MFL
Arsimi vs Bashkimi
1:0
2026. máj. 10. 1. MFL
Arsimi vs Bashkimi
1:1
2025. nov. 3. 1. MFL
Arsimi vs Bashkimi
4:2
2025. aug. 9. 1. MFL
Bashkimi vs Arsimi
1:1
2025. márc. 1. 2. MFL
Bashkimi vs Arsimi
2:1

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Bashkimi 27 / 100
Arsimi 38 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Bashkimi Arsimi

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Arsimi Win (2)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Arsimi's defensive record shows goals conceded in 66% of 29 matches.

These sides typically produce 2.80 goals when they meet.

Bashkimi has registered 3 games unbeaten in their last 5 outings.

Bashkimi's goal record stands at 55% scoring rate across 29 recent games.

Gólszerzési trendek

Bashkimi VS Arsimi
1.5 Lőtt gólok 1.13
2.38 Kapott gólok 1.88
88% Felett 1.5 75%
88% Felett 2.5 50%
50% Felett 3.5 50%

Recent Form & Match History

Bashkimi

(Home)
04 Oct
Gjilani
3 : 0
Bashkimi
27 Sept
Drita
1 : 1
Bashkimi
18 Sept
Shkendija Tetovo
4 : 1
Bashkimi
12 Sept
Bashkimi
3 : 3
Vardar
09 Sept
BVK Konjare
0 : 5
Bashkimi
Page 1 of 6

Arsimi

(Away)
24 Sept
Mogila
0 : 12
Arsimi
21 Sept
Struga
6 : 0
Arsimi
11 Sept
Arsimi
2 : 2
Shkendija Tetovo
07 Sept
Vardar
2 : 0
Arsimi
29 Aug
Arsimi
0 : 0
FK Skopje
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Shkendija Tetovo 8 6 1 1 20:8 19
2 Struga 8 5 2 1 19:5 17
3 Vardar 8 4 2 2 14:8 14
4 Tikves 8 3 4 1 17:7 13
5 Shkendija Haracine 8 4 1 3 6:9 13
6 Bregalnica Stip 8 3 1 4 11:13 10
7 Sileks 8 2 3 3 13:10 9
8 Arsimi 8 2 2 4 6:19 8
9 Bashkimi 8 1 1 6 7:25 4
10 FK Skopje 8 0 3 5 3:12 3
Promotion - Champions League 2027/2028 (Qualification)
Promotion - Conference League 2027/2028 (Qualification)
Relegation - 1. MFL (Relegation)
Relegation - 2. MFL 2027/2028 (Main)