Sport Tippek

Stadium Background

Belarus U19 W vs Belshina W - H2H Analysis, Preview & Predictions

Belarus Belarus

Vysshaya Liga Women Stadium FC Minsk, Minsk
2026. nov. 7., Szo
VS
du. 12:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Belarus U19 W host Belshina W in the Vysshaya Liga Women. Neither defense has been convincing lately, which should mean goals. Recent numbers: Belarus U19 W at 1.36 goals for, 2.39 against; Belshina W at 1.41 for, 3.07 against. Past meetings favor Belarus U19 W slightly — 0-0-4 in wins/losses/draws. They last met on 2026. júl. 12., ending 1:1. Model xG sits at 2.25 vs 1.50, favoring Belarus U19 W. The model tips Over 2.5 goals in this one.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

31%
Belarus U19 W
40%
Döntetlenek
29%
Belshina W
Döntetlen valószínűség: 40% Favorit: Draw

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

66% / Közepes Magabiztosság
  • Belarus U19 W carry the better recent record into this one.
  • 40% chance of a draw — the model doesn't see a clear favorite.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 99%
Over 1.5 Gól 100%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 70%
Over 4.5 Gól 32%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 70.2%
Belarus U19 W Kapott gól nélkül 16%
Belshina W Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Belarus U19 W Belshina W
Meccsek 36 29
Győzelmek 9 6
Döntetlenek 7 4
Vereségek 20 19
Lőtt Gólok 1.36 1.41
Kapott Gólok 2.39 3.07
Várható Gólok (xG) 2.25 1.50
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. júl. 12. Vysshaya Liga Women
Belshina W vs Belarus U19 W
1:1
2025. szept. 21. Vysshaya Liga Women
Belshina W vs Belarus U19 W
2:2
2025. jún. 20. Vysshaya Liga Women
Belarus U19 W vs Belshina W
2:2
2025. ápr. 13. Vysshaya Liga Women
Belshina W vs Belarus U19 W
0:0

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Belarus U19 W 31 / 100
Belshina W 28 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Belarus U19 W Belshina W

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Draw (X)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:2
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Defensive concern: Belshina W conceded in 86% of 29 recent games.

Belarus U19 W scored in 69% of their last 36 games.

Historical meetings average 2.50 goals per match.

Away concern: Belshina W has suffered 3 losses in 5 recent matches.

Gólszerzési trendek

Belarus U19 W VS Belshina W
1.63 Lőtt gólok 0.63
2.38 Kapott gólok 2.88
100% Felett 1.5 100%
63% Felett 2.5 75%
50% Felett 3.5 38%

Recent Form & Match History

Belarus U19 W

(Home)
24 Oct
Belarus U19 W
0 : 2
Dnepr Mogilev W
17 Oct
Naftan W
5 : 1
Belarus U19 W
12 Oct
Belarus U19 W
1 : 1
Russia U19 W
09 Oct
Belarus U19 W
1 : 4
Russia U19 W
27 Sept
Belarus U19 W
2 : 0
Dyussh-Polesgu W
Page 1 of 8

Belshina W

(Away)
25 Oct
Belshina W
2 : 2
Vitebsk W
18 Oct
Dnepr Mogilev W
4 : 0
Belshina W
04 Oct
Dyussh-Polesgu W
0 : 3
Belshina W
26 Sept
Belshina W
0 : 3
Din. Minsk W
19 Sept
Naftan W
2 : 1
Belshina W
Page 1 of 6