Sport Tippek

Stadium Background

Belusa vs Castkovce - H2H Analysis, Preview & Predictions

Slovakia Slovakia

3. Liga - West
2026. nov. 8., V
VS
du. 12:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Belusa host Castkovce in the 3. Liga - West. This one's hard to separate. Recent numbers: Belusa at 1.9 goals for, 1.27 against; Castkovce at 1.48 for, 1.93 against. Head-to-head, Belusa have won 3 to Castkovce's 1, with 1 draws. They last met on 2026. máj. 30., ending 1:4. Model xG sits at 1.50 vs 1.38, favoring Belusa. AI prediction: Home (1) Win — correct score tipped at 2-1.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

50%
Belusa
28%
Döntetlenek
22%
Castkovce
Döntetlen valószínűség: 28% Favorit: Belusa

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

76% / Magas Magabiztosság
  • Form's been kind to Belusa lately — more wins on the board than Castkovce.
  • Belusa are the model's pick here, at 50%.
  • Regular 3. Liga - West form gives a decent read on both sides.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 38%
Over 4.5 Gól 17%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 77.4%
Belusa Kapott gól nélkül 17%
Castkovce Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Belusa Castkovce
Meccsek 30 29
Győzelmek 13 7
Döntetlenek 9 9
Vereségek 8 13
Lőtt Gólok 1.9 1.48
Kapott Gólok 1.27 1.93
Várható Gólok (xG) 1.50 1.38
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. máj. 30. 3. Liga - West
Castkovce vs Belusa
1:4
2025. nov. 2. 3. Liga - West
Belusa vs Castkovce
1:1
2025. ápr. 20. 3. Liga - West
Belusa vs Castkovce
2:5
2024. szept. 28. 3. Liga - West
Castkovce vs Belusa
0:2
2024. ápr. 20. 3. Liga - West
Castkovce vs Belusa
1:2

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Belusa 48 / 100
Castkovce 22 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Belusa Castkovce

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Belusa Win (1)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Belusa scored in 83% of their last 30 games.

Castkovce has conceded goals in 86% of their last 29 outings.

Historical meetings average 3.80 goals per match.

Recent resilience: Belusa stayed unbeaten in 3 of the last 5 games.

Gólszerzési trendek

Belusa VS Castkovce
1 Lőtt gólok 1.13
1.63 Kapott gólok 2
75% Felett 1.5 75%
50% Felett 2.5 50%
38% Felett 3.5 38%

Recent Form & Match History

Belusa

(Home)
25 Oct
Belusa
2 : 3
Gabcikovo
21 Oct
MSK Senec
2 : 2
Belusa
18 Oct
Belusa
2 : 4
Nitra
11 Oct
Trencin B
1 : 1
Belusa
04 Oct
Belusa
0 : 0
Nove Zamky
Page 1 of 6

Castkovce

(Away)
31 Oct
Castkovce
1 : 0
Trencin B
24 Oct
Nove Zamky
2 : 0
Castkovce
17 Oct
Castkovce
1 : 0
Velke Ludince
09 Oct
Myjava
5 : 0
Castkovce
03 Oct
Castkovce
1 : 2
MSK Puchov
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Nitra 12 11 1 0 45:10 34
2 Dunajska Luzna 13 8 3 2 19:10 27
3 MSK Puchov 12 6 4 2 23:8 22
4 Gabcikovo 12 6 2 4 22:19 20
5 Myjava 12 5 4 3 21:15 19
6 Belusa 13 4 6 3 26:21 18
7 Nove Zamky 12 5 3 4 15:18 18
8 MSK Senec 13 5 1 7 13:22 16
9 Banik Prievidza 12 5 1 6 19:21 16
10 Dun. Streda B 12 4 3 5 22:19 15
11 Trencin B 12 4 2 6 23:23 14
12 Komarno B 13 4 2 7 15:30 14
13 Velke Ludince 12 3 3 6 18:29 12
14 Castkovce 12 3 2 7 18:27 11
15 Raca 12 2 4 6 14:26 10
16 Sala 12 1 3 8 8:23 6
Promotion - 2. liga 2027/2028 (Main)