Sport Tippek

Stadium Background

Boldklubben 1893 vs Skive - H2H Analysis, Preview & Predictions

Denmark Denmark

2nd Division
2026. nov. 6., P
VS
du. 06:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Boldklubben 1893 host Skive in the 2nd Division. This one's hard to separate. Recent numbers: Boldklubben 1893 at 1.83 goals for, 1.93 against; Skive at 1.55 for, 1.45 against. Head-to-head, Boldklubben 1893 have won 2 to Skive's 1, with 2 draws. They last met on 2026. szept. 18., ending 2:1. The numbers (1.38 xG vs 1.13) point toward Skive. The model's pick is Home (1) to win or Over 2.5 goals.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

30%
Boldklubben 1893
39%
Döntetlenek
31%
Skive
Döntetlen valószínűség: 39% Favorit: Draw

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

65% / Közepes Magabiztosság
  • Form's been kind to Skive lately — more wins on the board than Boldklubben 1893.
  • 39% chance of a draw — the model doesn't see a clear favorite.
  • Regular 2nd Division form gives a decent read on both sides.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 19%
Over 4.5 Gól 9%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 79.4%
Boldklubben 1893 Kapott gól nélkül 20%
Skive Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Boldklubben 1893 Skive
Meccsek 30 31
Győzelmek 9 11
Döntetlenek 8 10
Vereségek 13 10
Lőtt Gólok 1.83 1.55
Kapott Gólok 1.93 1.45
Várható Gólok (xG) 1.38 1.13
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. szept. 18. 2nd Division
Skive vs Boldklubben 1893
2:1
2022. nov. 12. 2nd Division
Boldklubben 1893 vs Skive
3:1
2022. aug. 6. 2nd Division
Skive vs Boldklubben 1893
1:1
2021. okt. 23. 2nd Division
Boldklubben 1893 vs Skive
1:1
2021. szept. 5. 2nd Division
Skive vs Boldklubben 1893
1:2

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Boldklubben 1893 31 / 100
Skive 30 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Boldklubben 1893 Skive

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Boldklubben 1893 Win (1)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Boldklubben 1893's goal record stands at 90% scoring rate across 30 recent games.

Defensive concern: Skive conceded in 74% of 31 recent games.

H2H data points to 2.80 goals as a typical output.

Boldklubben 1893 went unbeaten in 3 of their last 5 games.

Gólszerzési trendek

Boldklubben 1893 VS Skive
1.63 Lőtt gólok 1.13
1.13 Kapott gólok 1.13
88% Felett 1.5 75%
63% Felett 2.5 50%
25% Felett 3.5 13%

Recent Form & Match History

Boldklubben 1893

(Home)
01 Nov
Thisted FC
1 : 3
Boldklubben 1893
24 Oct
Boldklubben 1893
2 : 3
Brabrand
16 Oct
Naestved IF
2 : 1
Boldklubben 1893
10 Oct
Boldklubben 1893
3 : 1
Middelfart
02 Oct
Fremad Amager
0 : 3
Boldklubben 1893
Page 1 of 6

Skive

(Away)
30 Oct
Skive
4 : 1
VSK Aarhus
24 Oct
Middelfart
3 : 3
Skive
17 Oct
Skive
2 : 0
Frederiksberg Alliancen 2000
10 Oct
Roskilde
3 : 0
Skive
03 Oct
Skive
2 : 0
Hellerup
Page 1 of 7

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Nykobing 14 9 4 1 37:16 31
2 Roskilde 14 6 8 0 28:13 26
3 Boldklubben 1893 14 6 3 5 25:20 21
4 Skive 14 6 3 5 22:19 21
5 Naestved IF 14 4 9 1 19:16 21
6 VSK Aarhus 14 5 5 4 20:18 20
7 Fremad Amager 14 5 5 4 18:23 20
8 Middelfart 14 4 7 3 26:21 19
9 Brabrand 14 4 3 7 17:23 15
10 Hellerup 14 4 3 7 13:23 15
11 Frederiksberg Alliancen 2000 14 2 3 9 13:28 9
12 Thisted FC 14 1 3 10 12:30 6
Promotion - 2nd Division (Promotion Group)
Relegation - 2nd Division (Relegation Group)