Sport Tippek

Stadium Background

BumProm Gomel vs FC Gomel 2 - H2H Analysis, Preview & Predictions

Belarus Belarus

Pershaya Liga SDYuShOR-6 Stadium, Gomel
2026. nov. 7., Szo
VS
de. 11:30
Mi tippünk

Meccs Összegzés

BumProm Gomel host FC Gomel 2 in the Pershaya Liga. This has the makings of an open, high-scoring game. BumProm Gomel have averaged 1.8 scored and 1.63 conceded recently, against FC Gomel 2's 1.48 scored and 2.24 conceded. Past meetings favor BumProm Gomel slightly — 1-0-2 in wins/losses/draws. They last met on 2026. júl. 12., ending 1:1. xG projections (2.25 - 1.75) back BumProm Gomel to edge this. Over 2.5 looks the sharpest market angle here.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

40%
BumProm Gomel
33%
Döntetlenek
27%
FC Gomel 2
Döntetlen valószínűség: 33% Favorit: BumProm Gomel

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

70% / Közepes Magabiztosság
  • Look at the last few games and BumProm Gomel come out ahead of FC Gomel 2 on wins alone.
  • 40% — that's where the model lands on BumProm Gomel taking it.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 56.5%
Over 4.5 Gól 25%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 79.4%
BumProm Gomel Kapott gól nélkül 12%
FC Gomel 2 Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika BumProm Gomel FC Gomel 2
Meccsek 30 29
Győzelmek 12 6
Döntetlenek 4 5
Vereségek 14 18
Lőtt Gólok 1.8 1.48
Kapott Gólok 1.63 2.24
Várható Gólok (xG) 2.25 1.75
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. júl. 12. Pershaya Liga
FC Gomel 2 vs BumProm Gomel
1:1
2025. aug. 31. Pershaya Liga
BumProm Gomel vs FC Gomel 2
3:1
2025. ápr. 27. Pershaya Liga
FC Gomel 2 vs BumProm Gomel
1:1

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

BumProm Gomel 38 / 100
FC Gomel 2 26 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
BumProm Gomel FC Gomel 2

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp BumProm Gomel Win (1)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Attacking prowess: BumProm Gomel scored in 87% of their last 30 outings.

FC Gomel 2 has conceded goals in 86% of their last 29 outings.

H2H data points to 2.67 goals as a typical output.

Away concern: FC Gomel 2 has suffered 4 losses in 5 recent matches.

Gólszerzési trendek

BumProm Gomel VS FC Gomel 2
1.63 Lőtt gólok 1.5
2 Kapott gólok 2.88
88% Felett 1.5 75%
88% Felett 2.5 75%
50% Felett 3.5 63%

Recent Form & Match History

BumProm Gomel

(Home)
31 Oct
Orsha
3 : 2
BumProm Gomel
24 Oct
BumProm Gomel
1 : 3
Volna Pinsk
17 Oct
Smorgon
1 : 0
BumProm Gomel
10 Oct
Soligorsk
3 : 1
BumProm Gomel
04 Oct
BumProm Gomel
2 : 1
FC Minsk 2
Page 1 of 6

FC Gomel 2

(Away)
02 Nov
FC Gomel 2
1 : 4
FC Minsk 2
25 Oct
Osipovichi
1 : 4
FC Gomel 2
18 Oct
FC Gomel 2
0 : 1
FK Lida
10 Oct
Niva Dolbizno
5 : 2
FC Gomel 2
03 Oct
FC Gomel 2
0 : 3
SKA-1938 Minsk
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Slutsk 31 20 6 5 61:30 66
2 FK Lida 31 21 3 7 57:44 66
3 Niva Dolbizno 31 20 5 6 81:38 65
4 SKA-1938 Minsk 31 19 5 7 68:36 62
5 FC Slonim 31 16 5 10 53:38 53
6 Soligorsk 31 14 8 9 62:46 50
7 Molodechno 31 15 3 13 53:51 48
8 Ostrovets 31 10 12 9 43:43 42
9 Volna Pinsk 31 12 5 14 46:56 41
10 BumProm Gomel 31 12 5 14 56:51 41
11 Smorgon 31 11 6 14 36:41 39
12 Din. Minsk 2 29 11 5 13 43:43 38
13 FC Minsk 2 31 11 3 17 46:59 36
14 Orsha 31 9 6 16 38:58 33
15 Uni X Labs 30 7 9 14 30:40 30
16 FC Gomel 2 31 6 6 19 43:66 24
17 Osipovichi 31 6 5 20 34:79 23
18 BATE 2 30 5 7 18 39:70 22
Promotion - Vysshaya Liga 2027 (Main)
Promotion - Vysshaya Liga (Relegation)