Sport Tippek

Stadium Background

Ceske Budejovice U19 vs Ostrava U19 - H2H Analysis, Preview & Predictions

Czech Republic Czech Republic

U19 League
2026. okt. 24., Szo
VS
de. 08:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Ceske Budejovice U19 host Ostrava U19 in the U19 League. Expect goals in this one — both sides have been finding the net. Recent numbers: Ceske Budejovice U19 at 2.33 goals for, 2.1 against; Ostrava U19 at 2.16 for, 1.91 against. Past meetings favor Ostrava U19 slightly — 2-3-0 in wins/losses/draws. They last met on 2026. jún. 6., ending 1:4. The numbers (2.31 xG vs 2.13) point toward Ostrava U19. Over 2.5 looks the sharpest market angle here.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

60%
Ceske Budejovice U19
22%
Döntetlenek
18%
Ostrava U19
Döntetlen valószínűség: 22% Favorit: Ceske Budejovice U19

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

82% / Nagyon Magas Magabiztosság
  • Form's been kind to Ostrava U19 lately — more wins on the board than Ceske Budejovice U19.
  • Ceske Budejovice U19 are the model's pick here, at 60%.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 99%
Over 1.5 Gól 94%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 56.5%
Over 4.5 Gól 25%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 83.80000000000001%
Ceske Budejovice U19 Kapott gól nélkül 10%
Ostrava U19 Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Ceske Budejovice U19 Ostrava U19
Meccsek 30 32
Győzelmek 13 19
Döntetlenek 5 3
Vereségek 12 10
Lőtt Gólok 2.33 2.16
Kapott Gólok 2.1 1.91
Várható Gólok (xG) 2.31 2.13
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. jún. 6. U19 League
Ostrava U19 vs Ceske Budejovice U19
1:4
2025. nov. 8. U19 League
Ceske Budejovice U19 vs Ostrava U19
1:5
2025. márc. 8. U19 League
Ceske Budejovice U19 vs Ostrava U19
3:5
2024. aug. 10. U19 League
Ostrava U19 vs Ceske Budejovice U19
2:1
2024. máj. 4. U19 League
Ceske Budejovice U19 vs Ostrava U19
3:0

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Ceske Budejovice U19 56 / 100
Ostrava U19 18 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Ceske Budejovice U19 Ostrava U19

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Ceske Budejovice U19 Win (1)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Ceske Budejovice U19's goal record stands at 93% scoring rate across 30 recent games.

Ostrava U19 has conceded goals in 84% of their last 32 outings.

These sides typically produce 5.00 goals when they meet.

Ceske Budejovice U19 went unbeaten in 3 of their last 5 games.

Gólszerzési trendek

Ceske Budejovice U19 VS Ostrava U19
2.75 Lőtt gólok 2
2.25 Kapott gólok 1.88
100% Felett 1.5 88%
75% Felett 2.5 75%
63% Felett 3.5 50%

Recent Form & Match History

Ceske Budejovice U19

(Home)
09 Oct
Ceske Budejovice U19
5 : 0
Karvina U19
03 Oct
Ceske Budejovice U19
1 : 1
Sparta Prague U19
19 Sept
Ceske Budejovice U19
4 : 1
FK Pardubice U19
12 Sept
Hradec Kralove U19
2 : 1
Ceske Budejovice U19
09 Sept
Opava U19
4 : 2
Ceske Budejovice U19
Page 1 of 6

Ostrava U19

(Away)
09 Oct
FK Pardubice U19
0 : 4
Ostrava U19
03 Oct
Ostrava U19
2 : 1
Hradec Kralove U19
19 Sept
Ostrava U19
3 : 1
Slavia Prague U19
11 Sept
Brno U19
5 : 0
Ostrava U19
05 Sept
Ostrava U19
2 : 1
Opava U19
Page 1 of 7