Sport Tippek

Stadium Background

Chauray vs Le Poire Sur Vie - H2H Analysis, Preview & Predictions

Franciaország Franciaország

National 1 - Group B
2026. dec. 5., Szo
VS
du. 05:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Chauray host Le Poire Sur Vie in the National 1 - Group B. Form suggests where the edge lies here. Chauray have averaged 1.1 scored and 1.43 conceded recently, against Le Poire Sur Vie's 0.89 scored and 1.78 conceded. These two haven't met recently, so form does most of the talking. The numbers (0.94 xG vs 1.56) point toward Chauray. The model's pick is Away (2) to win or Over 2.5 goals.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

4%
Chauray
6%
Döntetlenek
90%
Le Poire Sur Vie
Döntetlen valószínűség: 6% Favorit: Le Poire Sur Vie

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

95% / Nagyon Magas Magabiztosság
  • Form's been kind to Chauray lately — more wins on the board than Le Poire Sur Vie.
  • Model gives Le Poire Sur Vie a 90% chance of winning this.
  • Regular National 1 - Group B form gives a decent read on both sides.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 19%
Over 4.5 Gól 9%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 70.6%
Chauray Kapott gól nélkül 15%
Le Poire Sur Vie Kapott gól nélkül 16%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Chauray Le Poire Sur Vie
Meccsek 30 27
Győzelmek 8 5
Döntetlenek 6 4
Vereségek 16 18
Lőtt Gólok 1.1 0.89
Kapott Gólok 1.43 1.78
Várható Gólok (xG) 0.94 1.56
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Chauray 10 / 100
Le Poire Sur Vie 84 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Chauray Le Poire Sur Vie

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Le Poire Sur Vie Win (2)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Le Poire Sur Vie has conceded goals in 85% of their last 27 outings.

Chauray scored in 60% of their last 30 games.

Chauray went unbeaten in 1 of their last 5 games.

Away concern: Le Poire Sur Vie has suffered 1 losses in 5 recent matches.

Gólszerzési trendek

Chauray VS Le Poire Sur Vie
0.5 Lőtt gólok 1.25
1.88 Kapott gólok 1.38
75% Felett 1.5 88%
50% Felett 2.5 63%
25% Felett 3.5 13%

Recent Form & Match History

Chauray

(Home)
06 Nov
Chauray
0 : 0
Bayonne
31 Oct
Tarbes
2 : 1
Chauray
17 Oct
St. Colomban Locmine
3 : 1
Chauray
02 Oct
Chauray
0 : 2
Avranches
19 Sept
Dinan
2 : 1
Chauray
Page 1 of 6

Le Poire Sur Vie

(Away)
30 Oct
Le Poire Sur Vie
1 : 1
Les Herbiers
17 Oct
Angouleme CFC
2 : 1
Le Poire Sur Vie
03 Oct
Le Poire Sur Vie
3 : 0
Voltigeurs de Chateaubriant
19 Sept
Lorient II
1 : 2
Le Poire Sur Vie
12 Sept
Le Poire Sur Vie
2 : 0
Saumur Olympique
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Angouleme CFC 9 7 2 0 14:5 23
2 Avranches 8 5 2 1 13:3 17
3 Bayonne 9 5 2 2 11:8 17
4 Lorient II 8 4 1 3 13:7 13
5 Dinan 8 3 3 2 7:7 12
6 Tarbes 8 3 3 2 5:5 12
7 Granville 8 3 3 2 10:10 12
8 Saint-Malo 9 3 3 3 10:8 12
9 Les Herbiers 9 3 3 3 8:9 12
10 St. Colomban Locmine 8 3 2 3 7:6 11
11 Stade Briochin 9 2 4 3 10:10 10
12 Le Poire Sur Vie 8 3 1 4 10:11 10
13 Saumur Olympique 8 2 1 5 6:12 7
14 Pontivy 8 0 5 3 7:12 5
15 Voltigeurs de Chateaubriant 8 0 5 3 5:12 5
16 Chauray 9 0 2 7 5:16 2
Promotion - Ligue 3 2027/2028 (Main)