Sport Tippek

Stadium Background

Chaves B vs GD Braganca - H2H Analysis, Preview & Predictions

Portugália Portugália

Campeonato de Portugal - Group A
2026. nov. 8., V
VS
du. 03:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Chaves B host GD Braganca in the Campeonato de Portugal - Group A. This one's hard to separate. Recent numbers: Chaves B at 1.53 goals for, 1.07 against; GD Braganca at 1.63 for, 1.03 against. Head-to-head, Chaves B have won 0 to GD Braganca's 0, with 4 draws. They last met on 2026. ápr. 12., ending 1:1. The numbers (0.94 xG vs 1.50) point toward GD Braganca. Home (1) are the model's selection here, or BTTS: GG.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

40%
Chaves B
33%
Döntetlenek
27%
GD Braganca
Döntetlen valószínűség: 33% Favorit: Chaves B

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

70% / Közepes Magabiztosság
  • GD Braganca have won more games recently than Chaves B.
  • Chaves B are the model's pick here, at 40%.
  • Regular Campeonato de Portugal - Group A form gives a decent read on both sides.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 31.5%
Over 4.5 Gól 14%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 73%
Chaves B Kapott gól nélkül 16%
GD Braganca Kapott gól nélkül 16%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Chaves B GD Braganca
Meccsek 30 35
Győzelmek 11 18
Döntetlenek 8 8
Vereségek 11 9
Lőtt Gólok 1.53 1.63
Kapott Gólok 1.07 1.03
Várható Gólok (xG) 0.94 1.50
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. ápr. 12. Campeonato de Portugal - Group A
Chaves B vs GD Braganca
1:1
2025. dec. 14. Campeonato de Portugal - Group A
GD Braganca vs Chaves B
1:1
2020. márc. 29. Campeonato de Portugal - Group A
GD Braganca vs Chaves B
0:0
2019. nov. 17. Campeonato de Portugal - Group A
Chaves B vs GD Braganca
0:0

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Chaves B 39 / 100
GD Braganca 28 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Chaves B GD Braganca

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Chaves B Win (1)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Attacking prowess: Chaves B scored in 77% of their last 30 outings.

GD Braganca's defensive record shows goals conceded in 71% of 35 matches.

Chaves B has registered 3 games unbeaten in their last 5 outings.

GD Braganca lost 3 of their last 5 games.

Gólszerzési trendek

Chaves B VS GD Braganca
1.13 Lőtt gólok 2.13
0.88 Kapott gólok 0.75
38% Felett 1.5 63%
38% Felett 2.5 50%
25% Felett 3.5 38%

Recent Form & Match History

Chaves B

(Home)
01 Nov
Maia Lidador
1 : 0
Chaves B
25 Oct
Chaves B
0 : 1
Braga B
11 Oct
Brito
0 : 4
Chaves B
13 Sept
Chaves B
1 : 0
Celoricense
06 Sept
Vinhais
1 : 2
Chaves B
Page 1 of 6

GD Braganca

(Away)
01 Nov
GD Braganca
0 : 1
Tirsense
25 Oct
Maria de Fonte
1 : 2
GD Braganca
17 Oct
Leiria
2 : 1
GD Braganca
11 Oct
GD Braganca
0 : 2
CDC Montalegre
20 Sept
GD Braganca
6 : 1
Celoricense
Page 1 of 7

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 AD Limianos 7 5 2 0 17:10 17
2 Braga B 7 4 3 0 14:7 15
3 GD Braganca 7 4 1 2 9:6 13
4 CDC Montalegre 7 3 3 1 9:4 12
5 Tirsense 7 4 0 3 13:10 12
6 Chaves B 7 4 0 3 9:6 12
7 Ponte da Barca 7 3 1 3 7:9 10
8 Rebordosa 7 2 3 2 10:3 9
9 Celoricense 7 2 3 2 5:5 9
10 Vila Mea 7 2 3 2 10:8 9
11 Maia Lidador 7 2 2 3 9:9 8
12 Brito 7 2 0 5 9:17 6
13 Maria de Fonte 7 1 1 5 4:12 4
14 Vinhais 7 0 0 7 3:22 0
Promotion - Campeonato de Portugal - Group A (Promotion Group)
Relegation - Campeonato de Portugal - Relegation Group 2026/2027 (Main)