Sport Tippek

Stadium Background

Chelsea W vs AS Roma W - H2H Analysis, Preview & Predictions

Europe Europe

UEFA Champions League Women The Cherry Red Records Stadium, London
2026. okt. 28., Sze
VS
du. 05:45
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Chelsea W host AS Roma W in the UEFA Champions League Women. Recent form is the clearest guide to this one. Chelsea W have averaged 2.24 scored and 0.86 conceded recently, against AS Roma W's 1.89 scored and 0.96 conceded. Past meetings favor Chelsea W slightly — 2-0-0 in wins/losses/draws. They last met on 2025. dec. 10., ending 6:0. The numbers (1.75 xG vs 1.25) point toward Chelsea W. The model's pick is Home (1) to win or Over 2.5 goals.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

90%
Chelsea W
6%
Döntetlenek
4%
AS Roma W
Döntetlen valószínűség: 6% Favorit: Chelsea W

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

95% / Nagyon Magas Magabiztosság
  • Chelsea W have won more games recently than AS Roma W.
  • Model gives Chelsea W a 90% chance of winning this.
  • Continental football usually means sharper preparation from both sides.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 37.5%
Over 4.5 Gól 17%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 67.8%
Chelsea W Kapott gól nélkül 19%
AS Roma W Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Chelsea W AS Roma W
Meccsek 29 28
Győzelmek 22 18
Döntetlenek 3 6
Vereségek 4 4
Lőtt Gólok 2.24 1.89
Kapott Gólok 0.86 0.96
Várható Gólok (xG) 1.75 1.25
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2025. dec. 10. UEFA Champions League Women
Chelsea W vs AS Roma W
6:0
2023. szept. 3. Club Friendly Women
Chelsea W vs AS Roma W
3:2

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Chelsea W 85 / 100
AS Roma W 10 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Chelsea W AS Roma W

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Chelsea W Win (1)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Attacking prowess: Chelsea W scored in 93% of their last 29 outings.

Games between these two average 5.50 goals.

Chelsea W went unbeaten in 5 of their last 5 games.

AS Roma W has conceded goals in 54% of their last 28 outings.

Gólszerzési trendek

Chelsea W VS AS Roma W
2 Lőtt gólok 2.13
0.38 Kapott gólok 1.5
50% Felett 1.5 75%
25% Felett 2.5 63%
25% Felett 3.5 50%

Recent Form & Match History

Chelsea W

(Home)
04 Oct
West Ham W
0 : 3
Chelsea W
30 Sept
OL Lyonnes W
0 : 0
Chelsea W
27 Sept
Chelsea W
1 : 0
Arsenal W
23 Sept
Chelsea W
1 : 0
Austria Vienna W
19 Sept
Chelsea W
2 : 0
Birmingham W
Page 1 of 6

AS Roma W

(Away)
03 Oct
AS Roma W
3 : 1
Lazio W
30 Sept
AS Roma W
0 : 6
Barcelona W
27 Sept
Sassuolo W
1 : 3
AS Roma W
23 Sept
Leuven W
0 : 0
AS Roma W
19 Sept
Juventus W
3 : 2
AS Roma W
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Barcelona W 2 2 0 0 11:2 6
2 OL Lyonnes W 2 1 1 0 8:0 4
3 PSG W 2 1 1 0 6:1 4
4 Bayern Munich W 2 1 1 0 5:2 4
5 Arsenal W 2 1 1 0 3:2 4
6 Inter W 2 1 1 0 2:1 4
7 Chelsea W 2 1 1 0 1:0 4
8 Koge W 2 1 0 1 5:2 3
9 Juventus W 2 1 0 1 4:2 3
10 SL Benfica W 2 1 0 1 2:4 3
11 Manchester City W 2 0 2 0 3:3 2
12 Real Madrid W 2 0 2 0 2:2 2
13 Austria Vienna W 2 0 1 1 1:2 1
14 Paris FC W 2 0 1 1 4:7 1
15 Leuven W 2 0 1 1 0:5 1
16 AS Roma W 2 0 1 1 0:6 1
17 Hacken W 2 0 0 2 0:4 0
18 Servette W 2 0 0 2 1:13 0
Promotion - UEFA Champions League Women (Play Offs: 1/4-finals)
Promotion - UEFA Champions League Women (Play Offs: 1/8-finals)