Sport Tippek

Stadium Background

Chrudim vs Jablonec B - H2H Analysis, Preview & Predictions

Czech Republic Czech Republic

3. CFL - Group B Stadion Za Vodojemem, Chrudim
2026. nov. 14., Szo
VS
de. 10:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Chrudim host Jablonec B in the 3. CFL - Group B. Expect goals in this one — both sides have been finding the net. Recent numbers: Chrudim at 1.36 goals for, 1.71 against; Jablonec B at 2.07 for, 1.43 against. Past meetings favor Jablonec B slightly — 0-2-0 in wins/losses/draws. They last met on 2005. máj. 28., ending 2:0. xG projections (1.38 - 2.44) back Jablonec B to edge this. AI goal market prediction: Over 2.5, BTTS: GG.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

4%
Chrudim
6%
Döntetlenek
90%
Jablonec B
Döntetlen valószínűség: 6% Favorit: Jablonec B

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

95% / Nagyon Magas Magabiztosság
  • Jablonec B have won more games recently than Chrudim.
  • 90% — that's where the model lands on Jablonec B taking it.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 99%
Over 1.5 Gól 94%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 63%
Over 4.5 Gól 28%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 76.2%
Chrudim Kapott gól nélkül 10%
Jablonec B Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Chrudim Jablonec B
Meccsek 28 30
Győzelmek 10 15
Döntetlenek 5 7
Vereségek 13 8
Lőtt Gólok 1.36 2.07
Kapott Gólok 1.71 1.43
Várható Gólok (xG) 1.38 2.44
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2005. máj. 28. 4. liga - Group C
Jablonec B vs Chrudim
2:0
2004. okt. 23. 4. liga - Group C
Chrudim vs Jablonec B
0:3

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Chrudim 10 / 100
Jablonec B 83 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Chrudim Jablonec B

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Jablonec B Win (2)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Defensive concern: Jablonec B conceded in 80% of 30 recent games.

Attacking prowess: Chrudim scored in 68% of their last 28 outings.

These sides typically produce 2.50 goals when they meet.

Chrudim has registered 4 games unbeaten in their last 5 outings.

Gólszerzési trendek

Chrudim VS Jablonec B
1.63 Lőtt gólok 2.5
2.38 Kapott gólok 1.13
88% Felett 1.5 100%
75% Felett 2.5 75%
63% Felett 3.5 63%

Recent Form & Match History

Chrudim

(Home)
31 Oct
Chrudim
1 : 0
Velke Hamry
24 Oct
Neratovice
6 : 1
Chrudim
17 Oct
Chrudim
2 : 1
Horni Redice
10 Oct
Liberec B
1 : 3
Chrudim
04 Oct
Benatky n. Jiz.
3 : 3
Chrudim
Page 1 of 6

Jablonec B

(Away)
01 Nov
Pardubice B
1 : 2
Jablonec B
25 Oct
Jablonec B
4 : 1
Teplice B
18 Oct
Caslav
2 : 3
Jablonec B
11 Oct
Jablonec B
3 : 1
Brozany
03 Oct
Banik Most-Sous
1 : 3
Jablonec B
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Jablonec B 13 9 3 1 32:12 30
2 Mlada Boleslav B 13 9 2 2 36:12 29
3 Zapy 13 7 4 2 27:18 25
4 Benatky n. Jiz. 13 5 7 1 20:11 22
5 Pardubice B 12 6 2 4 27:13 20
6 Neratovice 13 5 4 4 19:19 19
7 Varnsdorf 13 5 4 4 21:22 19
8 Banik Most-Sous 13 5 2 6 19:14 17
9 Chrudim 13 4 4 5 19:28 16
10 Caslav 13 4 4 5 15:25 16
11 Hradec Kralove B 13 3 4 6 11:14 13
12 Liberec B 13 3 4 6 16:24 13
13 Teplice B 13 4 1 8 19:28 13
14 Horni Redice 12 4 0 8 13:26 12
15 Brozany 13 2 5 6 17:24 11
16 Velke Hamry 13 2 2 9 12:33 8
Promotion - 3. CFL - Group A (Play Offs)