Sport Tippek

Stadium Background

CSM Deva vs Viitorul Arad - H2H Analysis, Preview & Predictions

Romania Romania

Liga 3 - Seria 7
2026. okt. 30., P
VS
du. 01:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

CSM Deva host Viitorul Arad in the Liga 3 - Seria 7. Expect goals in this one — both sides have been finding the net. Viitorul Arad have shipped 1.55 goals a game lately, while CSM Deva have conceded 2.18 and scored 2.04. These two haven't met recently, so form does most of the talking. xG projections (2.13 - 1.38) back CSM Deva to edge this. Over 2.5 looks the sharpest market angle here.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

50%
CSM Deva
28%
Döntetlenek
22%
Viitorul Arad
Döntetlen valószínűség: 28% Favorit: CSM Deva

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

76% / Magas Magabiztosság
  • CSM Deva average 2.04 goals a game right now, well clear of Viitorul Arad's 1.21.
  • Win probability leans CSM Deva's way, sitting at 50%.
  • Regular Liga 3 - Seria 7 form gives a decent read on both sides.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 56.5%
Over 4.5 Gól 25%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 72.6%
CSM Deva Kapott gól nélkül 17%
Viitorul Arad Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika CSM Deva Viitorul Arad
Meccsek 28 29
Győzelmek 10 10
Döntetlenek 10 3
Vereségek 8 16
Lőtt Gólok 2.04 1.21
Kapott Gólok 2.18 1.55
Várható Gólok (xG) 2.13 1.38
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

CSM Deva 48 / 100
Viitorul Arad 22 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
CSM Deva Viitorul Arad

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp CSM Deva Win (1)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

CSM Deva found the back of the net in 79% of recent matches (28 games).

Viitorul Arad has conceded goals in 72% of their last 29 outings.

Solid form: CSM Deva remains unbeaten in 3 of 5 recent matches.

Difficult form: Viitorul Arad registered 2 defeats in their last 5 games.

Gólszerzési trendek

CSM Deva VS Viitorul Arad
2.38 Lőtt gólok 1
1.75 Kapott gólok 1.88
88% Felett 1.5 75%
75% Felett 2.5 63%
50% Felett 3.5 63%

Recent Form & Match History

CSM Deva

(Home)
09 Oct
Metalurgistul Cugir
0 : 2
CSM Deva
03 Oct
CSM Deva
5 : 1
Ghiroda & Giarmata Vii
30 Sept
Campionii Arges
2 : 1
CSM Deva
26 Sept
Blaj
5 : 5
CSM Deva
22 Sept
CSM Deva
0 : 3
Unirea Santana
Page 1 of 6

Viitorul Arad

(Away)
10 Oct
AFC Nera Bogodinti
1 : 4
Viitorul Arad
03 Oct
Viitorul Arad
0 : 4
Unirea Alba-Iulia
26 Sept
Metalurgistul Cugir
1 : 3
Viitorul Arad
23 Sept
Viitorul Arad
1 : 1
Ghiroda & Giarmata Vii
18 Sept
Blaj
3 : 1
Viitorul Arad
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Unirea Alba-Iulia 8 5 2 1 23:4 17
2 Blaj 8 5 2 1 19:13 17
3 Timisul Sag 8 5 2 1 10:5 17
4 Unirea Santana 8 5 0 3 15:6 15
5 CSM Deva 8 4 3 1 20:12 15
6 Ghiroda & Giarmata Vii 8 3 3 2 13:12 12
7 Viitorul Arad 8 3 3 2 12:12 12
8 Progresul Pecica 8 3 1 4 15:18 10
9 Metalurgistul Cugir 8 1 3 4 10:14 6
10 Univ. Alba Iulia 8 0 4 4 6:15 4
11 Politehnica Timisoara II 8 1 1 6 9:21 4
12 AFC Nera Bogodinti 8 0 2 6 3:23 2
Promotion - Liga 3 - Promotion Group 2026/2027 (Main)
Relegation - Liga 3 - Seria 7 (Relegation Group)