Sport Tippek

Stadium Background

Delfines Del Este vs Moca - H2H Analysis, Preview & Predictions

Dominican Republic Dominican Republic

LDF Estadio de Futbol Panamericano Parque del Este, Santo Domingo
2026. nov. 7., Szo
VS
du. 08:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Delfines Del Este host Moca in the LDF. Don't expect fireworks — both sides lean defensive. Recent numbers: Delfines Del Este at 1.26 goals for, 0.77 against; Moca at 0.88 for, 1.18 against. Head-to-head, Delfines Del Este have won 3 to Moca's 1, with 1 draws. They last met on 2026. szept. 23., ending 1:1. The numbers (1.06 xG vs 0.75) point toward Delfines Del Este. The model tips Over 2.5 goals in this one.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

40%
Delfines Del Este
33%
Döntetlenek
27%
Moca
Döntetlen valószínűség: 33% Favorit: Delfines Del Este

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

70% / Közepes Magabiztosság
  • Delfines Del Este carry the better recent record into this one.
  • 40% — that's where the model lands on Delfines Del Este taking it.
  • Regular LDF form gives a decent read on both sides.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 19%
Over 4.5 Gól 9%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 69%
Delfines Del Este Kapott gól nélkül 20%
Moca Kapott gól nélkül 14%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Delfines Del Este Moca
Meccsek 39 34
Győzelmek 17 9
Döntetlenek 14 11
Vereségek 8 14
Lőtt Gólok 1.26 0.88
Kapott Gólok 0.77 1.18
Várható Gólok (xG) 1.06 0.75
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. szept. 23. LDF
Moca vs Delfines Del Este
1:1
2026. ápr. 18. LDF
Moca vs Delfines Del Este
1:0
2026. márc. 7. LDF
Delfines Del Este vs Moca
1:0
2026. febr. 1. LDF
Moca vs Delfines Del Este
1:3
2025. nov. 8. LDF
Delfines Del Este vs Moca
2:0

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Delfines Del Este 40 / 100
Moca 27 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Delfines Del Este Moca

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Delfines Del Este Win (1)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Delfines Del Este's goal record stands at 67% scoring rate across 39 recent games.

Moca let in goals in 74% of their last 34 matches.

Games between these two average 2.00 goals.

Delfines Del Este has registered 3 games unbeaten in their last 5 outings.

Gólszerzési trendek

Delfines Del Este VS Moca
1.13 Lőtt gólok 1
0.5 Kapott gólok 1
38% Felett 1.5 50%
25% Felett 2.5 38%
25% Felett 3.5 13%

Recent Form & Match History

Delfines Del Este

(Home)
10 Oct
Don Bosco Jarabacoa
1 : 1
Delfines Del Este
04 Oct
Delfines Del Este
1 : 2
Cibao
30 Sept
Salcedo
1 : 0
Delfines Del Este
26 Sept
Delfines Del Este
3 : 1
Atlantico FC
23 Sept
Moca
1 : 1
Delfines Del Este
Page 1 of 8

Moca

(Away)
10 Oct
Moca
1 : 2
Universidad O&M
04 Oct
Salcedo
1 : 0
Moca
26 Sept
Vega Real
1 : 0
Moca
23 Sept
Moca
1 : 1
Delfines Del Este
19 Sept
Atlantico FC
2 : 3
Moca
Page 1 of 7

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Salcedo 10 8 2 0 19:4 26
2 Cibao 10 6 2 2 22:7 20
3 Vega Real 10 5 1 4 14:9 16
4 Delfines Del Este 10 4 3 3 9:7 15
5 Universidad O&M 10 4 2 4 14:11 12
6 Moca 10 3 4 3 8:8 11
7 Don Bosco Jarabacoa 10 1 2 7 6:19 2
8 Atlantico FC 10 0 2 8 8:35 0
Promotion - LDF (Winners stage)