Sport Tippek

Stadium Background

Dinan vs Saint-Malo - H2H Analysis, Preview & Predictions

Franciaország Franciaország

National 1 - Group B Stade du Clos Gastel, Dinan
2026. dec. 5., Szo
VS
du. 05:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Dinan host Saint-Malo in the National 1 - Group B. This has Dinan written all over it on paper. Dinan have averaged 1.52 scored and 1.29 conceded recently, against Saint-Malo's 1.41 scored and 0.97 conceded. Head-to-head, Dinan have won 2 to Saint-Malo's 2, with 1 draws. They last met on 2026. máj. 9., ending 2:1. Model xG sits at 1.20 vs 1.00, favoring Dinan. The model's pick is Home (1) to win or Over 2.5 goals.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

30%
Dinan
39%
Döntetlenek
31%
Saint-Malo
Döntetlen valószínűség: 39% Favorit: Draw

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

65% / Közepes Magabiztosság
  • Dinan haven't matched Saint-Malo's recent run of results.
  • Model puts this one close, with a 39% draw probability.
  • Regular National 1 - Group B form gives a decent read on both sides.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 25.5%
Over 4.5 Gól 11%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 72.6%
Dinan Kapott gól nélkül 20%
Saint-Malo Kapott gól nélkül 12%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Dinan Saint-Malo
Meccsek 31 32
Győzelmek 13 14
Döntetlenek 8 11
Vereségek 10 7
Lőtt Gólok 1.52 1.41
Kapott Gólok 1.29 0.97
Várható Gólok (xG) 1.20 1.00
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. máj. 9. National 1 - Group A
Saint-Malo vs Dinan
2:1
2026. jan. 17. National 1 - Group A
Dinan vs Saint-Malo
1:1
2025. márc. 22. National 1 - Group B
Dinan vs Saint-Malo
2:1
2024. nov. 2. National 1 - Group B
Saint-Malo vs Dinan
3:0
2024. ápr. 27. National 1 - Group C
Dinan vs Saint-Malo
2:0

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Dinan 31 / 100
Saint-Malo 30 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Dinan Saint-Malo

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Dinan Win (1)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Dinan scored in 81% of their last 31 games.

Saint-Malo let in goals in 78% of their last 32 matches.

Historical meetings average 2.60 goals per match.

Recent resilience: Dinan stayed unbeaten in 4 of the last 5 games.

Gólszerzési trendek

Dinan VS Saint-Malo
1 Lőtt gólok 1.38
0.75 Kapott gólok 1
63% Felett 1.5 63%
25% Felett 2.5 50%
13% Felett 3.5 38%

Recent Form & Match History

Dinan

(Home)
31 Oct
Pontivy
2 : 2
Dinan
17 Oct
Dinan
0 : 2
Bayonne
03 Oct
Tarbes
0 : 0
Dinan
19 Sept
Dinan
2 : 1
Chauray
12 Sept
Avranches
0 : 0
Dinan
Page 1 of 7

Saint-Malo

(Away)
05 Nov
Angouleme CFC
1 : 0
Saint-Malo
31 Oct
Saint-Malo
1 : 1
Voltigeurs de Chateaubriant
17 Oct
Lorient II
3 : 1
Saint-Malo
03 Oct
Saint-Malo
2 : 1
Saumur Olympique
19 Sept
Granville
1 : 0
Saint-Malo
Page 1 of 7

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Angouleme CFC 9 7 2 0 14:5 23
2 Avranches 8 5 2 1 13:3 17
3 Bayonne 9 5 2 2 11:8 17
4 Lorient II 8 4 1 3 13:7 13
5 Dinan 8 3 3 2 7:7 12
6 Tarbes 8 3 3 2 5:5 12
7 Granville 8 3 3 2 10:10 12
8 Saint-Malo 9 3 3 3 10:8 12
9 Les Herbiers 9 3 3 3 8:9 12
10 St. Colomban Locmine 8 3 2 3 7:6 11
11 Stade Briochin 9 2 4 3 10:10 10
12 Le Poire Sur Vie 8 3 1 4 10:11 10
13 Saumur Olympique 8 2 1 5 6:12 7
14 Pontivy 8 0 5 3 7:12 5
15 Voltigeurs de Chateaubriant 8 0 5 3 5:12 5
16 Chauray 9 0 2 7 5:16 2
Promotion - Ligue 3 2027/2028 (Main)