Sport Tippek

Stadium Background

Ertis Pavlodar vs Ordabasy - H2H Analysis, Preview & Predictions

Kazakhstan Kazakhstan

Premier League Centralnyj Stadion, Pavlodar
2026. okt. 31., Szo
VS
de. 10:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Ertis Pavlodar host Ordabasy in the Premier League. Little to choose between these two on current form. Ordabasy have shipped 0.76 goals a game lately, while Ertis Pavlodar have conceded 1.36 and scored 0.96. Past meetings favor Ordabasy slightly — 0-1-4 in wins/losses/draws. They last met on 2026. márc. 7., ending 2:2. The numbers (0.88 xG vs 2.00) point toward Ordabasy. Away (2) are the model's selection here, or BTTS: GG.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

18%
Ertis Pavlodar
22%
Döntetlenek
60%
Ordabasy
Döntetlen valószínűség: 22% Favorit: Ordabasy

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

82% / Nagyon Magas Magabiztosság
  • Ertis Pavlodar haven't matched Ordabasy's recent run of results.
  • Ordabasy are the model's pick here, at 60%.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 99%
Over 1.5 Gól 88%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 25%
Over 4.5 Gól 11%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 72.6%
Ertis Pavlodar Kapott gól nélkül 10%
Ordabasy Kapott gól nélkül 17%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Ertis Pavlodar Ordabasy
Meccsek 28 29
Győzelmek 7 22
Döntetlenek 8 4
Vereségek 13 3
Lőtt Gólok 0.96 2.07
Kapott Gólok 1.36 0.76
Várható Gólok (xG) 0.88 2.00
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. márc. 7. Premier League
Ordabasy vs Ertis Pavlodar
2:2
2020. aug. 22. Premier League
Ordabasy vs Ertis Pavlodar
0:0
2020. aug. 1. Premier League
Ordabasy vs Ertis Pavlodar
0:0
2020. máj. 16. Premier League
Ertis Pavlodar vs Ordabasy
0:0
2019. okt. 26. Premier League
Ordabasy vs Ertis Pavlodar
2:0

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Ertis Pavlodar 18 / 100
Ordabasy 57 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Ertis Pavlodar Ordabasy

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Ordabasy Win (2)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Ertis Pavlodar's goal record stands at 63% scoring rate across 27 recent games.

Recent resilience: Ertis Pavlodar stayed unbeaten in 3 of the last 5 games.

Ordabasy has conceded goals in 55% of their last 29 outings.

These sides typically produce 1.20 goals when they meet.

Gólszerzési trendek

Ertis Pavlodar VS Ordabasy
1.25 Lőtt gólok 2.38
1.63 Kapott gólok 0.5
88% Felett 1.5 88%
63% Felett 2.5 75%
25% Felett 3.5 25%

Recent Form & Match History

Ertis Pavlodar

(Home)
10 Oct
Ertis Pavlodar
0 : 2
Kyzylzhar
18 Sept
Altai
1 : 2
Ertis Pavlodar
13 Sept
Ertis Pavlodar
2 : 1
Okzhetpes
05 Sept
Zhetysu Taldykorgan
1 : 0
Ertis Pavlodar
30 Aug
Ertis Pavlodar
2 : 1
Aktobe
Page 1 of 6

Ordabasy

(Away)
17 Sept
Atyrau
0 : 3
Ordabasy
12 Sept
Ordabasy
1 : 0
FC Astana
05 Sept
Okzhetpes
2 : 1
Ordabasy
29 Aug
Ordabasy
3 : 0
Kyzylzhar
19 Aug
Altai
1 : 2
Ordabasy
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Ordabasy 26 19 4 3 51:18 61
2 Kairat Almaty 27 18 6 3 52:20 60
3 FC Astana 26 14 6 6 43:27 48
4 Aktobe 27 13 6 8 41:32 45
5 Okzhetpes 27 13 6 8 41:37 45
6 Yelimay Semey 26 10 8 8 36:36 38
7 Tobol 27 11 4 12 35:36 37
8 Ulytau 27 9 8 10 26:32 35
9 Zhenis 27 8 8 11 27:34 32
10 Kaspij Aktau 26 8 5 13 27:36 29
11 Kyzylzhar 27 7 6 14 28:40 27
12 Atyrau 26 5 11 10 20:29 26
13 Ertis Pavlodar 26 6 8 12 26:36 26
14 Altai 26 6 7 13 26:36 25
15 Kaisar Kyzylorda 26 4 12 10 22:33 24
16 Zhetysu Taldykorgan 27 5 7 15 26:45 22
Promotion - Champions League 2027/2028 (Qualification)
Promotion - Conference League 2027/2028 (Qualification)
Relegation - First League 2027 (Main)