Sport Tippek

Stadium Background

Glentoran vs Larne - H2H Analysis, Preview & Predictions

Northern Ireland Northern Ireland

NIFL Premiership The BetMcLean Oval, Belfast
2026. nov. 27., P
VS
du. 07:45
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Glentoran host Larne in the NIFL Premiership. Little to choose between these two on current form. Recent numbers: Glentoran at 1.59 goals for, 1.24 against; Larne at 1.53 for, 1.07 against. Past meetings favor Larne slightly — 0-3-2 in wins/losses/draws. They last met on 2026. szept. 4., ending 2:1. Model xG sits at 1.13 vs 1.38, favoring Larne. Home (1) are the model's selection here, or BTTS: GG.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

50%
Glentoran
28%
Döntetlenek
22%
Larne
Döntetlen valószínűség: 28% Favorit: Glentoran

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

76% / Magas Magabiztosság
  • Glentoran haven't matched Larne's recent run of results.
  • Glentoran are the model's pick here, at 50%.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 12.5%
Over 4.5 Gól 6%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 70.2%
Glentoran Kapott gól nélkül 17%
Larne Kapott gól nélkül 13%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Glentoran Larne
Meccsek 29 30
Győzelmek 11 17
Döntetlenek 8 5
Vereségek 10 8
Lőtt Gólok 1.59 1.53
Kapott Gólok 1.24 1.07
Várható Gólok (xG) 1.13 1.38
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. szept. 4. NIFL Premiership
Larne vs Glentoran
2:1
2026. ápr. 17. NIFL Premiership
Glentoran vs Larne
0:0
2026. márc. 6. Irish Cup
Glentoran vs Larne
1:2
2026. febr. 10. NIFL Premiership
Larne vs Glentoran
2:2
2026. jan. 13. NIFL Premiership
Glentoran vs Larne
1:4

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Glentoran 48 / 100
Larne 22 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Glentoran Larne

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Glentoran Win (1)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Glentoran scored in 83% of their last 29 games.

Recent resilience: Glentoran stayed unbeaten in 5 of the last 5 games.

Historical meetings average 3.00 goals per match.

Larne has conceded goals in 47% of their last 30 outings.

Gólszerzési trendek

Glentoran VS Larne
1.13 Lőtt gólok 2.25
0.5 Kapott gólok 1.13
63% Felett 1.5 100%
25% Felett 2.5 63%
0% Felett 3.5 25%

Recent Form & Match History

Glentoran

(Home)
30 Oct
Coleraine
1 : 1
Glentoran
17 Oct
Glentoran
1 : 0
Limavady
09 Oct
Portadown
0 : 0
Glentoran
03 Oct
Glentoran
2 : 0
Dungannon
26 Sept
Glentoran
2 : 0
Carrick Rangers
Page 1 of 6

Larne

(Away)
30 Oct
Larne
1 : 0
Portadown
27 Oct
Larne
1 : 1
Limavady
24 Oct
Bangor FC
1 : 2
Larne
20 Oct
Larne
1 : 2
Linfield
16 Oct
Larne
2 : 3
Coleraine
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Coleraine 14 11 2 1 32:13 35
2 Linfield 14 10 3 1 21:11 33
3 Larne 12 8 2 2 22:10 26
4 Glentoran 13 6 3 4 17:11 21
5 Cliftonville 14 6 0 8 23:17 18
6 Carrick Rangers 14 5 3 6 23:27 18
7 Crusaders 14 6 0 8 20:29 18
8 Ballymena 12 4 3 5 17:16 15
9 Dungannon 13 4 3 6 13:18 15
10 Limavady 14 4 2 8 14:23 14
11 Bangor FC 14 2 3 9 12:26 9
12 Portadown 14 2 2 10 11:24 8
Promotion - NIFL Premiership (Championship Group)
Relegation - NIFL Premiership (Relegation Group)