Sport Tippek

Stadium Background

Gorilla vs Etincelles

Rwanda Rwanda

Premier League
2026. szept. 12., Szo
VS
du. 01:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Gorilla host Etincelles in the Premier League. This one's hard to separate. Gorilla have averaged 1.14 scored and 1.38 conceded recently, against Etincelles's 1.07 scored and 1.41 conceded. Head-to-head, Gorilla have won 3 to Etincelles's 1, with 1 draws. They last met on 2026. máj. 26., ending 0:4. xG projections (2.13 - 1.06) back Gorilla to edge this. Home (1) are the model's selection here, or BTTS: GG.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

60%
Gorilla
22%
Döntetlenek
18%
Etincelles
Döntetlen valószínűség: 22% Favorit: Gorilla

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

82% / Nagyon Magas Magabiztosság
  • Gorilla average 1.14 goals a game right now, well clear of Etincelles's 1.07.
  • 60% — that's where the model lands on Gorilla taking it.
  • Regular Premier League form gives a decent read on both sides.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 44%
Over 4.5 Gól 20%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 74.6%
Gorilla Kapott gól nélkül 20%
Etincelles Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Gorilla Etincelles
Meccsek 29 29
Győzelmek 8 8
Döntetlenek 10 9
Vereségek 11 12
Lőtt Gólok 1.14 1.07
Kapott Gólok 1.38 1.41
Várható Gólok (xG) 2.13 1.06
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. máj. 26. Premier League
Gorilla vs Etincelles
0:4
2026. máj. 22. Peace Cup
Etincelles vs Gorilla
1:6
2025. okt. 25. Premier League
Etincelles vs Gorilla
0:0
2025. máj. 12. Premier League
Gorilla vs Etincelles
2:1
2024. dec. 7. Premier League
Etincelles vs Gorilla
0:1

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Gorilla 58 / 100
Etincelles 18 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Gorilla Etincelles

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Gorilla Win (1)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Attacking prowess: Gorilla scored in 72% of their last 29 outings.

Etincelles has conceded goals in 76% of their last 29 outings.

Historical meetings average 3.00 goals per match.

Gorilla went unbeaten in 4 of their last 5 games.

Gólszerzési trendek

Gorilla VS Etincelles
1.75 Lőtt gólok 1.13
1 Kapott gólok 2.5
88% Felett 1.5 75%
50% Felett 2.5 75%
13% Felett 3.5 75%

Recent Form & Match History

Gorilla

(Home)
31 May
Gorilla
3 : 1
Al-Merreikh
26 May
Gorilla
0 : 4
Etincelles
22 May
Etincelles
1 : 6
Gorilla
15 May
Rayon Sport
1 : 1
Gorilla
12 May
Rayon Sport
0 : 0
Gorilla
Page 1 of 6

Etincelles

(Away)
30 May
Etincelles
2 : 1
Al-Hilal Omdurman
26 May
Gorilla
0 : 4
Etincelles
22 May
Etincelles
1 : 6
Gorilla
16 May
Marines
2 : 3
Etincelles
13 May
APR
3 : 1
Etincelles
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Al-Merreikh 0 0 0 0 0:0 0
2 Al-Hilal Omdurman 0 0 0 0 0:0 0
3 APR 0 0 0 0 0:0 0
4 Rayon Sport 0 0 0 0 0:0 0
5 Mukura Victory Sports 0 0 0 0 0:0 0
6 Etincelles 0 0 0 0 0:0 0
7 Kiyovu 0 0 0 0 0:0 0
8 Police 0 0 0 0 0:0 0
9 AS Kigali 0 0 0 0 0:0 0
10 Gicumbi 0 0 0 0 0:0 0
11 Amagaju 0 0 0 0 0:0 0
12 Musanze 0 0 0 0 0:0 0
13 Marines 0 0 0 0 0:0 0
14 Sunrise 0 0 0 0 0:0 0
15 Etoile de L'Est 0 0 0 0 0:0 0
16 Bugesera 0 0 0 0 0:0 0
17 Gasogi United 0 0 0 0 0:0 0
18 Gorilla 0 0 0 0 0:0 0
Promotion - CAF Champions League 2027/2028 (Qualification)
Promotion - CAF Confederation Cup 2027/2028 (Qualification)