Sport Tippek

Stadium Background

Hacken W vs Chelsea W - H2H Analysis, Preview & Predictions

Europe Europe

UEFA Champions League Women Nordic Wellness Arena, Göteborg
2026. nov. 10., K
VS
du. 05:45
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Hacken W host Chelsea W in the UEFA Champions League Women. This one's hard to separate. Hacken W have averaged 2.69 scored and 0.72 conceded recently, against Chelsea W's 2.24 scored and 0.86 conceded. Head-to-head, Hacken W have won 0 to Chelsea W's 1, with 1 draws. They last met on 2023. dec. 20., ending 1:3. The numbers (1.25 xG vs 1.31) point toward Hacken W. AI prediction: Home (1) Win — correct score tipped at 2-1.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

90%
Hacken W
6%
Döntetlenek
4%
Chelsea W
Döntetlen valószínűség: 6% Favorit: Hacken W

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

95% / Nagyon Magas Magabiztosság
  • Hacken W have won more games recently than Chelsea W.
  • 90% — that's where the model lands on Hacken W taking it.
  • European nights carry their own weight — this UEFA Champions League Women fixture won't be treated like a routine game.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 25%
Over 4.5 Gól 11%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 66.2%
Hacken W Kapott gól nélkül 18%
Chelsea W Kapott gól nélkül 11%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Hacken W Chelsea W
Meccsek 29 29
Győzelmek 23 22
Döntetlenek 1 3
Vereségek 5 4
Lőtt Gólok 2.69 2.24
Kapott Gólok 0.72 0.86
Várható Gólok (xG) 1.25 1.31
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2023. dec. 20. UEFA Champions League Women
Hacken W vs Chelsea W
1:3
2023. dec. 14. UEFA Champions League Women
Chelsea W vs Hacken W
0:0

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Hacken W 85 / 100
Chelsea W 10 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Hacken W Chelsea W

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Hacken W Win (1)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Hacken W's goal record stands at 86% scoring rate across 29 recent games.

Historical meetings average 2.00 goals per match.

Hacken W went unbeaten in 3 of their last 5 games.

Chelsea W's defensive record shows goals conceded in 45% of 29 matches.

Gólszerzési trendek

Hacken W VS Chelsea W
2.13 Lőtt gólok 2
0.63 Kapott gólok 0.38
75% Felett 1.5 50%
50% Felett 2.5 25%
25% Felett 3.5 25%

Recent Form & Match History

Hacken W

(Home)
04 Oct
Hacken W
9 : 0
IK Uppsala Fotboll W
30 Sept
Hacken W
0 : 3
Juventus W
26 Sept
Norrkoping W
0 : 6
Hacken W
22 Sept
Inter W
1 : 0
Hacken W
19 Sept
Eskilstuna United W
0 : 3
Hacken W
Page 1 of 6

Chelsea W

(Away)
04 Oct
West Ham W
0 : 3
Chelsea W
30 Sept
OL Lyonnes W
0 : 0
Chelsea W
27 Sept
Chelsea W
1 : 0
Arsenal W
23 Sept
Chelsea W
1 : 0
Austria Vienna W
19 Sept
Chelsea W
2 : 0
Birmingham W
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Barcelona W 2 2 0 0 11:2 6
2 OL Lyonnes W 2 1 1 0 8:0 4
3 PSG W 2 1 1 0 6:1 4
4 Bayern Munich W 2 1 1 0 5:2 4
5 Arsenal W 2 1 1 0 3:2 4
6 Inter W 2 1 1 0 2:1 4
7 Chelsea W 2 1 1 0 1:0 4
8 Koge W 2 1 0 1 5:2 3
9 Juventus W 2 1 0 1 4:2 3
10 SL Benfica W 2 1 0 1 2:4 3
11 Manchester City W 2 0 2 0 3:3 2
12 Real Madrid W 2 0 2 0 2:2 2
13 Austria Vienna W 2 0 1 1 1:2 1
14 Paris FC W 2 0 1 1 4:7 1
15 Leuven W 2 0 1 1 0:5 1
16 AS Roma W 2 0 1 1 0:6 1
17 Hacken W 2 0 0 2 0:4 0
18 Servette W 2 0 0 2 1:13 0
Promotion - UEFA Champions League Women (Play Offs: 1/4-finals)
Promotion - UEFA Champions League Women (Play Offs: 1/8-finals)