Sport Tippek

Stadium Background

Kecskemeti TE vs Nagykanizsa FC - H2H Analysis, Preview & Predictions

Hungary Hungary

NB II.
2026. nov. 7., Szo
VS
du. 02:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Kecskemeti TE host Nagykanizsa FC in the NB II.. Neither defense has been convincing lately, which should mean goals. Recent numbers: Kecskemeti TE at 2.03 goals for, 1.6 against; Nagykanizsa FC at 1.64 for, 1.07 against. No recent head-to-head history to lean on here — form is the better guide. Model xG sits at 2.19 vs 1.13, favoring Kecskemeti TE. The model tips Over 2.5 goals in this one.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

90%
Kecskemeti TE
6%
Döntetlenek
4%
Nagykanizsa FC
Döntetlen valószínűség: 6% Favorit: Kecskemeti TE

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

95% / Nagyon Magas Magabiztosság
  • Kecskemeti TE carry the better recent record into this one.
  • Kecskemeti TE are the model's pick here, at 90%.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 31.5%
Over 4.5 Gól 14%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 73%
Kecskemeti TE Kapott gól nélkül 20%
Nagykanizsa FC Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Kecskemeti TE Nagykanizsa FC
Meccsek 30 28
Győzelmek 18 14
Döntetlenek 2 4
Vereségek 10 10
Lőtt Gólok 2.03 1.64
Kapott Gólok 1.6 1.07
Várható Gólok (xG) 2.19 1.13
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Kecskemeti TE 85 / 100
Nagykanizsa FC 10 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Kecskemeti TE Nagykanizsa FC

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Kecskemeti TE Win (1)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Kecskemeti TE found the back of the net in 90% of recent matches (30 games).

Defensive concern: Nagykanizsa FC conceded in 68% of 28 recent games.

Recent resilience: Kecskemeti TE stayed unbeaten in 4 of the last 5 games.

Difficult form: Nagykanizsa FC registered 3 defeats in their last 5 games.

Gólszerzési trendek

Kecskemeti TE VS Nagykanizsa FC
2.88 Lőtt gólok 0.63
1.63 Kapott gólok 1.5
88% Felett 1.5 63%
88% Felett 2.5 50%
63% Felett 3.5 0%

Recent Form & Match History

Kecskemeti TE

(Home)
28 Oct
Tiszaujvaros
0 : 4
Kecskemeti TE
24 Oct
Kecskemeti TE
5 : 2
Karcagi
17 Oct
Mezokovesd-Zsory
3 : 1
Kecskemeti TE
11 Oct
Csakvari
1 : 2
Kecskemeti TE
19 Sept
Kecskemeti TE
1 : 0
Szeged-Csanad GA
Page 1 of 6

Nagykanizsa FC

(Away)
01 Nov
Nagykanizsa FC
1 : 0
Szeged-Csanad GA
24 Oct
Kazincbarcika
2 : 1
Nagykanizsa FC
17 Oct
Nagykanizsa FC
0 : 3
Kozarmisleny SE
10 Oct
Gyirmot FC Gyor
1 : 0
Nagykanizsa FC
19 Sept
Nagykanizsa FC
1 : 0
Videoton
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Soroksar 12 7 3 2 29:16 24
2 Mezokovesd-Zsory 12 7 2 3 23:11 23
3 Kecskemeti TE 11 7 2 2 23:14 23
4 Kazincbarcika 12 6 5 1 23:14 23
5 Tiszakecske 12 6 5 1 24:16 23
6 Gyirmot FC Gyor 12 6 3 3 20:19 21
7 Ajka 12 5 4 3 17:15 19
8 Videoton 12 5 0 7 16:14 15
9 DVTK 11 4 3 4 17:19 15
10 BVSC-Zuglo 11 4 2 5 14:14 14
11 Szentlorinc SE 12 4 2 6 12:18 14
12 Nagykanizsa FC 12 4 0 8 9:16 12
13 Karcagi 12 2 5 5 16:24 11
14 Kozarmisleny SE 12 3 1 8 10:20 10
15 Szeged-Csanad GA 11 2 4 5 10:15 10
16 Csakvari 12 1 1 10 9:27 4
Promotion - NB I. 2027/2028 (Main)
Promotion - NB I. (Relegation)