Sport Tippek

Stadium Background

Leuven II W vs Genk II W - H2H Analysis, Preview & Predictions

Belgium Belgium

1st National Women
2026. nov. 13., P
VS
du. 07:30
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Leuven II W host Genk II W in the 1st National Women. This matchup has a clear pattern when you look at past meetings. Leuven II W have averaged 2.69 scored and 1.23 conceded recently, against Genk II W's 1.32 scored and 2.36 conceded. Past meetings favor Leuven II W slightly — 4-0-1 in wins/losses/draws. They last met on 2025. febr. 2., ending 6:1. xG projections (2.56 - 2.19) back Leuven II W to edge this. AI prediction: Away (2) Win — correct score tipped at 1-2.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

22%
Leuven II W
28%
Döntetlenek
50%
Genk II W
Döntetlen valószínűség: 28% Favorit: Genk II W

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

76% / Magas Magabiztosság
  • Form's been kind to Leuven II W lately — more wins on the board than Genk II W.
  • Model gives Genk II W a 50% chance of winning this.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 80%).
  • History favors Leuven II W here — 4 wins from the last 5 head-to-heads.

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 99%
Over 1.5 Gól 100%
Over 2.5 Gól 80%
Over 3.5 Gól 62.5%
Over 4.5 Gól 28%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 75.4%
Leuven II W Kapott gól nélkül 10%
Genk II W Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Leuven II W Genk II W
Meccsek 26 28
Győzelmek 18 9
Döntetlenek 4 1
Vereségek 4 18
Lőtt Gólok 2.69 1.32
Kapott Gólok 1.23 2.36
Várható Gólok (xG) 2.56 2.19
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2025. febr. 2. 1st National Women
Leuven II W vs Genk II W
6:1
2024. szept. 14. 1st National Women
Genk II W vs Leuven II W
1:5
2024. febr. 28. 1st National Women
Genk II W vs Leuven II W
2:4
2023. szept. 17. 1st National Women
Leuven II W vs Genk II W
5:0
2023. ápr. 16. 1st National Women
Leuven II W vs Genk II W
3:3

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Leuven II W 22 / 100
Genk II W 47 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Leuven II W Genk II W

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Genk II W Win (2)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Leuven II W found the back of the net in 92% of recent matches (26 games).

Genk II W's defensive record shows goals conceded in 89% of 28 matches.

H2H data points to 6.00 goals as a typical output.

Leuven II W has registered 5 games unbeaten in their last 5 outings.

Gólszerzési trendek

Leuven II W VS Genk II W
3 Lőtt gólok 2.75
1.63 Kapott gólok 2.13
100% Felett 1.5 100%
75% Felett 2.5 88%
50% Felett 3.5 75%

Recent Form & Match History

Leuven II W

(Home)
01 Nov
Leuven II W
2 : 1
Club Brugge II W
23 Oct
Femina Woluwe W
1 : 4
Leuven II W
18 Oct
Leuven II W
1 : 1
Schoonbeek-Beverst W
10 Oct
KFC Damme W
3 : 5
Leuven II W
04 Oct
Mons W
1 : 2
Leuven II W
Page 1 of 6

Genk II W

(Away)
31 Oct
Herk Sport Hasselt W
1 : 5
Genk II W
24 Oct
Genk II W
3 : 1
Olsa Brakel W
17 Oct
Famkes Oostende W
1 : 4
Genk II W
10 Oct
Genk II W
4 : 1
Standard Liege II W
03 Oct
Mechelen W
2 : 0
Genk II W
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Leuven II W 9 6 2 1 26:14 20
2 Schoonbeek-Beverst W 8 5 3 0 12:2 18
3 Mechelen W 8 5 2 1 19:6 17
4 Westerlo W 8 5 2 1 20:12 17
5 RSC Anderlecht II W 9 4 3 2 18:7 15
6 Genk II W 9 5 0 4 22:20 15
7 Club Brugge II W 9 4 2 3 13:9 14
8 Waregem 2 2 W 9 4 1 4 13:9 13
9 Olsa Brakel W 8 2 5 1 9:9 11
10 KFC Damme W 8 3 1 4 10:19 10
11 Femina Woluwe W 9 3 1 5 14:20 10
12 Mons W 8 2 3 3 15:15 9
13 Herk Sport Hasselt W 9 3 0 6 13:19 9
14 Standard Liege II W 8 2 0 6 7:22 6
15 SB Stade Mouscronnois W 9 1 1 7 10:25 4
16 Famkes Oostende W 8 0 2 6 3:16 2
Promotion - Super League Women (Main)