Sport Tippek

Stadium Background

Maria de Fonte vs Ponte da Barca - H2H Analysis, Preview & Predictions

Portugália Portugália

Campeonato de Portugal - Group A
2026. nov. 8., V
VS
du. 03:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Maria de Fonte host Ponte da Barca in the Campeonato de Portugal - Group A. Recent form is the clearest guide to this one. Maria de Fonte have averaged 1.1 scored and 1.86 conceded recently, against Ponte da Barca's 0.72 scored and 1.66 conceded. These two haven't met recently, so form does most of the talking. Model xG sits at 0.94 vs 1.31, favoring Maria de Fonte. The model's pick is Away (2) to win or Over 2.5 goals.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

13%
Maria de Fonte
17%
Döntetlenek
70%
Ponte da Barca
Döntetlen valószínűség: 17% Favorit: Ponte da Barca

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

88% / Nagyon Magas Magabiztosság
  • Form's been kind to Maria de Fonte lately — more wins on the board than Ponte da Barca.
  • Model gives Ponte da Barca a 70% chance of winning this.
  • Regular Campeonato de Portugal - Group A form gives a decent read on both sides.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 19%
Over 4.5 Gól 9%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 70.2%
Maria de Fonte Kapott gól nélkül 18%
Ponte da Barca Kapott gól nélkül 16%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Maria de Fonte Ponte da Barca
Meccsek 29 29
Győzelmek 9 6
Döntetlenek 4 3
Vereségek 16 20
Lőtt Gólok 1.1 0.72
Kapott Gólok 1.86 1.66
Várható Gólok (xG) 0.94 1.31
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Maria de Fonte 15 / 100
Ponte da Barca 66 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Maria de Fonte Ponte da Barca

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Ponte da Barca Win (2)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 1:2
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Ponte da Barca let in goals in 83% of their last 29 matches.

Maria de Fonte scored in 66% of their last 29 games.

Maria de Fonte has registered 1 games unbeaten in their last 5 outings.

Away concern: Ponte da Barca has suffered 2 losses in 5 recent matches.

Gólszerzési trendek

Maria de Fonte VS Ponte da Barca
0.63 Lőtt gólok 0.75
1.88 Kapott gólok 1.25
63% Felett 1.5 50%
38% Felett 2.5 38%
25% Felett 3.5 13%

Recent Form & Match History

Maria de Fonte

(Home)
01 Nov
CDC Montalegre
2 : 0
Maria de Fonte
25 Oct
Maria de Fonte
1 : 2
GD Braganca
11 Oct
Maia Lidador
1 : 1
Maria de Fonte
20 Sept
Paredes
5 : 1
Maria de Fonte
13 Sept
Maria de Fonte
0 : 4
Braga B
Page 1 of 6

Ponte da Barca

(Away)
01 Nov
Ponte da Barca
2 : 1
Vinhais
25 Oct
CDC Montalegre
0 : 1
Ponte da Barca
11 Oct
Ponte da Barca
0 : 0
Rebordosa
20 Sept
Ponte da Barca
0 : 2
Amarante FC
13 Sept
GD Braganca
3 : 0
Ponte da Barca
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 AD Limianos 7 5 2 0 17:10 17
2 Braga B 7 4 3 0 14:7 15
3 GD Braganca 7 4 1 2 9:6 13
4 CDC Montalegre 7 3 3 1 9:4 12
5 Tirsense 7 4 0 3 13:10 12
6 Chaves B 7 4 0 3 9:6 12
7 Ponte da Barca 7 3 1 3 7:9 10
8 Rebordosa 7 2 3 2 10:3 9
9 Celoricense 7 2 3 2 5:5 9
10 Vila Mea 7 2 3 2 10:8 9
11 Maia Lidador 7 2 2 3 9:9 8
12 Brito 7 2 0 5 9:17 6
13 Maria de Fonte 7 1 1 5 4:12 4
14 Vinhais 7 0 0 7 3:22 0
Promotion - Campeonato de Portugal - Group A (Promotion Group)
Relegation - Campeonato de Portugal - Relegation Group 2026/2027 (Main)