Sport Tippek

Stadium Background

Metlaoui vs Zarzis - H2H Analysis, Preview & Predictions

Tunisia Tunisia

Ligue Professionnelle 1 Metlaoui Municipal stadium, Metlaoui
2026. okt. 24., Szo
VS
du. 03:30
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Metlaoui host Zarzis in the Ligue Professionnelle 1. This shapes up as a tight, low-scoring affair. Zarzis have shipped 0.81 goals a game lately, while Metlaoui have conceded 1.03 and scored 0.83. Head-to-head, Metlaoui have won 1 to Zarzis's 3, with 1 draws. They last met on 2026. máj. 9., ending 1:0. The numbers (0.69 xG vs 1.13) point toward Zarzis. AI goal market prediction: Over 2.5, BTTS: GG.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

31%
Metlaoui
40%
Döntetlenek
29%
Zarzis
Döntetlen valószínűség: 40% Favorit: Draw

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

66% / Közepes Magabiztosság
  • Zarzis have won more games recently than Metlaoui.
  • Hard to split these two; draw probability sits at 40%.
  • Regular Ligue Professionnelle 1 form gives a decent read on both sides.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 70%
Over 4.5 Gól 32%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 61.8%
Metlaoui Kapott gól nélkül 20%
Zarzis Kapott gól nélkül 20%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Metlaoui Zarzis
Meccsek 29 32
Győzelmek 8 13
Döntetlenek 11 6
Vereségek 10 13
Lőtt Gólok 0.83 1
Kapott Gólok 1.03 0.81
Várható Gólok (xG) 0.69 1.13
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. máj. 9. Ligue Professionnelle 1
Zarzis vs Metlaoui
1:0
2025. nov. 9. Ligue Professionnelle 1
Metlaoui vs Zarzis
0:0
2025. ápr. 6. Tunisia Cup
Metlaoui vs Zarzis
0:2
2025. febr. 9. Ligue Professionnelle 1
Metlaoui vs Zarzis
1:0
2024. szept. 29. Ligue Professionnelle 1
Zarzis vs Metlaoui
1:0

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Metlaoui 32 / 100
Zarzis 30 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Metlaoui Zarzis

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Draw (X)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:2
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Zarzis's recent record shows 3 losses from the last 5 matches.

Attacking prowess: Metlaoui scored in 59% of their last 29 outings.

Zarzis's defensive record shows goals conceded in 56% of 32 matches.

Historical meetings average 1.00 goals per match.

Gólszerzési trendek

Metlaoui VS Zarzis
0.5 Lőtt gólok 1.13
1.13 Kapott gólok 0.88
38% Felett 1.5 50%
38% Felett 2.5 38%
13% Felett 3.5 13%

Recent Form & Match History

Metlaoui

(Home)
11 Oct
Metlaoui
1 : 2
Stade Tunisien
13 Sept
Jeunesse Sportive
1 : 0
Metlaoui
06 Sept
Metlaoui
1 : 0
Hamam-Sousse
30 Aug
Etoile Sahel
2 : 1
Metlaoui
23 Aug
Metlaoui
0 : 1
Club Africain
Page 1 of 6

Zarzis

(Away)
11 Oct
Zarzis
2 : 0
Hamam-Sousse
20 Sept
Club Africain
1 : 0
Zarzis
16 Sept
Zarzis
1 : 2
Monastir
12 Sept
Diambars de Saly
1 : 0
Zarzis
04 Sept
Zarzis
3 : 1
Diambars de Saly
Page 1 of 7

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Esperance Tunis 5 4 0 1 10:7 12
2 PS Sakiet Eddaier 5 3 2 0 5:1 11
3 Ben Guerdane 5 3 2 0 9:6 11
4 Club Africain 4 3 0 1 4:2 9
5 Monastir 5 2 3 0 7:5 9
6 CS Sfaxien 5 2 2 1 6:4 8
7 Jeunesse Sportive 5 2 2 1 5:4 8
8 CA Bizertin 5 2 2 1 3:3 8
9 Stade Tunisien 4 2 1 1 7:5 7
10 Zarzis 5 2 0 3 5:5 6
11 AS Marsa 5 1 2 2 2:3 5
12 Etoile Sahel 5 1 1 3 5:7 4
13 Hammam-Lif 5 1 0 4 1:4 3
14 Metlaoui 5 1 0 4 3:6 3
15 Olympique Beja 5 0 2 3 4:8 2
16 Hamam-Sousse 5 0 1 4 1:7 1
Promotion - CAF Champions League 2027/2028 (Qualification)
Promotion - CAF Confederation Cup 2027/2028 (Qualification)
Relegation - Ligue 2 2027/2028 (Main)