Sport Tippek

Stadium Background

Mondorf vs Hostert - H2H Analysis, Preview & Predictions

Luxembourg Luxembourg

BGL Ligue Stade John Grun, Mondorf-les-Bains
2026. okt. 31., Szo
VS
du. 05:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Mondorf host Hostert in the BGL Ligue. This has the makings of an open, high-scoring game. Recent numbers: Mondorf at 1.97 goals for, 1.23 against; Hostert at 1.44 for, 1.75 against. Past meetings favor Mondorf slightly — 3-2-0 in wins/losses/draws. They last met on 2026. ápr. 26., ending 4:0. The numbers (2.00 xG vs 1.50) point toward Mondorf. The model tips Over 2.5 goals in this one.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

90%
Mondorf
6%
Döntetlenek
4%
Hostert
Döntetlen valószínűség: 6% Favorit: Mondorf

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

95% / Nagyon Magas Magabiztosság
  • Look at the last few games and Mondorf come out ahead of Hostert on wins alone.
  • Mondorf are the model's pick here, at 90%.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 99%
Over 1.5 Gól 88%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 31.5%
Over 4.5 Gól 14%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 77.4%
Mondorf Kapott gól nélkül 16%
Hostert Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Mondorf Hostert
Meccsek 30 32
Győzelmek 18 11
Döntetlenek 4 6
Vereségek 8 15
Lőtt Gólok 1.97 1.44
Kapott Gólok 1.23 1.75
Várható Gólok (xG) 2.00 1.50
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. ápr. 26. BGL Ligue
Mondorf vs Hostert
4:0
2025. nov. 2. BGL Ligue
Hostert vs Mondorf
2:1
2025. ápr. 19. BGL Ligue
Hostert vs Mondorf
2:1
2024. okt. 27. BGL Ligue
Mondorf vs Hostert
3:1
2024. ápr. 24. Luxembourg Cup
Hostert vs Mondorf
1:2

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Mondorf 84 / 100
Hostert 10 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Mondorf Hostert

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Mondorf Win (1)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Attacking prowess: Mondorf scored in 93% of their last 30 outings.

Games between these two average 3.40 goals.

Hostert has conceded goals in 75% of their last 32 outings.

Mondorf has registered 3 games unbeaten in their last 5 outings.

Gólszerzési trendek

Mondorf VS Hostert
2.88 Lőtt gólok 1.75
1.25 Kapott gólok 1.13
88% Felett 1.5 88%
88% Felett 2.5 38%
38% Felett 3.5 25%

Recent Form & Match History

Mondorf

(Home)
11 Oct
Rumelange
1 : 2
Mondorf
20 Sept
Kischpelt WIlwerwiltz
1 : 10
Mondorf
16 Sept
FC Residence Walferdange
2 : 1
Mondorf
13 Sept
Mondorf
1 : 2
UNA Strassen
06 Sept
Bissen
1 : 2
Mondorf
Page 1 of 6

Hostert

(Away)
11 Oct
Hostert
0 : 2
Progres Niedercorn
20 Sept
Alisontia Steinsel
1 : 2
Hostert
16 Sept
Hostert
1 : 1
Jeunesse Esch
12 Sept
Hostert
0 : 0
Dudelange
05 Sept
Victoria Rosport
0 : 2
Hostert
Page 1 of 7

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 UNA Strassen 9 9 0 0 19:2 27
2 Differdange 9 8 0 1 25:5 24
3 Mondorf 9 7 0 2 18:12 21
4 Progres Niedercorn 9 6 1 2 15:5 19
5 Racing Luxembourg 9 5 3 1 23:10 18
6 Kaerjeng 9 6 0 3 27:16 18
7 Bissen 9 5 1 3 20:13 16
8 FC Residence Walferdange 9 5 0 4 16:16 15
9 Hostert 9 3 2 4 14:13 11
10 Dudelange 9 3 1 5 11:16 10
11 Victoria Rosport 9 2 2 5 14:20 8
12 Jeunesse Esch 9 2 1 6 15:21 7
13 Rumelange 9 2 0 7 9:25 6
14 Ettelbruck 9 1 2 6 7:18 5
15 Wiltz 9 1 1 7 14:24 4
16 Hesperange 9 0 0 9 2:33 -12
Promotion - Champions League 2027/2028 (Qualification)
Promotion - Conference League 2027/2028 (Qualification)
Relegation - BGL Ligue (Relegation)