Sport Tippek

Stadium Background

Nagano Parceiro vs Kamatamare Sanuki - H2H Analysis, Preview & Predictions

Japan Japan

J3 League Nagano U Stadium, Nagano
2026. nov. 8., V
VS
de. 05:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Nagano Parceiro host Kamatamare Sanuki in the J3 League. This has Nagano Parceiro written all over it on paper. Nagano Parceiro have averaged 1.21 scored and 1.41 conceded recently, against Kamatamare Sanuki's 0.97 scored and 1.97 conceded. Head-to-head, Nagano Parceiro have won 3 to Kamatamare Sanuki's 1, with 1 draws. They last met on 2026. jún. 5., ending 0:1. xG projections (1.69 - 1.31) back Nagano Parceiro to edge this. Home (1) are the model's selection here, or BTTS: GG.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

70%
Nagano Parceiro
17%
Döntetlenek
13%
Kamatamare Sanuki
Döntetlen valószínűség: 17% Favorit: Nagano Parceiro

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

88% / Nagyon Magas Magabiztosság
  • Kamatamare Sanuki haven't matched Nagano Parceiro's recent run of results.
  • 70% — that's where the model lands on Nagano Parceiro taking it.
  • Regular J3 League form gives a decent read on both sides.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 38%
Over 4.5 Gól 17%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 69.4%
Nagano Parceiro Kapott gól nélkül 18%
Kamatamare Sanuki Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Nagano Parceiro Kamatamare Sanuki
Meccsek 29 29
Győzelmek 14 6
Döntetlenek 2 2
Vereségek 13 21
Lőtt Gólok 1.21 0.97
Kapott Gólok 1.41 1.97
Várható Gólok (xG) 1.69 1.31
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. jún. 5. J2/J3 League
Kamatamare Sanuki vs Nagano Parceiro
0:1
2025. okt. 13. J3 League
Nagano Parceiro vs Kamatamare Sanuki
1:0
2025. jún. 21. J3 League
Kamatamare Sanuki vs Nagano Parceiro
0:1
2024. nov. 24. J3 League
Nagano Parceiro vs Kamatamare Sanuki
0:2
2024. márc. 16. J3 League
Kamatamare Sanuki vs Nagano Parceiro
1:1

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Nagano Parceiro 67 / 100
Kamatamare Sanuki 14 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Nagano Parceiro Kamatamare Sanuki

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Nagano Parceiro Win (1)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Kamatamare Sanuki has conceded goals in 90% of their last 29 outings.

Nagano Parceiro's goal record stands at 79% scoring rate across 29 recent games.

Recent resilience: Nagano Parceiro stayed unbeaten in 3 of the last 5 games.

Away concern: Kamatamare Sanuki has suffered 3 losses in 5 recent matches.

Gólszerzési trendek

Nagano Parceiro VS Kamatamare Sanuki
1.38 Lőtt gólok 1.13
1.5 Kapott gólok 2
63% Felett 1.5 75%
50% Felett 2.5 63%
38% Felett 3.5 38%

Recent Form & Match History

Nagano Parceiro

(Home)
03 Nov
Kanazawa
0 : 2
Nagano Parceiro
31 Oct
Nagano Parceiro
3 : 1
Reilac Shiga
25 Oct
Giravanz Kitakyushu
3 : 1
Nagano Parceiro
21 Oct
Nagano Parceiro
0 : 1
Ryukyu
18 Oct
Nagano Parceiro
2 : 1
Matsumoto Yamaga
Page 1 of 6

Kamatamare Sanuki

(Away)
03 Nov
Kamatamare Sanuki
1 : 0
Matsumoto Yamaga
31 Oct
Kamatamare Sanuki
0 : 2
Nara Club
24 Oct
Thespakusatsu Gunma
1 : 0
Kamatamare Sanuki
21 Oct
Kamatamare Sanuki
3 : 1
Kanazawa
18 Oct
Kamatamare Sanuki
0 : 3
Kumamoto
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Kagoshima United 15 9 4 2 29:18 31
2 Nara Club 15 9 2 4 28:21 29
3 Gifu 15 9 1 5 28:15 28
4 SC Sagamihara 15 8 4 3 25:15 28
5 Renofa Yamaguchi 15 8 3 4 20:12 27
6 FC Osaka 15 7 5 3 25:15 26
7 Ehime 15 8 2 5 30:25 26
8 Kumamoto 15 6 6 3 17:10 24
9 Ryukyu 15 7 2 6 23:20 23
10 Nagano Parceiro 15 7 2 6 22:20 23
11 Kanazawa 15 6 2 7 27:21 20
12 Giravanz Kitakyushu 15 5 4 6 21:23 19
13 Tochigi SC 15 4 6 5 14:16 18
14 Matsumoto Yamaga 15 4 5 6 15:17 17
15 Reilac Shiga 15 5 2 8 19:27 17
16 Fukushima United 15 4 3 8 27:32 15
17 Gainare Tottori 15 4 3 8 15:29 15
18 Thespakusatsu Gunma 15 4 1 10 12:29 13
19 Kamatamare Sanuki 15 3 2 10 16:27 11
20 Kochi United 15 2 3 10 10:31 9
Promotion - J2 League 2027/2028 (Main)
Promotion - J3 League (Promotion - Play Offs)
Relegation - J3 League (Relegation)