Sport Tippek

Stadium Background

Nancy vs Sochaux - H2H Analysis, Preview & Predictions

Franciaország Franciaország

Ligue 2 Stade Marcel Picot, Nancy
2026. nov. 6., P
VS
du. 07:00
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Nancy host Sochaux in the Ligue 2. This looks like a genuine coin-flip fixture. Recent numbers: Nancy at 1.64 goals for, 1.39 against; Sochaux at 1.29 for, 1.21 against. Past meetings favor Nancy slightly — 2-2-1 in wins/losses/draws. They last met on 2025. febr. 14., ending 1:0. Model xG sits at 1.19 vs 1.13, favoring Sochaux. AI prediction: Home (1) Win — correct score tipped at 2-1.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

60%
Nancy
22%
Döntetlenek
18%
Sochaux
Döntetlen valószínűség: 22% Favorit: Nancy

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

82% / Nagyon Magas Magabiztosság
  • Sochaux carry the better recent record into this one.
  • Nancy are the model's pick here, at 60%.
  • This is a straightforward league game — the season-long numbers should hold up.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 92%
Over 1.5 Gól 82%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 13%
Over 4.5 Gól 6%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 74.6%
Nancy Kapott gól nélkül 20%
Sochaux Kapott gól nélkül 12%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Nancy Sochaux
Meccsek 28 28
Győzelmek 10 11
Döntetlenek 9 10
Vereségek 9 7
Lőtt Gólok 1.64 1.29
Kapott Gólok 1.39 1.21
Várható Gólok (xG) 1.19 1.13
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2025. febr. 14. Ligue 3
Nancy vs Sochaux
1:0
2024. szept. 13. Ligue 3
Sochaux vs Nancy
2:3
2024. ápr. 8. Ligue 3
Sochaux vs Nancy
4:1
2023. nov. 3. Ligue 3
Nancy vs Sochaux
1:1
2022. ápr. 9. Ligue 2
Sochaux vs Nancy
1:0

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Nancy 58 / 100
Sochaux 19 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Nancy Sochaux

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Nancy Win (1)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:1
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Nancy found the back of the net in 79% of recent matches (28 games).

Sochaux has conceded goals in 71% of their last 28 outings.

These sides typically produce 2.80 goals when they meet.

Nancy went unbeaten in 4 of their last 5 games.

Gólszerzési trendek

Nancy VS Sochaux
1.5 Lőtt gólok 1.13
1.13 Kapott gólok 0.88
63% Felett 1.5 63%
50% Felett 2.5 25%
13% Felett 3.5 13%

Recent Form & Match History

Nancy

(Home)
23 Oct
Nancy
1 : 0
Laval
16 Oct
Annecy
1 : 2
Nancy
09 Oct
Nancy
1 : 0
Guingamp
02 Oct
Saarbrucken
2 : 1
Nancy
18 Sept
Rodez
3 : 4
Nancy
Page 1 of 6

Sochaux

(Away)
23 Oct
Sochaux
1 : 3
Annecy
17 Oct
Metz
3 : 2
Sochaux
09 Oct
Sochaux
1 : 1
Boulogne
02 Oct
Sochaux
2 : 1
Xamax
18 Sept
Laval
1 : 1
Sochaux
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 St Etienne 11 8 1 2 23:11 25
2 Montpellier 11 7 3 1 16:6 24
3 Pau 11 6 2 3 16:11 20
4 Nancy 10 6 1 3 12:8 19
5 Reims 10 4 6 0 20:12 18
6 Red Star 10 5 2 3 13:12 17
7 Annecy 11 5 1 5 14:15 16
8 Dijon 11 4 3 4 20:19 15
9 Guingamp 11 4 2 5 16:15 14
10 Metz 11 3 5 3 17:17 14
11 Rodez 11 4 1 6 17:22 13
12 Dunkerque 11 3 3 5 14:17 12
13 Sochaux 10 2 5 3 8:12 11
14 Boulogne 11 1 7 3 7:8 10
15 Nantes 11 2 3 6 12:18 9
16 Laval 11 2 3 6 14:21 9
17 Clermont 11 0 8 3 10:15 8
18 Grenoble 11 2 2 7 10:20 8
Promotion - Ligue 1 2027/2028 (Main)
Promotion - Ligue 1 (Relegation - Play Offs)
Promotion - Ligue 1 (Relegation - Play Offs)
Relegation - Ligue 2 (Relegation)
Relegation - Ligue 3 2027/2028 (Main)