Sport Tippek

Stadium Background

Oberachern vs Ravensburg - H2H Analysis, Preview & Predictions

Németország Németország

Oberliga Baden-Württemberg
2026. nov. 14., Szo
VS
du. 01:30
Mi tippünk

Meccs Összegzés

Oberachern host Ravensburg in the Oberliga Baden-Württemberg. Expect goals in this one — both sides have been finding the net. Oberachern have averaged 1.83 scored and 1.28 conceded recently, against Ravensburg's 1.9 scored and 1.2 conceded. Head-to-head, Oberachern have won 1 to Ravensburg's 2, with 2 draws. They last met on 2026. ápr. 18., ending 2:2. The numbers (1.63 xG vs 1.69) point toward Oberachern. The model tips Over 2.5 goals in this one.

Győzelmi Esélyek

10 000 szimuláció alapján, a hazai pálya és forma figyelembevételével

36%
Oberachern
30%
Döntetlenek
34%
Ravensburg
Döntetlen valószínűség: 30% Favorit: Oberachern

Modell Magabiztosság

Aggregált indikátor pontszám

66% / Közepes Magabiztosság
  • Form's been kind to Oberachern lately — more wins on the board than Ravensburg.
  • Model gives Oberachern a 36% chance of winning this.
  • Regular Oberliga Baden-Württemberg form gives a decent read on both sides.
  • A jó befejezések gólgazdag meccsre utalnak (Over 2.5 valószínűség: 78%).

Gólvalószínűség

Gólpiacok becslése xG átalakítási előzmények alapján

Over 0.5 Gól 99%
Over 1.5 Gól 88%
Over 2.5 Gól 78%
Over 3.5 Gól 70%
Over 4.5 Gól 32%
Mindkét csapat betalál (BTTS) 73%
Oberachern Kapott gól nélkül 13%
Ravensburg Kapott gól nélkül 10%

Csapatform Elemzés

Meccsenkénti átlagok

Statisztika Oberachern Ravensburg
Meccsek 29 30
Győzelmek 16 13
Döntetlenek 4 8
Vereségek 9 9
Lőtt Gólok 1.83 1.9
Kapott Gólok 1.28 1.2
Várható Gólok (xG) 1.63 1.69
Várható Kapott Gólok (xGA) 1.10 1.40

H2H

Historikus sikerességi arányok a fő piacokon

2026. ápr. 18. Oberliga Baden-Württemberg
Ravensburg vs Oberachern
2:2
2025. okt. 4. Oberliga Baden-Württemberg
Oberachern vs Ravensburg
0:1
2025. ápr. 30. Oberliga Baden-Württemberg
Ravensburg vs Oberachern
0:1
2024. aug. 3. Oberliga Baden-Württemberg
Oberachern vs Ravensburg
1:2
2024. máj. 4. Oberliga Baden-Württemberg
Ravensburg vs Oberachern
1:1

SokaPicks Momentum Index

Aktuális teljesítményindex fáradtság & ellenfél szerint (0-100)

Oberachern 35 / 100
Ravensburg 33 / 100
Hogyan számítjuk: Súlyozott képlet a formából (60%), gólkülönbségből (20%), pályaválasztásból (10%) és hiányzókból (10%).

Támadási & Védekezési Hatékonyság

TÁMADÁS VÉDEKEZÉS BIRTOKLÁS Fegyelem
Oberachern Ravensburg

Predikciós Panel

Szimulált eredménygyakoriságok

Elsődleges Tipp Draw (X)
Másodlagos Tipp Over 2.5 Goals or BTTS Yes
Correct Score 2:2
BTTS Tipp Yes (GG)
Over/Under Vélemény Over 2.5

Smart Insights

A rendszer által észlelt egyedi minták

Oberachern's goal record stands at 83% scoring rate across 29 recent games.

Ravensburg let in goals in 77% of their last 30 matches.

Historical meetings average 2.20 goals per match.

Oberachern went unbeaten in 4 of their last 5 games.

Gólszerzési trendek

Oberachern VS Ravensburg
2.13 Lőtt gólok 2.63
0.75 Kapott gólok 1.13
88% Felett 1.5 88%
50% Felett 2.5 88%
25% Felett 3.5 75%

Recent Form & Match History

Oberachern

(Home)
31 Oct
Oberachern
0 : 0
TSV Essingen
24 Oct
Young Boys Reutlingen
1 : 2
Oberachern
17 Oct
Oberachern
4 : 1
Turkish SV Singen
10 Oct
Bahlinger
1 : 0
Oberachern
03 Oct
Oberachern
3 : 0
Holzhausen FC
Page 1 of 6

Ravensburg

(Away)
31 Oct
FC Normannia Gmund
1 : 3
Ravensburg
24 Oct
Ravensburg
0 : 1
Reutlingen
16 Oct
FC 08 Villingen
0 : 5
Ravensburg
10 Oct
Ravensburg
1 : 3
FC Nottingen
03 Oct
Teningen
0 : 5
Ravensburg
Page 1 of 6

League Standings

Pos Team P W D L GD Pts
1 Backnang 14 9 4 1 37:18 31
2 Oberachern 14 9 3 2 28:11 30
3 FC 08 Villingen 14 8 3 3 27:19 27
4 Reutlingen 14 8 3 3 23:16 27
5 Bahlinger 14 7 5 2 24:16 26
6 Young Boys Reutlingen 14 6 5 3 30:21 23
7 Karlsruher II 14 6 5 3 26:24 23
8 Ravensburg 14 6 4 4 27:16 22
9 1. FC Muhlhausen 14 6 3 5 30:31 21
10 1. CfR Pforzheim 14 5 3 6 23:26 18
11 Holzhausen FC 14 5 3 6 22:25 18
12 Balingen 14 4 4 6 18:20 16
13 TSV Essingen 14 4 4 6 19:24 16
14 Turkish SV Singen 14 4 2 8 17:28 14
15 Teningen 14 4 1 9 24:36 13
16 FC Nottingen 14 4 0 10 30:25 12
17 Turkspor Neckarsulm 14 3 0 11 16:40 9
18 FC Normannia Gmund 14 2 0 12 15:40 6
Promotion - Regionalliga Sudwest 2027/2028 (Main)
Promotion - Oberliga Schleswig-Holstein (Promotion - Play Offs)